Geek & Gorgeous

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a HelloSkin-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: HelloSkin, 2290 Ft

Ez a könnyed, hipp-hopp beszívódó gélszérum 2% BHA-val és Sarcosine-nal segít az eltömődött pórusok miatti bőrproblémák (mitesszerek, tág pórusok) ellen, és segít egyensúlyba hozni a kombinált/zsíros bőrt.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és túlzott olajtermelés esetén
  • 2% szalicilsavval (BHA) segít kitisztítani az elhalt hámsejteket a pórusok mélyéből (mitesszerek oka #1)
  • Sarcosine-nal segít normalizálni a túlzott faggyútermelést (mitesszerek oka #2)
  • Könnyed, gyorsan beszívódó gél textúra
  • Nem tapad és nem hagy réteget a bőrön
  • Kombinált/zsíros bőrre
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
  • Magyar márka

Ár: 2290 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

missorsi

2024. február 23.

Én ettől semmi javulást nem tapasztaltam sajnos.
A márka többi termékét nagyon szeretem de ez hatástalannak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 23.

Én ettől semmi javulást nem tapasztaltam sajnos.
A márka többi termékét nagyon szeretem de ez hatástalannak bizonyult.

kalmaniki

2024. február 22.

Kombinált, mitesszeres bőröm van, amire bevált ez a szérum. Csodát nem tesz, de mióta használom kevesebb mitesszerem van, szebb a bőröm. Előtte a Revox szalicilsavját használtam, de ezt jobban kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Csilluska

2024. február 10.

A Revox BHA szérumáról váltottam erre. Nem azért, mert elégedetlen voltam vele, csak pont elfogyott. Őszintén szólva, nem sok különbséget érzek a kettő között hatásukat tekintve. Igaz, hogy a G&G-nek kicsit könnyedebb, folyékonyabb állaga van, de nagyon morzsolódik/pereg felkenés közben. Arctisztítás után ez az első termék, amit használok, szóval nem az az oka, hogy lenne még egy réteg valami a bőrömön. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, ha sikerül elhasználnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

gbvr

2024. január 25.

Zsíros, mitteszeres bőröm van, ajánlások alapján vettem a szérumot.
Nekem bevált, instant puha tőle a bőröm és határozottan kevesebb a mitteszer az orromon, a pórusaimat is szuperül összehúzza.
Picit erős az illata. Még nem sikerült kikísérletezni hány alkalommal használjam a legjobb hatásért, a dobozán ajánlott napi/minden másnapi használatot picit soknak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Zsíros, mitteszeres bőröm van, ajánlások alapján vettem a szérumot.

Nugat

2024. január 25.

Sokszor ujravettem. Kombinalt borom van, amikor szaraz a borom akkor nem hasznalom, olyankor nem valik be, viszont ha zsiros akkor eleg jol mukodik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

KCsenge

2024. január 24.

Semmi változást nem érzékeltem tőle. Az arcom kombinált, vízhiányos, mitesszeres és pattanásokra hajlamos, így BHA-ért kiált. 1 üveggel használtam el belőle, hetente 2-3x kentem fel, de semmi. Mintha vízzel locsoltam volna az arcom. Ettől függetlenül nem fogom teljesen lepontozni, mert kellemes viselet volt, nem pergett le sosem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

saretta

2024. január 15.

Nagyon szeretem ezt a bha-t, több üveggel is elhasználtam, gyönyörűen tisztán tartotta a kombinált bőrömet, a rozaceára hajlamos orcáimat sem bántotta. Testre is használgattam néha, úgy elég gyorsan fogyott, ezért lecseréltem a balea bha-ra, ami sajnos az arcom kevésbé zsírosabb részeit szétcsapta. Nem fogok mással próbálkozni, vissza fogok térni ehhez, ez sokkal jobb és eredményesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 15.

Niki0410

2024. január 1.

Nekem nem vált be. Esténként próbáltam használni. Volt, hogy 1 órát is vártam mielőtt a hidratálót felkentem rá, de mindig lepergett az arcomról. Próbáltam különböző hidratálókkal is, de egyszerűen nem maradt rajtam. Próbáltam hidratáló nélkül is, de az sem volt túl jó èrzés. Valószínű, hogy az én bőrtípusommal vagy barrierjével egyszerűen összeférhetetlen. Úgyhogy sajnos nálam használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 1.

cicelle100

2023. december 13.

Puha, selymes utána a bőröm, csökkentek a pattanásaim, de sajnos a tág pórusaimmal csodát nem tesz. Jól működik együtt a rutinom többi termékével, ár-értékben nagyon jó, de lehet, hogyha elfogy, mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 13.

safi

2023. november 18.

Szeretem a márkát, ezért sokáig nem gondoltam, hogy emiatt rosszabb a bőröm állapota, csak kitartóan használtam. Több pattanás volt az arcomon miatta. Amikor kipróbáltam, hogy egy ideig nem használom, rögtön szebb lett. Úgy hogy sajnos nekem ez a termék csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Pentylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.