Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. április 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 2490 Ft

A niacinamide (B3-vitamin) igazi multifunkcionális szupersztár hatóanyag, ami ráadásul már alacsonyabb mennyiségben is hatásosan képes felvenni a harcot több bőrproblémával egyszerre: 4% bizonyítottan segít a a pattanásos bőr megnyugtatásában és a pórusok normalizálásban, 2-5% a pigmentfoltok halványításában, és már 2%-tól klasszul beválik a védőréteg erősítésére is.
Ebben a szérumban ütős mennyiségű, 10% niacinamide-ot találsz, mellette pedig olyan ismert, a faggyútermelés és a pórusok méretének normalizálásában segítő és pattanások ellen hatásos összetevőket találsz, mint Zinc PCA és a sarcosine.
Könnyed, vizes-géles állaga miatt kifejezetten passzol a rétegzős rutinokba, kellemesen hidratáló formulája pedig nemcsak a problémás-zsíros bőrűeknek, de akár a száraz-pigmentfoltokra hajlamos bőrűek számára is szuper.

Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

vkata96

2020. augusztus 3.

Régóta használtam a TO niacinamid szérumot, de a kezdeti lelkesedés után valahogy mégsem vált be, csak kínlódtam vele, így gondoltam teszek egy próbát ezzel is. Nagyon jó döntés volt, nekem ez sokkal jobban bejött. a TO sokszor csípett, ragacsos volt, nem szívódott be, kukacosodott, és a hatásával se voltam teljesen megelégedve. Ezzel semmi ilyesmi probléma nincs, nyugodtan tudom rétegezni, reggel is, lehet rá sminkelni minden más réteggel együtt is. A bőrképem is javult egy kicsit mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Szaboha

2020. augusztus 2.

Napi rutinomba simán beilleszkedő, könnyen felvihető szérum. Az alkaromon lévő keratosis pilarisra, valamint még serdülő koromból az arcomon visszamaradt pattanások okozta apró hegek, tág pórusok finomítására, pigmentfoltokra. Váltott időben Aha, Bha valamint kombinált hámlasztóval, hidratálóval együtt is használom, és hámlasztás mentes estéken A game előtt. Hamar felszívódik, illata nincs, könnyű a pipettával kivarázsolni, és gyorsan felvinni a bőrre, mert elég vizes állagú. A bőrőm állapota sokat javult, én nagyon szeretem, az alap bőrápolásom része. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

kepszakadas

2020. július 24.

Csak azért vettem meg, mert épp hiánycikk volt itthon a TO nia széruma. Valamennyivel jobb az állaga és a beszívódása, mellette ugyanazt a hatást hozza nekem. Bár az első 1-2 hétben kijött pár pattanás, pedig alapvetően pedig nem hajlamos rá a bőröm, végül beállt a várt szintre, és jól dolgozik a mitesszereken (hámlasztó használata mellett).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

mel

2020. július 13.

Szuper szérum, a TO hasonló termékét cseréltem erre és megérte. Szerintem jobb az állaga. Hamar beszívódik és látványosan jobb a bőröm, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

friedblanka

2020. július 13.

Szuper az állaga, imádja a bőröm, a TO szérumját használtam előtte, de nem fogok visszatérni rá, valamiért ezt jobban szereti a bőröm. Minden este használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

srskitti

2020. július 11.

Május óta használom ezt a terméket, előtte a TO niája volt, de az hagyott egy kis filmréteget az arcomon, ami zavart. Arra nem tudtam rétegezni rendesen, mert a következő szérum “felszedte”, ezzel nincsenek ilyen problémáim, tökéletesen beszívódik. A reggeli és esti rutinomban is szerepel.
Nem csak az arcomra, hanem így nyáron a mellkasomra és a hátam felső harmadára is kenem (főleg a lapockáin közé). Nagyon bevált, azóta nincsenek pattanások sehol szerencsére.
Ez egy Csodaszer, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Ez egy Csodaszer, csak ajánlani tudom.

Bolgarka

2020. július 9.

Csodás termék! Nem kifejezetten zsíros a bőröm, de pattanásokra hajlamos. A Skinsmatos lányok ajánlották, és nekem nagyon bejött! Eleinte kicsit megijedtem, mert apró pattanások jöttek ki az orrom körül, de nem hagytam abba. A pattanások hamar elmúltak, és voilá, a bőröm egyenletes és csodás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

NyBetti

2020. július 8.

Eleinte nem voltunk jóban, alig akart beszívódni és ugyanúgy zsíros volt a bőröm.
A skinsmartos lányok segítettek, hogy hogyan és mivel használjam, így nagyon bevált.
Minden este és kb. Heti 3-4x reggel is haszálom, így szépen visszafogja az olajosodást, a pórusaim is mintha kisebbek lennének.
Megelőlegezem az 5 *-ot, tartósabb használat után jövök update-elni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Megelőlegezem az 5 *-ot, tartósabb használat után jövök update-elni.

Packo

2020. július 7.

Nem szeretnék túl sok mindent hozzáfűzni. Ebben a csodában konkrétan minden este meg tudnék fürdeni. Köszöntem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Petra2424

2020. július 7.

Szuper az állaga, érzékeny bőrnél is bevált nekem, nem hámlaszt túlzottan, én több féle hámlasztóval kombinálva használom nyáron is és teljesen jó fényvédővel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Glycereth-26, Zinc PCA, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.