Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 2490 Ft

A niacinamide (B3-vitamin) igazi multifunkcionális szupersztár hatóanyag, ami ráadásul már alacsonyabb mennyiségben is hatásosan képes felvenni a harcot több bőrproblémával egyszerre: 4% bizonyítottan segít a a pattanásos bőr megnyugtatásában és a pórusok normalizálásban, 2-5% a pigmentfoltok halványításában, és már 2%-tól klasszul beválik a védőréteg erősítésére is.
Ebben a szérumban ütős mennyiségű, 10% niacinamide-ot találsz, mellette pedig olyan ismert, a faggyútermelés és a pórusok méretének normalizálásában segítő és pattanások ellen hatásos összetevőket találsz, mint Zinc PCA és a sarcosine.
Könnyed, vizes-géles állaga miatt kifejezetten passzol a rétegzős rutinokba, kellemesen hidratáló formulája pedig nemcsak a problémás-zsíros bőrűeknek, de akár a száraz-pigmentfoltokra hajlamos bőrűek számára is szuper.

Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: Greti97
Állapot: Valamivel több, mint félig van., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel.
600.- Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
Ár: 600.- , Eladó: Iszike
Állapot: Leírásban, Helyszín: Veszprém, fizetés: Posta/Foxpost

SkinCareBudapest

2022. június 27.

Korábban a The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% szérumot alkalmaztam a napi rutinom részeként, viszont úgy gondoltam, hogy miért ne adhatnék esélyt a magyar G&G B-Bomb szérumnak. Könnyedebb, folyékonyabb állagú, mint a The Ordinary szérum, ezért számomra kellemesebb és jobban rétegezhető más szérumokkal együtt, amelyek a rutinom részét képezik. Alkalmazása óta kevesebb pattanás, mitesszer jelenik meg arcbőrömön. Úgy gondolom, hogy örökre a bőrápolási rutinom részét fogja képezni ez a szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Cupibogre

2022. június 27.

A sok pozitív vélemény miatt gondoltam, hogy megpróbálom újra a GG, illetve az Ordinary “legjobbjait”.
Sajnos ez sem vált, úgy ahogy egyik sem ettől a két márkától. Lehet az én bőröm ennyire makacs, de konkrétan semmilyen hatást nem véltem felfedezni a használatuk során.
Ez a szérum iszonyúan ragacsos érzetet hagy a bőrömön, utálom felkenni. Ráadásul kukacosodik is. Se nem lett szebb a bőrképem, se nem lett kevésbé zsíros az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Tundi99

2022. június 27.

Ez szerintem a legjobb G&G szérum az összeset próbáltam már de ez tetszett leginkább a bőrömnek nem pirosodtam ki nem lettek miteszereim tőle. Nagyon könnyed formula, gyorsan beszívja a bőröm. Minimális hidratáló tulajdonsága is van ami szuper pl retinol és/vagy hialuronsav mellé. Ha lehetne 10 csillagot adnék neki olyan tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 27.

DianaAnnabella97

2022. június 17.

Akartam volna szeretni, de kellemetlen ragacsos réteget hagyott maga után és tele lettem mitesszerrel tőle. Maradok a Revoxosnál valószínűleg. Sajnos a márka szérumjainak többsége ragad nekem, így nappal nem is tudom alkalmazni őket. Egyedül a Stress Less amikért imákat mondok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

CsinCsilla11

2022. június 16.

Egy éve kezdtem a rutint, ez volt az első eleme. Azóta már nagyon sokszor újravettem, nekem nagyon bevállt. Halványítja a hegeket, a pórusaim sokkal tovább maradnak tiszták, szépen összehúzza őket. És nem is zsírosodik olyan ütemben az arcom, mint előtte. Tudom, hogy nincs viszonyítási alapom más niacinamidos szérumokkal, de nem cserélném le semmi pénzért. A mellkasomon is csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

zsonody

2022. június 15.

Nagyon szeretem, szépen rendben tartja a kombinált bőrömet, javította a bőrképet. (Reggel: c-vitaminos szérum + hialuron szérum + fényvédő; Este lemosó + Niacinamide vagy retinolos szérum + hidratáló)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Schmetterling

2022. június 9.

Pigment halványításra, pattanásos.problémás bőröm kezelésére, pattanások után maradt piros rérszek halványítására vettem. Teljesen bevált! Női napjaim környékén hatalmas, kinyomhatatlan, fájó pattanásaim szoktak lenni. Mióta ezt használom, bizony egy-egy mini patin kívűl semmi ilyen nem jön ki! Az államon lévő piros "hegek" eltűntek! Nálam ez abszolút csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 9.

DdoriI90

2022. június 7.

Imádom ezt a terméket, sokadjára veszem újra. Mindig kell, hogy legyen belőle itthon! Első használat után is látványos változásokat tapasztaltam és ez azóta is tart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

kovacsrekaa

2022. június 4.

Nagyon jo termek! Eddig a revox niacinamid termeket hasznaltam, elegedett voltam vele de azt kell mondanom ez a termek sokkal jobb! Mar az elso hasznalat utan latvanyos valtozasokat lattam az arcomon, az allaga sokkal folyosabb, nem olyan suru. Szepen felszivodik. A pipetta tetszik. Szerintem abszolut megeri az arat erdemes kiprobalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Asianlover

2022. június 2.

Pigmentfolt megelőző rutinba választottam ezt a terméket és szerencsére nagyon szereti a bőröm. Eléggé aggasztott, hogy a véleményeket olvasva a többség a pattanásos bőrét kezeli vele, ez tűnt az elsődleges profiljának, de igaz lett az az ígéret, hogy érzékeny bőrre is jól beválhat. Semmilyen irritációt nem okoz, valóban hidratáltabbnak is érzem a bőröm. Esti rutinba használom tisztítás után, krémezés előtt. A pigmentfoltok sem leptek még el, szóval minden szép és jó, elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 2.

Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Glycereth-26, Zinc PCA, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.