Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marina, Módosítva: 2012. július 2.

Kategória:   Samponok

A Garnier Ultra Soux receptje normál, éllettelen hajra 5 egymást kiegészítő, jótékony hatású növénnyel:
-  zöld tea: vitalizáló hatásáról ismert
-  citrom: közismerten fényt ad a hajnak
-  eukaliptusz: frissítő hatásáról ismert
-  csalán: a faggyú elleni hatásáról ismert
-  verbéna: puhító és nyugtató hatásáról ismert
Eredmény: Haja puha, fényes és életerővel teli. Parabén- és szilikonmentes formula.

Nikica28

2019. november 12.

Alig várom hogy végre elfogyjon. Zsírosodik tőle a hajam. Pedig pont ez ellen a probléma ellen vettem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Aoba

2019. november 5.

Én személy szerint nagyon szerettem.
Alapjáraton nagyon száraz volt a hajam, de ő jót tett vele. De amint megszültem a fiamat, sajnos meg kellett váljak eme csodaszertől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Én személy szerint nagyon szerettem.

persephone

2019. március 4.

Nem habzik olyan jól, és bár a tisztító hatásával nincs probléma, nem revitalizálta a hajam. A fejbőröm is viszletett tőle sajnos, alig vártam, hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

meduza95

2018. június 12.

Hamar zsírosodó hajam van, nekem nagyon bevált, pont annyira szárít amemnyire kell, 3 naponta mosom. Nem használok mellé balzsamot, most tervezek venni egy baleásat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

zoja

2018. június 10.

Az eredmény ragacsos, fésülhetetlen haj. Sajnos nem nekem találták ki a Garnier sampon családot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Dolcedia

2018. június 8.

Szilikon mentes,a balzsamjával használom.Nekem bejött .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Szilikon mentes,a balzsamjával használom.Nekem bejött .

detti23

2018. április 16.

Rendszeresen nem használom, mert nálam úgy elveszti a hatását, de egy-egy alkalommal, amikor problémásabb a hajam, akkor van hogy ehhez a samponhoz nyúlok. Kicsit felfrissíti és valóban kissé élettel telibb is lesz tőle a hajam, igaz ennek a hatása túl sokáig sajnos nem tart. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

mazsola

2018. február 2.

Sajnos számomra teljesen pénzkidobás volt, valahogy nincs jóban a hajam a garnier cuccokkal... :/ 1 napig viszonylag normális a hajam tőle, másnap meg kábé mintha zsíros bödönbe bújtam volna, zsíros csimbókokban áll a hajam :( Csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

kovacsnikoletta92

2018. január 4.

Az Avon Naturals Teafa és Menta Korpásodás Elleni Sampont használtam évekig, gondoltam beújítok, hátha azt már nagyon megszokta a hajam, de nem kellett volna, először kb 1 hónapig Head&Shoulders sampont használtam, ami szörnyűűűű, sohatöbbet.... olyan zsíros lett tőle a hajam, hogy másnap már száraz samponozni kellett...

Keresni akartam egy gyógynövényes, jó INCI-s sampont, ami nem kerül egy vagonba, mivel a hosszú hajam csak úgy issza a sampont, így az itteni vélemények alapján ezt vettem meg, reménykedve, hogy vissza tudom állítani a 3 napi hajmosást de sajnos ezzel a samponnal sem jött össze.

Valóban gyógynövényes és szilikonmentes, hajmosás közben a hajszálak nem sikamlósak, hanem picit össze tapadnak, de szárításkor már semmi probléma. Az illata szerintem kellemes, már 2 hete használom, de sajnos nem segített a zsírosodáson. Ha elhasználtam a tubussal updatelek, addig is nekem ez egy átlagos sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

AKiss

2017. október 24.

Kipróbáltam, szárította a hajvégeimet és az illata is műnek tűnt, erős. Kb. 2 esélyt adtam neki, utána elajándékoztam. Rövid, erősszálú hajra lehet csodaszer, nekem hosszú hullámos vékonyszálúra nem jött be, nem kellett volna megvennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A citromverbéna kivonata, melyet a virágos végéből nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.