Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a könnyed, hipp-hopp beszívódó gélszérum 2% BHA-val és Sarcosine-nal segít az eltömődött pórusok miatti bőrproblémák (mitesszerek, tág pórusok) ellen, és segít egyensúlyba hozni a kombinált/zsíros bőrt.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és túlzott olajtermelés esetén
  • 2% szalicilsavval (BHA) segít kitisztítani az elhalt hámsejteket a pórusok mélyéből (mitesszerek oka #1)
  • Sarcosine-nal segít normalizálni a túlzott faggyútermelést (mitesszerek oka #2)
  • Könnyed, gyorsan beszívódó gél textúra
  • Nem tapad és nem hagy réteget a bőrön
  • Kombinált/zsíros bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dettykehh

2022. május 17.

1%-os szalicilsavról váltottam erre, mert azt kevésnek éreztem. Zsírosodás és mitesszerek ellen használom, egészen jól kordában tartja mindkettőt. Napi használattal sem volt túl sok, de egy ideje már felváltva használom C vitaminnal reggelente, a hatása így is megmaradt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

Reddiamond

2022. május 17.

Nekem bevált.Kb egy bő hónapja, naponta használom esténként a T vonalban. Reggelre a homlokom puha. Segít csökkenteni a miteszereket. A géles állaga miatt egyszerűbb felvinni mint a vízszerű PC BHA folyadékot. A Revox BHA géljét is próbáltam, de ez nekem jobban bevált. Maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 17.

lillad2000

2022. május 9.

nem rossz, de nekem picit gyenge. én nem tudok vele túlhámlasztani úgy sem, ha egy héten 7x használom, ettől függetlenül jó az állaga, nem ragacsos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

BiankaJ17

2022. május 9.

Nagyon jó kis szalicilsav! Talán az első, ami használt is. Illata enyhén acetont idéz, de elviselhető. Állagát tekintve pedig egy selymes, vízkönnyű textúra. Igaz, meg kell tapasztalni, hogy mennyit bír ebből a bőr, mivel én heti hétszeres használattal én sikeresen túlhámlasztottam, de a bőröm rendbe jötte után heti 1-2 alkalommal is csodás eredményt ér el. Szóval megjártam vele jót is, rosszat is, de végül újravettem, szóval nagyon jó hámlasztó. Csak vigyázni kell vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

ang835

2022. május 8.

Reggelente használom már jó ideje, de a miteszerek sajnos maradtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Reggelente használom már jó ideje, de a miteszerek sajnos maradtak.

bkinga96

2022. május 4.

Én minden este ezt használom, nekem szépen tisztítja a pórusaimat. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Már 2x újravettem. Nem csodaszer nekem, de szépen kordában tartja az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

lovelyzee

2022. április 25.

Használata óta látványosabb szebb a bőrkép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Használata óta látványosabb szebb a bőrkép

szakacsd

2022. április 25.

Nem az első hámlasztóm, de nekem eddig ez hozta a leglátványosabb változást! A pórusok használat után látványosan kisebbek. Állagra nyúlós, de ennek ellenére gyorsan felszívódik. Nem mondom, hogy csodaszer, de ár érték arányban nálam eddig egyértelműen legjobb mitesszerekre, tág pórusokra.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2022. április 22.

Nem mondom, hogy rossz, de volt már jobb BHA hámlasztóm is. Heti 2-3 alkalommal használom, mert a többi nap más termékekre van szükségem. Kukacosodik elég rendesen, gyakorlatilag még egy könnyű hidratálókrémmel is, így én csak az esti rutinban tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

k001

2022. április 22.

Látványosan tisztábbak a pórusaim , amióta erre a szalicilre tértem át, pedig csak heti 3-szor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.