Geisha Ink

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 5.

Kiszerelés:   0,6 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Gyorsan száradó filctus

• vízálló viszont könnyen lemosható
  • egész nap tartós
  • innovatív micro-fiber toll hegy technológia a hibátlan kontrollért
  • Japánban készült

Ildie

2015. január 13.

Hihetetlenűl hosszan tart, és viszonylag könnyen meg lehet vele barátkozni. Nem vettem meg, a boltban próbáltam, egyik szememre a sminkes lány tette fel, aztán a másikat én, még nagyjából egyforma is lett. 30*230 forintot túlzásnak tartom részemről, mert a színes szemceruzákért oda vagyok, ez valószínűleg nem elfogyna, hanem beszáradna. Több színe van.
Este későn mostam le, nem maszatalódott, viszont könnyen lejött, nagyszerű ilyen szempontból. Gyorsan szárad, el nem kenődik, de javítani a kezdőknek nem nagyon lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.