Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. november 18.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Sampon férfiaknak, zöld tea és grapefruit kivonattal. Normál hajra.

Gyevocska

2015. augusztus 7.

Még vegyi-koromban használtam, úgy 1-1,5 évvel ezelőtt. Kicsit macera volt beszerezni, mert se a DM-ben, sem a Rossmannban nem nagyon árulták, viszont illatszer diszkontban ki lehetett fogni.
Nagyon szerettem az illatát, jól tisztított, és a többiekkel ellentétben nekem kibírta a hajam a 4-5 napot is. Ami akkor csodának számított. Előtte szigorúan 2 naponta mostam hajat. Nem annyira a zsírosodás miatt, inkább azért, mert valahogy a hajam átvette a város "illatát", és már úgy nem volt fincsi. Ezzel viszont kicsit tovább volt friss a búrám. Puha tapintású, lágy esésű lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

kovacsrekaa

2014. július 11.

Zöld tea fan vagyok, így amikor meg láttam hogy 400 ft-ért vesztegetik az Auchanba, meg vettem. A párom és én is meg mostam vele a hajam.Illata mennyei, de ez a sampon hamar zsírosodó hajúaknak, vagy korpásoknak nem jó.. Sőt, párom egész este vakarta a fejbőrét. Én meg most reggel óta piszkálom.. Szóval, szerintem többet nem használjuk, inkább oda adom apukámnak, ő úgy is naponta mos hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Oraculum

2014. június 27.

Én használom, nem érdekel, hogy férfiaknak...az illata mennyei, a tisztító hatása elég semmi...hamar újrazsírosodik tőle a hajam, de legalább puha és jó illatú utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.