Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: missbuttercup, az összetevőket feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2014. április 13.

Kategória:   Szemkrémek

Természetes hatóanyagokat tartalmazó ápolókrém és hosszantartó színezett korrektor egyben, mely egyrészt azonnali fedést biztosít, másrészt pedig koffein tartalma és masszázs feje révén segít halványítani a fáradtság jeleit.

postareb

2018. január 4.

A Garnier golyós színezett szemkörnyék ápolója helyett kerestem mást, erre esett a választásom. Nekem teljesen bevált! Szép a fedése, nem ül bele a pici ráncokba. A színe számomra pont tökéletes (a világosabb árnyalatot választottam), nekem egyáltalán nem sárgás, nem is túl világos, hanem üde kinézetet varázsol. Szerencsére nem kell belőle sokat használni, így elég sokáig kitart. Egyedül azért adok 4 csillagot, mert golyós fejjel jobban tetszene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

lia0000

2017. december 26.

Két évig használtam.. Tökéletes volt! A reggeli sminkrutinom csak ebből a színezett szemkörnyékápolóból és egy szájfényből állt. Azóta már átváltottam komolyabb korrektorokra, amik jobban fednek, de a mai napig jó szívvel gondolok vissza rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

bubilany

2017. december 19.

Régi alapdarab volt a szekrényemben. Tényleg aláírom hogy nagyon jó volt, tette a dolgát, tartós volt és kellemesen hűs volt az a kis golyó, de ha lenne se venném újra már. Állatkísérlet mentes termékekre váltok inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

tejjelkifli

2016. december 22.

Imádtam ezt a cuccot! Tökéletes volt, és sírtam, amikor kivonták a forgalomból. De ma, eszméletlen sok keresgélés után megtaláltam az utódját! Szóval aki ezt szerette, az esetleg próbálja ki ezt itt: http://kremmania.hu/kremek/bourjois-cc-eye-cream
Kábé ugyanolyan jó folyékony :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Kábé ugyanolyan jó folyékony :)

Lazaraniko

Korcsoport: >54
2016. augusztus 9.

Ez hihetetlen, hogy ami bevált, és jó, kivonják a forgalomból. Ezt a krémet már kb. egy éve használom minden reggel. Kiadós, jól felvihető a golyós kialakítása miatt (nem megy tele a körmöm alja), és a színe is tökéletes. Minden reggel imádkozom, hogy ne fogyjon el, mert nincs másik, és ő még hősiesen kitart. Ha van valakinek tippje, hogy mivel lehet ezt a szépséget pótolni, nagyon köszönöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Valentine

2016. augusztus 2.

Régen elhasználtam belőle egyet. Akkor azért vettem meg, mert reméltem, hogy javít valamit a szemem alatti karikákon. Maga a kialakítása nagyon praktikus volt, kifejezetten tetszett a tetejében az a fém golyócska, amivel fel lehetett vinni a krémet a szem alá. Hűsíteni hűsített ugyan, de én ezt elsősorban nem a krémnek, hanem az előbb említett kialakításának tudtam be. Nekem a fedésével is voltak problémáim, mert erre még bőven fel kellett tennem a korrektort, hogy ténylegesen elfedje valami a karikákat. Nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

FKingu

2016. május 10.

Régebben minden nap ezt használtam, de nem sokat segített a karikák ellen, inkább csak elfedte, de ezt egy korrektorral szebben meg lehet oldani. Kézzel vagy ecsettel jobban el lehet dolgozni, mint ezzel a golyós fejjel, ami még csak nem is hűsít, mert ha sokszor átmegyünk vele a szemkörnyéken, akkor túl sok krém kerül fel. Összességében jó, de van jobb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

bova

2016. március 12.

Az előttem hozzászólóktól tudtam meg, hogy már nem létezik ez a termék. :( Én nagyon szerettem/szeretem most is, mert még van belőle. Egyébként számos előnye mellett az is nagyon jó benne, hogy NAGYON sokáig kitart. A szem alatti karikákra a golyós adagoló segítségével vittem fel, ez hűsítette az érintett területet, viszont az ujjammal oszlattam el. Napi szinten használom, és a táskámban mindenhová magammal viszem. Napközben sem "ül be" az arc ráncocskái közé. Én a világosat használom. Egyébként nekem emellett is karikás kicsit a szemem, de jelentősen halványítja a karikákat. 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Gina19

2015. november 4.

Szépen fedte a szemem alatti sötétebb karikákat, amikor régebben használtam.Meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Nikcsicat

2015. augusztus 26.

Imádtam amíg el nem fogyott! Tökéletesen fedte a szem alatti karikáimat, kellemesen hűsítette a bőrömet. A világos árnyalatot használtam. Nem volt foltos, könnyű a felvitele. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, mert imádtam. Lehet kapni ehhez hasonló terméket, szintúgy Garnier szemkörnyékápoló (talán ennek az utódja), sajnos az nem vállt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1