Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Mishil96

2020. július 10.

A szemfestéket sajnos nem tudja teljesen leszedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

A szemfestéket sajnos nem tudja teljesen leszedni.

Tbettus

2020. június 23.

Szépen feoldja és leszedi a sminket, de utána egy micellásvizes vattakoronggal még átszoktam futni az arcomon (smink mennyiségtől függően). Általában a vattakorongon nincsen már semmilyen szennyeződés, leginkább a hajtőveknél és a szemem alatt szoktam átfutni alaoosabban vele hátha egy kis festék megtapadt azokom a helyeken. Én csak a szagával nem vagyok kibékülve, bár nyílván annak sem örülnék ha egy szemre (is) ajánlott termékből áradna a parfüm. De amit vártam tőle azt teszi.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

fdorottya

2020. június 19.

Hát nem is tudom. Nem rossz, de nem is jó. Teszi a dolgát, de valami mégis hiányzik. Kicsit szárít, és hagy egy fura érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

szandrah

2020. június 19.

Nem szeretem! Megmosom vele az arcom utána eltelik fél óra és tocsog az arcom a zsírtól. 😢

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Timi0102

2020. június 18.

Rendszeresen újraveszem, nagyon szeretem. Második lépésben vele távolítom el a sminkmaradványokat, tökelétesen teszi a dolgát. Sok lemosót próbáltam, de ez ami tényleg megküzd a sminkkel is. Nekem a szememet sem csípi, így nem tudok negatívat mondani róla. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Kitsyke

2020. június 1.

Gyorsan fogy, csipi a szemem... szaritja a bort...... szaga egyszeruen szornyu.... Catrice alapozot alig hozza le... ez utan atszoktam menni arctisztitotejjel, es boven van rajta smink.... alig varom hogy elfogyjon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

varadiklara

2020. május 23.

Nagyon csípi a szemem. Olyan mintha szappannal dörzsoltem volna be, hiába mosom ki jó darabig megmarad, és ráadásul nem viszi le a festéket se. Fölösleges penzkidobas volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

Kvivienn96

2020. május 15.

Első használat után nagyon nem tetszett főleg hogy csípe a szememet, és illata sem a legjobb. Nekem ez a termék egy nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

orsid

2020. május 6.

véletlenül vettem meg, sima micellás vizet akartam. szerintem felesleges termék,mert a szememem lévő sminket nem viszi le és csíp is,kell mellé a sminklemosó.arcot meg enélkü is meg tudom tisztítani. nagyon lassan fogy ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Lencseee

2020. április 30.

nekem az olajos lemosó után este ennek a használatával aztán semmi gondom. könnyednek érzem, nem irritálja semmimet sem. szívesen újraveszem, amikor akció van rá.
Update: sokadikat hasznlatam el a heten. Masodik lemoso tovabbra is.Szerintem ez nem lehet megfelelo alternativa a micellas viz kivaltasara, hanem az azt koveto arcmosasra valo. Drogerias szinten -es nem mellesleg drogerias aron- naam ez a favorit. Hibatlan🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.