Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a könnyed, hipp-hopp beszívódó gélszérum 2% BHA-val és Sarcosine-nal segít az eltömődött pórusok miatti bőrproblémák (mitesszerek, tág pórusok) ellen, és segít egyensúlyba hozni a kombinált/zsíros bőrt.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és túlzott olajtermelés esetén
  • 2% szalicilsavval (BHA) segít kitisztítani az elhalt hámsejteket a pórusok mélyéből (mitesszerek oka #1)
  • Sarcosine-nal segít normalizálni a túlzott faggyútermelést (mitesszerek oka #2)
  • Könnyed, gyorsan beszívódó gél textúra
  • Nem tapad és nem hagy réteget a bőrön
  • Kombinált/zsíros bőrre
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
  • Magyar márka

Kllmllcnt

2022. szeptember 29.

Sajnos nem igazán vált be, pedig sok reményt fűztem hozzá. Másfél hónapja használom, kezdetben első héten 3 nap, később minden nap rendszeresen, reggel-este, mitesszereken sajnos nem igazán segített, de nem is rontott. Nem tapasztaltam irritációt egyik alkalommal sem, szeretem az állagát, jól lehet célzottan cseppenteni, géles formula miatt hagyott egy réteget, de hidratálóval szépen felszívódott. Egyik szérummal sem veszett össze, fényvédőmmel sem akadt gond, kellemes volt a használata, de valószínűleg más márkáknál kell még próbálkoznom. Viszont, a dekoltázsnál szépen egységesült a bőröm textúrája, valószínűleg csak az én arcomon(orromon) nem működik a várva várt hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

sz.rebeka

2022. szeptember 27.

első használat tapasztalata: az állaga eleinte kissé ragacsos volt, de pár perc múlva beszívódott. sajnos kukacoskodott az utána felkent arckrémmel, így eddig csak 3*. majd updatelek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

lilla1034

2022. szeptember 26.

1 üveg Revox hámlasztó "elfogyasztása" után próbáltam ki, mert szeretem a márkát, viszont kukacosodik. Sokáig nem értettem, hogy miért, hiszen előtte - utána G&G termékeket használok, azt hittem, hogy az én bőrömmel van a baj, de már látom, hogy más is így járt, megnyugodtam. Emiatt visszatérek a Revoxra, mert hatását tekintve számomra ugyanolyanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

tátombák

2022. szeptember 26.

Nagyon szeretem, szépen kordában tartja a pattanásra hajlamos bőrömet. Esti rutinban használom egy hidratálóval és jól elvagyok vele. Szépnek látom az arcbőrömet mióta használom, ha úgy adódik simán kenem egymás utáni napokon is. Újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

KerteszLili89

2022. szeptember 24.

Nekem bevállt. Kukacosodásra tényleg hajlamos, ezért én az esti rutinban használom. A pattanásaim láthatóan csökkentek hatására. Nem utoljára vettem meg.😌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

pviviana

2022. szeptember 19.

Már majdnem elfogyott belőle az első üvegcse, nekem tetszik a hatása, biztosan újra fogom vásárolni. Láttam, többen írták, hogy kukacosodik, nálam szerencsére nem, inkább a nia szokott..
Szeretem használni, jól működik együtt a többi krémemmel. Nem ragad, gyorsan beszívódik, nem tudok róla rosszat írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

lelophi

2022. szeptember 17.

Nekem is első hámlasztóm, viszont nekem egyáltalán nem kukacosodott - lehet, hogy még egy régebbi gyártmányt használok. Szeretem az állagát és szerintem szuperül lehet rétegezni. Hosszú a rutinom, szóval nem tudom, hogy ő specifikusan mennyit tett hozzá, de szerintem sokat, mert nem pattanásosodik a bőröm és a miteszerek is távoltartódnak. Nekem összességében tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

agi92

2022. szeptember 13.

Azt hittem, hogy én vagyok a béna, mert felkenés után nekem is kukacosodik és ragad. Ezek szerint nem. Így már nem biztos, hogy ezt újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Yolandaa

2022. szeptember 13.

Évek óta állandó kelléke a rutinomnak, de most lefogom váltani és kipróbálom a revoxét, mert valamit változtattak rajta vagy nem tudom, de ez az állag már nem a régi állag, szerintem kocsányosabb, KUKACOSODIK és a G&G gyenge pipettái már amúgy is kikészítenek, ultra gagyik. sajnálom, pedig szerettem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

kboglarka

2022. szeptember 12.

Első hámlasztóm volt, látványosan segített a a bőrképemen és ha előjött egy-egy pattanás akkor azt elég gyorsan lekezelte. Szeretem az állagát, könnyen kezelhető, gyorsan beszívódik, nem okozott problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.