Garnier

Ár:   745 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Samponok

Garnier Ultra Doux egy új ápoló összetételt hozott létre a száraz és durva haj ápolására. Két növényi olajat ötvöz, hogy a hajnak táplálást nyújtson. Az argánolaj kiemelkedő védő és tápláló hatásáról ismert, a kaméliaolaj pedig segít fényt és lágyságot adni a hajnak.

Nyuszikaaah

2019. szeptember 30.

Imádom. Finom, elegáns illata van, és jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Imádom. Finom, elegáns illata van, és jó használni.

persephone

2019. március 19.

A balzsamával együtt használva pár napra szuper puha hajat varázsol, nekem ez a hatás kb 2-3 nap alatt eltűnt, és megint száraz volt. Összességében pozitív, az én nagyon sérült hajamnak viszont több kellett. Az illata nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Jemima

2018. január 21.

Száraz hajra nekem bevált. Puha és fényes lesz tőle a hajam, igaz hajpakolást is használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

vrgdori

2018. január 13.

Nagyon nehezen találom meg a tökéletes sampont, de szerintem Ő az. A hajam festett szőke, így jól jön a plusz táplálás. Nekem nem zsírosította gyorsabban a hajamat, viszont iszonyú puhává és fényessé varázsolta, és könnyen kifésülhetővé, ami nagy szó, mert nagyon tud gubancolódni. Zseniális! Az illata pedig szintén csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Nashuaaa

2018. január 2.

Vegyesek az érzéseim ezzel a samponnal, merthogy nagyon nem jó,de valahogy nem akarom elhinni :D mindig azt hiszem, hogy én rontok el valamit, de lássuk be, egy samponnal nem sok mindent lehet elrontani. Tehát a sampon lesz a rossz: szárítja a hajamat, ráadásul elég durván, pedig az én hajam nem száraz alapvetően. Ez főleg azért gáz, mert elméletileg ez száraz, durva hajra való. Egyébként jól habzik, jól is tisztít, viszont tényleg iszonyat a szárító hatása.Nagyon sajnálom, mert valami isteni illata van és nagyon szeretném szeretni,de nem megy. Elhasználom, mert sajnálnám kidobni, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

ZsokaN

2017. december 28.

Nem tisztított és még ki is szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Nem tisztított és még ki is szárította a hajam.

Tinamina

2017. december 24.

A második flakont kezdem belőle. Nekem tetszik, fényes és puha tőle a hajam igaz kombinálom más termékekkel. A két flakon közt 2 hétig másik sampont használtam, és az határozottan rontott a hajam állapotán, szóval gyorsan meg is vettem az utánpótlást.
Szeretem az illatát, puhává varázsolja a hajam (pedig ki van szőkítve a vége).
Hogy jobban zsírosít e azt nem tudom, én nem éreztem különbséget az eddigi samponjaimhoz képest, bár az én bőröm amúgy is elég problémás.
Egyelőre újra vevős.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

Szeretem az illatát, puhává varázsolja a hajam (pedig ki van szőkítve a vége).
Egyelőre újra vevős.:)

princess08

2017. október 22.

az illata eleinte nem annyira tetszett, erősnek találtam,de mire elfogyott azt is megszerettem :) nagyon jó kis sampon, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Kerekmoni

2017. szeptember 7.

2 éve váratlanul elkezdett hullani a hajam, pedig még csak nem is használtam szilikonos samponokat, és még csak nem is kezdtem klimaxolni. Ezalatt a 2 év alatt mindent, de mindent kipróbáltam ami csak szóba jöhetett, de semmi sem segített. Még hajgyógyásznál is voltam. De egyszercsak ezen a nyáron megláttam az aldiban ezt a sampont, gondoltam nekem már úgyis mindegy alapon, legalább jó illatú legyen a hajam. És ezután abbamaradt a hajhullásom, közben egy mosás erejéig megcsaltam, de meg is bántam, azóta is csak őt használom. 10 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

little.shana

2017. augusztus 27.

Újabb update:
Egyezzünk ki a négy csillagban... A korpámat csak a hajmosás utáni első pár napban enyhíti, bár olyankor se tünteti el 100%-osan. Amit továbbra is nagyon szeretek benne, az az, hogy puha és fényes lesz tőle a haj, de a korpa miatt sajnos mást is kell keresnem.:/

Update:
Jöttem felpontozni :) Az utóbbi időben a nap, a Balaton és úgy általában a nyaralás nagyon összegubancolta a durva szálú hajamat, már-már szénaboglyára emlékeztettem és a fejbőröm is korpásodott. Most egyszer használtam ezt a sampont és igazán látványos a hatása. Szuper selymes lett tőle az én hajam, aminek természetesen sem ez az állapota, nemhogy ilyenkor. Plusz meglepő módon a durva korpámat is szinte maradéktalanul eltüntette, amivel egyelőre semmi sem bírt el, szóval számomra csoda. Engem már a dúshatás sem érdekel, ha hamarabb zsírosodik kicsivel a hajam az is megéri. :D Az illata még mindig isteni és külön öröm, hogy lehet nagyobb kiszerelésben is kapni így gazdaságosabb és a környezetnek is jobb. :)

Finom az illata, a hajam puha lesz tőle és selymes, szóval megfelelően ápolja. Emellett viszont a textúrájából veszít, lelapul, kissé elnehezíti. További termékekkel kombinálva remélem beválik, de önmagában nekem a dúshatás elvesztése túl nagy ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Újabb update:

Update:

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.