Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő arclemosó gél, normál és kombinált bőrre, aloe verával, 96% természetes eredetű összetevővel. Nem tartalmaz parabént, színezéket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

stefi90

2019. április 21.

Egyszerűen imádom. Nem irritál, nem jön ki újjabb pattanás, és a meglévőt is hamar elmulasztja. Valaki nem tudja véletlen, hogy ezt a termékcsaládot (hidratáló krémmel, arctisztító kendővel) a Mülleren kívül hol lehet beszerezni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

HontiAgi

2019. január 20.

Édesanyám új szerzeménye, én csak kipróbáltam amikor mondta, hogy vegyesek az érzései vele kapcsolatban. Egy használat után is kristálytisztán értem, hogy miért: ha szembe kerül azt simán irritálja és nekem úgy kiszárította a bőrömet, hogy konkrétan könyörgött a hidratálásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Kunigunde

2018. december 27.

Nagyon szeretem és biztos újraveszem. Csak szerintem pocit folyós. Lehetne gélesebb. De ettől még jó. Gyengéd, nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

anita

2018. november 30.

Nagyon tuti, az utóbbi pár év legjobb lemosója amit használtam. Nem csíp, nem szárít, jó az illata, praktikus kiszerelés, bőséges mennyiség, mindemellett hatékonyan tisztít. Hirtelen felindulásból beauty blendert és ecseteket is mostam vele, pillanatok alatt tökéletesen tiszták lettek, semmi féle károsodást nem okozva. Érzékeny a bőröm, de semmi problémát nem vált ki a benne lévő SLS

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Minerva123

2018. augusztus 10.

Nekem bevált, zsírosodásra hajlamos a bőröm, de vízhiányos, így nehezen találok olyan lemosót, mely kontrollálja ezt a zsírosodást, de közben nem szárítja a bőröm. Nem gondoltam, hogy ez lesz az a termék, de pont tökéletes, se nem szárít, és hosszútávon egész nap nem fénylik az arcom. Kicsit szappanos illata van, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mese1111

2018. július 20.

A nyári melegben, amikor jobban beindul az izzadás es a bőr is zsírosabb ez egy frissítő, kellemes (de alapos) arclemosó. Az összetétele is elég jó. Az SLS-sel kapcsolatban megoszlanak vélemények, de az én bőrömet nem irritálja. Azt el tudom képzelni viszont, hogy télen szárítaná a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

bajanka14

2018. május 6.

Este tokeletesen leszedi a sminket, reggel tokeletesen felfrissit. Halaisten nem lesz se zsirosabb se szarazabb tole a borom. Pont tokeletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

mivett

2018. április 15.

Én sajnos le fogom húzni ezt a terméket. Kombinált, vízhiányos bőrömre kutattam olyan arctisztítót, ami nem szárít tovább. Nem nyert. Tisztít, de utána a bőröm azonnal fehéredik, kiált a hidratálóért. Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Vendy254

2018. április 2.

szeretem használni annyira künnyű és kellemes állaga van és nem habzik annyira ami nagyon tetszik benne. Mindig géles lemosót használok de igyekszem olyat venni ami kevésbé habzik. úgy vettem észre hogy kicsit szárít de nem vészesen bár az lenne a legjobb ha semennyire. nem szoktam sminklemosót használni így arclemosás közbe mosom le a sminket is ami általába bb krém és szempillaspirál. a szempillaspirált nem szedi le teljesen de nem is baj azt leszedem micellás lemosóval utána. összeségében nem rossz termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

mesiikee

2017. október 29.

Szeretem ezt az arclemosót, nem szárítja a bőröm de letisztítja róla a szennyeződést és a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid