Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 500 ft , Eladó: Alaya
Állapot: 2x próbált, Helyszín: --, fizetés: Budaörs, Budapest

Vacskamati85

2021. március 24.

Zuhany alatt használva nekem sminklemosásra tökéletesen bevált, viszont az enyhén érzékeny bőröm húzódik utána. Szerintem egy átlagos lemosó, az illatával sem volt bajom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

dorqaap

2021. február 28.

Kicsit sokat kell nyomni belőle, hogy jól habzó, tisztítóanyag legyen belőle. Fura ez a kemikália-szag, illatanyagmentesként sokkal neutrálisabbat képzelnék. Szerintem tisztít, nem szárít. Nem volt épp a boltban a neutrogena hydro boost arclemosó, ezért ilyet vettem, ha muszáj lenne, újravenném, de csak ilyen vészesetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

petra14

2020. december 30.

Az ünnepek előtti őrületben túl későn realizáltam, hogy már csak egy napnyi adag van a Clinique Take the day off balmomból és vidéki Müllerben egyáltalán nem kaptam. Dühömben lekaptam egy micellás vizet a polcról, aztán otthon vettem észre, hogy véletlen erre a gélre nyúltam.
A folyékony rúzsomat konkrétan vakarnom kellett a számról, mire leszedte, a szempillaspirálom még csak lejött, aztán percekig nem láttam, úgy csípte a szemem. Nem érzékeny a bőröm, de húzta, égett utána.
Megtartom vészhelyzetre, de soha többet egy forintot nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Megtartom vészhelyzetre, de soha többet egy forintot nem adnék érte.

krisztiii77

2020. december 19.

Eszmeletlenul csipte a szememet,a sminket nem tudja normalisan leszedni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 19.

Eszmeletlenul csipte a szememet,a sminket nem tudja normalisan leszedni

DraAnd

2020. december 7.

Hát, lehetne jobb is... Előtte egy smiktörlő kendővel szoktam a smikem nagy részét leszedni, mert a lemosóval egyszeri mosással nem jön le. Viszont a bőröm húzódik utána. Szemem enyhén csípi. Az illatával nincsen gondom. Ezt már elhasználom, bár nálam elég lassan fogy....Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

shiningstar

2020. november 23.

Sajnos sok az utóbbi időben a problémám az arcbőrömmel - is -, és ez részben az én hibám. Nem a legjobban étkezem, sajnos nem is alszom és sok a stressz. A bőröm ami egykor száraz volt és érzékeny, most olajos és hajlamos a pattanásokra. Mindent megteszek, hogy változtassak az életmódomon mert a problémák jelentős részét a bőrünkön, nem maga a bőrünk, hanem az immunrendszerünk és az elménk okozza. A bőrünk csak jelez! Elérhető árú, de a magát teljesítő minőségű arctisztítót kerestem, lehetőleg olyat amivel megúszhatom a rutinomat - értsd; a zuhany alatt elintézem, oszt' jó' van. Hát ez olyan tessék-lássék termék.

Úgy használom ahogy le van írva. Egy nyomás ebből a zselés cuccból semmit, de semmit nem tesz a bőrrel, még csak nem is érezni a jelenlétét. Becsületére váljon, hogy legalább illattalan, de ha a szembe megy, tud csípni! Két-három nyomás kell, hogy alaposan elvégezze a dolgát és egy ekkora kiszerelésű terméknél az rengeteg, hamar elfogy. Két hete van nálam és már a fele elfogyott, úgy hogy néha elmismásolom a rutint. Nem ajánlom mert nem végzi a dolgát és nem takarékos. A sminkeltávolítós részéről nem tudok nyilatkozni, mert nem sminkelem magam.

Nem ajánlom. Kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Nem ajánlom. Kevés.

kjtimi

2020. november 20.

Hát lehet, hogy velem van a probléma, de a sminkemet nem tudja leszedni... talán a 3. lemosás után jön le teljesen. Többet vártam tőle. Illata kellemes, állaga sem rossz, meg az elgondolás is tetszik, de nem tud megbirkózni az egyszerű sminkemmel se.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

SSSAAA

2020. augusztus 26.

A szemet csípi, a bőrt húzódósra szárítja. Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

A szemet csípi, a bőrt húzódósra szárítja. Nem ajánlom.

Zizi15

2020. augusztus 26.

Érzékeny a bőröm és ez a termék irritálja is rendesen, holott elvileg érzékeny bőrűek is használhatják. Annyira nem is tisztít alaposan, mint ahogy vártam. Szembe kerülve borzasztóan csíp ami elég nagy hátrány ha valaki szereti sminkelni a szemét. Én nem ajánlom. Visszatérek inkább a nivea arclemosó olajához.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Anheszenamon

2020. augusztus 19.

Ahogy már előttem is leírták, én is érzek egy furcsa, számomra kellemetlen illatot. Elég híg lemosó, szembe kerülve nagyon csíp. Nekem a tisztító hatásával kapcsolatban is vannak kétségeim, nem érzem elég hatékonynak. A Mixa krémes ill. géles lemosója is sokkal jobban bevált ennél. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.