Garnier

Ár:   695 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. március 27.

Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon szűz olívaolajjal száraz, igénybevett hajra. Intenzív, emellett könnyed ápolás egészen a hajvégekig. Az olívaolaj tápanyagokban gazdag, mindenekelőtt ápoló, regeneráló tulajdonságairól ismert. Az ápoló formula a természet értékes hatóanyagaival öleli körül a hajat, anélkül, hogy elnehezítené azt.

Parabénmentes összetétel.

Viviencsv

2018. november 20.

Fényes, puha lett tőle a hajam, azonban a megszokottnál is hamarabb zsírosodott. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

lha

2018. november 18.

Ajándékba kertem natúr olivás sampont és balzsamot Görögországból, mert amit hoztak egyszer az fantasztikusan jó volt. Most viszont olyan nem volt, így ez lett belőle. Semmi extra, jó az illata, nem nehezedik el tőle az egyébként gyorsan zsírosodó hajam. Az összetevők miatt persze nem fogom többször megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Mandulaszem

2018. augusztus 21.

Szeretem!:) Szépen tisztítja és ápolja a göndör hajamat. Könnyűek, frissek és puhák a fürtjeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

minibear

2018. február 20.

Mostanában egyetlen sampon se volt jó, pedig a bio-vonalon próbálkoztam, elvégre nem mindegy, hogy mit használunk. Sajnos nem jött be a kísérletezés, ezért kerestem a drogéria polcain egy olyan sampont, ami se nem túl káros, se nem túl drága (ha mégsem válna be). Így esett erre a samponra a választásom. Az illata friss, nem émelyítő, jól habzik és nem tapasztja össze az amúgyis vékonyszálú hajamat (majd a sapka lelapítja!). Megelőlegezem a négy csillagot, remélem nem kell tőle megválnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

timilla

2017. október 2.

Nem nagyon vált be, pedig nekem aztán sprőd és száraz a hajam, tehát lenne rajta mit ápolni. Az illata nagyon finom, jól habzik, viszont képtelen vagyok kimosni a hajamból. Ha ezer évig öblítem, akkor is hagy egy fura bevonatot, amitől kemény lesz a hajam, kb. mintha hajhabot használnék. Ébből következően nem is fényes a frizurám. Elhasználom, ha már megvettem, de számomra értelmezhetetlen ápoló samponként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

lilyrosedepp

2017. július 12.

A Müllerben fedeztem fel ezt a terméket, és mivel láttam van benne oliva, gondoltam szépen fényesíti a hajat. Hát így lett. Gyönyörű fényes és puha a hajam. A balzsamot is hanyagolom mostanában, olyan szépen rendben tartja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.