Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
jnrita95

2019. november 12.

Napi szinten használom. Mivel éppen le volt értékelve, így voltam vele, hogy megveszem, mivel kistesója, a micellás víz nagyon bejött előtte. Hát nem bántam meg. Szépen tisztít, nem csíp, nem szárít, mint az eddigi arclemosó géljeim. Illata kb nem is érződik. Szemre nem használom, mivel épített pillám van, erről nem tudok véleményt írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

kolettm

2019. november 3.

Régen nagyon szerettem. Szépen tisztít, és nem irritálta a bőröm, ami egy nagy plussz pont! Már egyszer újra vettem. Aztán elkezdtem más terméket használni, így ez háttérrbe szorult. De szerintem újra be építem a rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Lorena

2019. november 2.

Neutrogena lemosót cseréltem le erre, és nem bántam meg. Gond nélkül leszedi az összes sminket, és egy félig kiöblített vattakoronggal a vízálló spirált is (eddig még kétfázisú lemosók is csődöt mondtak rajta). Nagyon tiszta érzést hagy maga után, és ezt a fehéren maradó törölközőim is megerősítik. Igen, egy picit talán szárít, de 40 felett ideje elfogadnom, hogy éjszakára is kell egy pici krém az arcomra 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

floralbird

2019. november 1.

Nekem nagyon bevált, jobban mint egy vattakorongos sminklemosó. Azoknál mindig éreztem valami zsíros utóhatást, de ennél nincs. Yves Rocher szemfestéklemosóval leszedem a szempillaspirált először, és után jön ez, így a szemembe nem kerül, az arcot pedig nagyon jól megtisztítja. Az adagolója pedig szintén szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

ausmorzs

2019. október 28.

Micellás víz hiányában próbáltam ki, de a zselés állaga miatt nehezebb felvinni és a sminket is bajosabb letörölni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

pinkyNiki

2019. október 18.

Sajnos csak az arcsminkem eltávolítására tudom használni, mivel rettenetesen csípi a szemem... Nagyon hatásos. Csomagolása praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

spannika

2019. október 11.

Nagyon szeretem, este ezzel mosom le először a sminkemet és ha esetleg marad valami, utána micellás vízzel. De nagyon jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Enne

Update
2019. október 10.
Azóta is vígan használom, csak most már esténként. Micellás vízzel lemosom a sminket és utána ezzel is megtisztítom a bőrömet. Elégedett vagyok vele, tudom ajánlani.

2019. július 13.
Nagyon odavagyok a minimál összetevős szépségápolási termékekért. Nemrég fogtam be reggeli arclemosónak, este pedig az avon aktív szenesét használom. Mindkettő sls mentes, és ez még illatanyag mentes is. A vizét nagyon régóta használom már, ezzel is ugyanolyan elégedett vagyok. Nem érzem, hogy szárítana így nyáron, bár tény, hogy egy ideje minden arcmosás után használok hidratáló krémet is. Úgy érzem, megérte leváltani a túl sok összetevőből álló, illatanyaggal bőven turbózott termékeket, ahogy közelítek a tiszta alapanyagokhoz, úgy tisztul a bőröm is. Megérdemli az ötöst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Update

2019. július 13.

Anamie

2019. október 10.

Nekem nagyon bevált. Amióta ezt használom nem jönnek ki spontán pattanások. Igaz időnként szárít, ha nem teszek fel utána krémet. Nagyon szeretem a pumpás adagolóját. Most már állandó kellék, többször újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Moefoe

2019. október 7.

ha szembe megy, csíp rendesen, de pikk-pakk leszedi a sminket, nem hagy maga után semmit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.