Geek & Gorgeous

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valakimondjamegmilyenazelet, Módosítva: 2022. november 10.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló, mégis könnyed, bársonyos hidratálókrém, ami Squalane-nal, bőrazonos lipidekkel és zöld teával a bőr védőrétegének boldogságát célozza.

• 7% Squalane-nal, 3% bőrazonos lipiddel + szinergikus Ceramide 2-al hidratálja & táplálja a bőrt
  • Zöld tea polifenolokkal, Allantoinnal és Bisabolollal nyugtat és antioxidáns védelmet ad
  • Gazdagon terülő, mégis könnyed állag, nem hagy nehéz, zsíros utóérzetet, csak bársonyosan puha bőrt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csilla_Csilla

2022. december 5.

Nekem tetszik ez a krém. Inkább ezt választottam kombinált bőrre, a glycerin sajnos annyira nem működött régebben egy másik márka másik krémjénél a bőrömön. Viszont a squalane-t kedvelem. Tetszetős enyhén barackos színe és valamilyen természetes kellemes illata van. Könnyen kenhető, könnyen terül, érzésre jól hidratál (bár még mindig van egy kevéske a PC Skin Recovery mask-ból, az is kenegetem rá). Jól beszívódik, mondjuk nekem az nem szempont esti krémnél, hogy fénylik-e a bőröm tőle vagy sem. Szerintem az ára is kifejezetten baráti, amit értékelek. Sok márka, köztük nem egy magyar gyártó 5-6 vagy több ezer forintért árul kisebb kiszerelésű, teljesen egyszerű krémeket. A GG A-Game retinalt és ezt a krémet használom a Geek márkától, de értékelem az őszinteségüket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 5.

sildi

2022. december 1.

Még csak pár napja használom, de már most úgy érzem, hogy a G&G ismét nagyon szuper terméket alkotott! A gélkrémet szerettem volna megvenni, de az nem volt készleten, viszont ez is szuper! Nagyon kevés elég belőle, szóval ár-érték arányban eléggé megérős. Először túl sokat is kentem fel, úgy ragacsos érzetet hagyott, de a megfelelő mennyiségben isteni! Éjszaka becuppantja az arcom és reggelre pihe-puha, a másik krémet is beszerzem, amint lehet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 1.

zavive

2022. november 30.

Én szérumként használom, vagyis a PC Omega hidratálója alá kenem, és így a kettő együtt nagyon ütős! Önmagában édes kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

Lexy00

2022. november 29.

Egyelőre tetszik a hatása, noha még csak pár napos használaton vagyok túl. Sűrűbb állagra számítottam, de ez a balzsamos állagú krém is szuper. Könnyen beszívódik a bőrömbe és meglepő módon a hidratálás nekem elégnek bizonyul, pedig általában a nehezebb állagú krémeket pl. a cicaplast-ot igényli a bőröm. Irritációt eddig nem okozott és nincs semmilyen illata. Árban szerintem teljesen baráti, bízok benne, hogy a dm-ben is kapható lesz. Legszívesebben ez után nyúlok most esténként, remélem hosszú távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

mbagi

2022. november 29.

Az első pár napban érdekesen viselkedett a bőrömön. Volt, hogy nem szívódott be, volt, hogy pár pattanást ráfogtam a krémre, de már makacsságból se akartam abba hagyni. Szereti a bőröm a G&G 101 cuccokat, hosszú évek szenvedésétől szabadítottak meg, amikor rátaláltam. Amióta kijött a krém, és rendelhető lett, azonnal rendeltem, és azóta ezt használom. Most már egész jól hozzászokott a bőröm, beszívja szépen, nem ragad, nem gyulladok be tőle. Kicsinek tartom a kiszerelést, remélem lesz kétszer ekkora is. Tudom, hogy a tégelyes krémek is 50 ml-sek, de azok is kicsik. Árban teljesen jó, az eddig használt Neutrogena is ennyibe került, örülök, hogy váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

Timitami

2022. november 29.

Csatlakozom azokhoz, akik szerint hidratálhatna jobban is ez a krém. Korántsem rossz, jól beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, jó az állaga, és bár azt írják, illatmentes, azért van egy kis kellemes púder vagy babahintőpor illata. Reggelre szép az arcom tőle, nagyon finom puha is, de csak 4 pontot tudok adni rá, mert szerintem is hidratálhatna picit erőteljesebben. Amikor először felkentem, a vonalakat is csökkentette, de ez a tulajdonsága alább hagyott, ahogy napok múltán megszokta a krémet a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 29.

typical

2022. november 26.

Sajnos nekem így pár nap használat után csalódás, pedig nagyon izgatott voltam miatta, szereti a bőröm a squalane-t és általában a GG termékeket is. Száraz a bőröm, és nem hidratál eléggé, közvetlenül felkenés után szuper, jó az állaga, de kb 1 óra múlva már érzem, hogy húzódik az arcom (magában használva is, és úgy is, hogy GG HA Rich alatta, és zsírosabb fényvédő felette). Láttam, hogy nagyon száraz bőrre nem ajánlják, de nem gondoltam, hogy nekem az lenne. A szemem alatti bőr most kicsit sérült (bénáztam a kontaktlencsével), és ott még picit csípett is, pedig pont azt vártam volna, hogy nyugtatja.
Félreteszem melegebb időre, hátha jó lesz, mert amúgy nagyon tetszene az összetétele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 26.

italia

2022. november 24.

Azt gondoltam, itt az idő lecserélni az egyre drágább PC termékeket a polcomról, épp kapóra jött a GG új hidratálója. Már 1-2 napos használat után pattanások lepték el az arcom, ami alapesetben egyáltalán nem jellemző rám. Két csillagot adok az ára miatt és talán pár hónap múlva újra előveszem. De ez most nagyon nem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 24.

katonabianka

2022. november 23.

Szeretem és használom is, minden igaz rá, ami a termék leírásában van, de...... engem sajnos nem hidratál eléggé. Reggel és este is próbáltam, azért bírja csak ki az arcom száradás nélkül, mert aláhidratálok szérummal. A másik verzióját majd nyáron fogom csak kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 23.

Minikemonika

2022. november 22.

Néhány használat után nem rossz, pedig én inkább a HS célcsoportjába tartozom. Viszonylag lassan szívódik be, de végül nem hagy kellemetlen érzetet. Reggelre nagyon puha a bőröm. Picikét kukacosodik a B Bomb és az A Game után felkenve, ami mondjuk nem szép dolog így márkán belüli termékeknél. Még tesztelem különböző körülmények közt…

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Squalene, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Jojoba Oil/Macadamia Seed Oil Esters, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

A bőr felszínén is megtalálható, természetes lipideket utánozó (de növényi eredetű) emolliens összetevő, aminek szuper  hidratáló és védőrétegerősítő szerepe van. Különösen jól működik Ceramide 2-vel kombinálva. További részletek ebben a kutatásban