Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. április 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 2490 Ft

A niacinamide (B3-vitamin) igazi multifunkcionális szupersztár hatóanyag, ami ráadásul már alacsonyabb mennyiségben is hatásosan képes felvenni a harcot több bőrproblémával egyszerre: 4% bizonyítottan segít a a pattanásos bőr megnyugtatásában és a pórusok normalizálásban, 2-5% a pigmentfoltok halványításában, és már 2%-tól klasszul beválik a védőréteg erősítésére is.
Ebben a szérumban ütős mennyiségű, 10% niacinamide-ot találsz, mellette pedig olyan ismert, a faggyútermelés és a pórusok méretének normalizálásában segítő és pattanások ellen hatásos összetevőket találsz, mint Zinc PCA és a sarcosine.
Könnyed, vizes-géles állaga miatt kifejezetten passzol a rétegzős rutinokba, kellemesen hidratáló formulája pedig nemcsak a problémás-zsíros bőrűeknek, de akár a száraz-pigmentfoltokra hajlamos bőrűek számára is szuper.

Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Constantina88

2021. június 21.

Nekem alapvetően nem csinált semmit. Mondjuk nekem nincsenek pattanásaim se rosacea vagy egyéb probléma. Nekem szimplán csak erősen zsírosodik az arcom, főleg nyáron. Erre biztosan nem jó megoldás. Próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Llushka

2021. június 21.

a TO niáját cseréltem le én is erre, és nem bántam meg! sokkal folyósabb, könnyedebb formula, kevésbé hagy viaszos vászon érzetet a pofimon, persze azért eltűnni nem fog, miután felkentem, de estére használom és így mindegy. amit nagyon szeretek a niában az az, hogy tök jól lehúzza az épp kijövő félben lévő gyulladtabb pattikat is, hihetetlen de másnapra már "gyógyul", pedig ki se jött rendesen :D GG A-paddal használom együtt és ez a kombó így egy csoda a bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

judit1982

2021. június 18.

azonnali csodaeredmény! nem szokott nagy problémám lenni a pattanásokkal, de azért havi menetrend szerint persze előjött egy-kettő. viszont gyorsan le is száradt. amióta szérumozom az arcomat, nagyobbak a gyulladások, és nehezebben múlnak el. aztán végre rászántam magam, és rendeltem g&g termékeket. egyetlen(!) alkalom a b-bomb szérummal, és máris feleakkorák voltak csak a pattik!! jó barátok leszünk, ebben biztos vagyok 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Peculilyar

2021. június 17.

A cheer uppal együtt használtam eleinte, de egyszerűen nem tetszett, akkor vagy kipattogtam tőle vagy nem láttam semmilyen javulást. Hónapokig csak állt a polcomon, viszont nem akartam lemondani róla. Hirtelen felindulásból spot treatmentként elkezdtem használni a gyulladt pattanásaimra és az éppen gyógyuló hegemre. És csoda történt, lehúzta a patit és a heg gyorsabban hámlott. Most a hidratáló krémembe keverem, így jobban viseli az arcom.

The ordinary-hez képes ennek jobb az állaga. Folyékonyabb, nem ragacsos és sokáig elég. 1 cseppel már majdnem az egész arcra el tudom oszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

laury98

2021. június 17.

Egy évig használtam a TO niáját, azért váltottam erre, mert az hagyott egy fura réteget az arcomon. Ebből most fogyott el az első üveg, nagyon elégedett vagyok, ugyan azt az eredményt hozza, mint a TO-s, cserébe nincs fura réteg utána, könnyen beszívódik, biztosan ezt hagyom meg a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

Shinatome

2021. június 14.

Nálam nem vált ki irritációt, jobban szeretem mint az Ordinary Nia-ját. Furcsa volt eleinte, hogy mennyire vízszerű, de látványosan javult tőle a bőröm állapota.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Barbus0815

2021. június 14.

Nem lettünk barátok. Csípte az arcom, és zsíros érzetet hagyott maga után. A hatását pár hónap alatt nem vettem észre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

afrocitt

2021. június 10.

Pattanások és mitteszerek ellen használom reggel, este. Kicsit csíp mikor felviszem, de úgy veszem észre, hogy használ. Néha kicsit pereg, de ez engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

bnkl

2021. június 7.

Nekem jobban bejött mint az ordinarys, kevésbé ragad, jobb az állaga. Minden nap tudom használni. Nekem a bevezetésnél sem okozott gondot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Alexa789

2021. június 6.

Ha csak 1 szérumom lehetne, ez lenne az. Láthatóan tisztává egységessé tette a bőröm. Annyi hátránya van, hogy csak este tudom használni, mert az Én fényvédömmel potyog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Glycereth-26, Zinc PCA, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.