Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Hajápolók

Multifunkciós hajolaj kókuszolajjal és kakaóvajjal. Használható hajmosás előtt, formázás előtt, formázás után, hajmosások között. Hővédővel.
Száraz és nedves hajon is használható.

Panni21

2018. január 28.

Ár -menyiség arányban (150ml/8€) abszolút meg vagyok vele elégedve. Nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik, nem nehezíti el a hajat. A hajam egész hosszán oszlatok el összesen 2 pumpálásnyit (két oldalt kettéválasztom a hajam, és egyet-egyet), majd megszárítom. Néha szárítás után még egy picit a legvégégére. Nagyon finom puha lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

doreszka94

2017. január 15.

Angliából kaptam tesómtól. Néhány hete használom a egész termékcsaládot (sampon, balzsam, maszk, olaj) és imádom. Csodálatos illata van, ami nagyon sokáig megmarad. Könnyen fésülhető és nagyon szép fényes a hajam tőle. Nagy kár, hogy itthon nem lehet kapni, még szerencse, hogy a nagy kiszerelésűt kaptam, így sokáig elég lesz minden.

Update: 1 hónapos használat után még mindig nagyon szeretem. Sokat használom, és még alig fogyott belőle. Mivel hővédő, így a hajszárítás és a néhai hajvasalás egyáltalán nem viselte meg ez idő alatt a hajamat. Az illata még mindig szerelem, nagyon sokáig érződik a használata után. Fényes, egészséges kinézetű a hajam, nincs töredezve. Hatalmas kedvenc a termékcsalád!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Hidratálók: Dimethiconol