Geek & Gorgeous

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valakimondjamegmilyenazelet, Módosítva: 2024. január 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló, mégis könnyed, bársonyos hidratálókrém, ami Squalane-nal, bőrazonos lipidekkel és zöld teával a bőr védőrétegének boldogságát célozza.

• 7% Squalane-nal, 3% bőrazonos lipiddel + szinergikus Ceramide 2-al hidratálja & táplálja a bőrt
  • Zöld tea polifenolokkal, Allantoinnal és Bisabolollal nyugtat és antioxidáns védelmet ad
  • Gazdagon terülő, mégis könnyed állag, nem hagy nehéz, zsíros utóérzetet, csak bársonyosan puha bőrt

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

K1Ani

2024. február 26.

Bár nem csodaszer, mindenképpen újra vevős, nyugtatja a bőrt, nyáron jobb időben biztos nem ezt veszem elő, gazdag krém, bár jól és hamar beszívódik melegebb időben ez túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

Napsugaracska

2024. február 23.

Jó állaga van, azonnal beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, nem fénylik az arcbőr. Szépen hidratál, viszont az ára egy kicsit borsos. Kevés termék, magas ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 23.

Zember

2024. február 15.

Karácsonyi különkiadásos csomagban vettem és egyből beleszerettem. Főleg éjszakára használom a G&G Stress Less szérummal és Liquid Hydration tonerrel. A vízhiányos, száraz bőröm imádja, rögtön beszívódik, nagyon szeretem az állagát. Már másodszorra vásároltam újra, s nem tervezek váltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

PappBettina

2024. február 13.

Jó állagú, azonnal beszívodik. Nem hagy ragacsos érzetet. Kedvenc, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

horvathszabinaa

2024. február 12.

Nagyon jó az állaga és nagyon jól nyugtatja is a bőrőmet, viszont hidratálni inkábbb csak felvitelnél hidratál. Reggel mikor felébredek olyan érzésem van, mintha este nem is kentem volna semmit az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

Glara

2024. február 6.

Nagyon szereti a bőröm, mégis csak azokon a napokon tudom használni, amikor nem kell sehova mennem.
Rétegzős rutinban nekem nem igazán válik be: alá toner, csiganyál esszencia, c-vitamin szérum megy / menne, de már így is kukacosodik és nehezen szívódik be (nem is teljesen). Erre még a fényvédőt is felkenni kihívás és ugyanígy lepereg sajnos.

Megkövetem: most már jó néhány hete használom és korábban én voltam balek. Ha megvárom az összes réteg tökéletes beszívódását, akkor bizony semmi probléma nincs vele és bátran lehet rá fényvédőzni is. A bőröm imádja, pihepuha tőle, szóval újravettem és ki is tartok mellette. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 6.

HRN

2024. február 4.

Egy karácsonyi kiscsomagban vettem. Kontakt dermatitises kézfejemre egy trióban használom és csodálatos: GG Stress Less szérum a TO új rózsaszín széruma és ez... fantasztikus... Arcra kicsit soknak érzem, de ahol probléma van, oda tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 4.

eszternemeszti

2024. január 26.

Nem rossz termék alapvetően, teljesen beszívódik, nem hagy csillogó, ragacsos érzetet, de nem igazán hidratálta a bőrömet. El fogom használni, de a problémám sajnos nem oldotta meg teljes mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

kallaiedit

2024. január 25.

Kellemes állagú tápláló hidratáló krém, a száraz bőrre kimondottan hatásos. Ugyanakkor kombinált-zsíros bőrön alkalmazva nekem túlságosan zsíros érzetet hagyott és nem szívódott fel. Hideg téli időben kúra szerűen és csak esténként használom, zsíros bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 25.

despina

2024. január 25.

Nem rossz… csak engem egyáltalán nem hidratált. Egészem megdöbbentően semennyire sem. De legalább szépen beszívódik, nem fényes meg ilyenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Squalene, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Jojoba Oil/Macadamia Seed Oil Esters, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A bőr felszínén is megtalálható, természetes lipideket utánozó (de növényi eredetű) emolliens összetevő, aminek szuper  hidratáló és védőrétegerősítő szerepe van. Különösen jól működik Ceramide 2-vel kombinálva. További részletek ebben a kutatásban

Természetes olaj, melyet a cápa májából vagy növényekből vonnak ki. A bőrünk által termelt faggyúnak körülbelül 13 százalékát alkotja szkvalén. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Kémiai szerkezetét tekintve kettős kötésekkel rendelkező, telítetlen szénhidrogén-molekula, és mint ilyen, oxidációnak erősen kitett. Instabil voltának előnye, hogy antioxidánsként működik, amihez olajos jellegét hozzátéve a száraz bőr számára kedvező összetevő lehet. Aknés bőrproblémákkal küzdők számára azonban nem javasolt szkvalénes kozmetikumot használni, az oxidálódott formája ugyanis erősítheti az aknék megjelenését.