Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. április 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 2490 Ft

A niacinamide (B3-vitamin) igazi multifunkcionális szupersztár hatóanyag, ami ráadásul már alacsonyabb mennyiségben is hatásosan képes felvenni a harcot több bőrproblémával egyszerre: 4% bizonyítottan segít a a pattanásos bőr megnyugtatásában és a pórusok normalizálásban, 2-5% a pigmentfoltok halványításában, és már 2%-tól klasszul beválik a védőréteg erősítésére is.
Ebben a szérumban ütős mennyiségű, 10% niacinamide-ot találsz, mellette pedig olyan ismert, a faggyútermelés és a pórusok méretének normalizálásában segítő és pattanások ellen hatásos összetevőket találsz, mint Zinc PCA és a sarcosine.
Könnyed, vizes-géles állaga miatt kifejezetten passzol a rétegzős rutinokba, kellemesen hidratáló formulája pedig nemcsak a problémás-zsíros bőrűeknek, de akár a száraz-pigmentfoltokra hajlamos bőrűek számára is szuper.

Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

bogarka

2020. április 4.

Na ez igen!! Végre valami, ami kellemes bőrérzetet ad, nincsen benne túl káros összetevő, parfüm, miegymás, és tényleg segít a bőrkép egységesítésében. Az ára mesés, az hogy magyar termék különösképp. Kérlek, kérlek, sose hagyjátok abba! Jó cucc :) A pattanások után megmaradt piros foltjaimat már az első használat után jelentősen csökkentette, és a bőrképem sokkal szebb lett reggelre. Nem ragad, nem túl híg, nem túl olajos. Pont jó! Engem nem zavar hogy nincs agyonillatosítva. Sőt.Nagyon imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

gondasari

2020. április 3.

A rutinom oszlopos tagja. Nagyon könnyű a textúrája (a TO Niacinamidos szérumához képest), gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Sokat segített a miteszereim csökkentésében és az üde bőrképben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

pankalany

2020. március 31.

Esti rutinban a TO hasonló termékéből többet is elhasználtam, most egy hirtelen ötlettől vezérelve ezt rendeltem helyette... A TO-s a rutinban szereplő egyéb termékekkel együtt szépen normalizálta a faggyútermelést viszont felkenés után csípő, húzó érzést okozott az utóbbi időben, ennek ellenére használtam de már nem szerettem annyira.
Állagában ez egy kicsit vizesebb formula, a TO sűrűbb és egy vékony filmréteget hagyott a bőrön (ami amúgy a következő rétegek miatt nemigen zavart de tény ami tény). Nos itt semmi ilyesmit nem tapasztaltam, se ragacs se húzó érzés, gyorsan beszippantja az arcom és a hatásával is elégedett vagyok. Újra ezt fogom venni picivel drágább csak de mégiscsak a magyar gyártót támogatom a megvásárlásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

Rudelf

2020. március 31.

Szintén a TO-s niacinamide-ot cseréltem erre, aminek 4 hónap után sem volt semmi eredménye, ennek viszont 1-2 hónap után jelentős. Nagyon szépen tisztítja az arcom, a zsírosságot is szabályozza. Enélkül már nem is megyek sehova. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

rrituss

2020. március 26.

Én is a TO niacinamid-ot cseréltem rá, és én sem bántam meg, sokkal jobban szeretem. Bő fél éve használom, alap darab az esti rutinomban, hámlasztókkal és retinoiddal is remekül kombinálható, szépen csendben teszi a dolgát. Könnyű, opálos állaga van, ami könnyen beszívódik, jól passzol a rétegek közé. Nem egyik napról a másikra látszik a használata, hanem hosszú idő után, jól megválasztott társakkal. Örülök, hogy magyar, és, hogy ilyen baráti az ára. Mondhatni örök darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

fannus9

2020. március 21.

Sokkal jobb mint a TO-s. Azt nem birom hasznalni ezt meg imadom. Tetszik az allaga, nem ragad nem szarit. Napi 2x hasznalom es nem is szarit. Ha kulon pattikra kenem masnapra jobb a helyzet. Nagyon ajanlom. Ujravevos! (Csak ez, TO-s kuka szamomra!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Makk Zsuzsó

2020. március 19.

Sokkal jobban bevált, mint a TO Niacinamide széruma, mert ez egyáltalán nem irritál, nem csíp, kevésbé szárít, de az is orvosolható. Tényleg normalizálja a faggyútermelést, nekem a dekoltázsom lett nemrég problémás, teljesen letisztította. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

erasm98

2020. március 19.

Először megijedtem, mert mikor elkezdtem használni, apró piros pöttyök jelentek meg a szemeim körül. De éreztem én, hogy nem ettől jöttek ki, már régebben használtam a TO-s niacinamide szérumot, ha attól nem volt bajom, mertem remélni, hogy ettől sem lesz. És úgy néz ki tényleg nem, nemrég kezdtem el újra használni, és egyelőre nincsnek pöttyök sehol.
Az az érdekes ebben a krérmben, hogyha használom, akkor nem azt látom, hogy mennyivel szebb lesz a bőröm, hanem azt, hogy ha nem használom, mennyivel rosszabb... De tényleg, mióta frufrut vágattam, azóta érzem csak igazán hogy mennyit jelent a niacinamide. Annyi miteszerem lett a homlokomon a hajvágás után egy héttel, hogy kisebb szívbajt kaptam. Aztán gyors kerestem vlmi megoldást és sikerült ezzel visszaszorítani a kis mocskokat. Meg egyébként a hónapnak abban a bizonyos hetében még inkább látszanak az orromon is a mitesszerek, ott is nagyon sokat segített. Nagyon remélem, hogy folytathatom a piros pöttyök nélkül a kezelést, de úgy néz ki, hogy igen:))
A másik dolog amiért hálás vagyok, hogy a homlokom nem zsírosítja annyira a frufrum azóta (jó, amúgy sincs zsíros bőröm, de így is lényegesen jobb).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

senskin

2020. március 10.

Zsíros, tág pórusú bőrre zseniális. Akármi arcszérum mellé, én pl. a 15 % os C vitamint is használom vele együtt. Nem is fénylik át az arcom egész nap komfort érzés! :) Nem mellékesen ránctalan bőr! :) Minden nőnek használni kellene, főleg aki a pórusokkal küzd. De egységes és sima lesz a bőr tőle, legjobb MUST HAVE :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

banett09

2020. március 4.

Nagyon puhává teszi a bőröm, igaz, a pórusaim méretén nem nagyon változtatott, de tény, hogy sokkal szebb lett tőle a bőröm. Miután felkenem, hagy egy ragacsos érzetet, ezért én mindig este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Glycereth-26, Zinc PCA, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.