Genera

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Violet 1, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Rossmann, Euro Family
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hűsítő mentát tartalmaz, védi a fogínyt. Csökkenti a fogkő kialakulását, hosszan tartó friss leheletet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ophelia

2020. július 1.

Nagyon szuper termék, kellően mentolos, de még pont nem az a megríkató fajta, sokáig tart a hatása, tökéletesen kiegészíti a fogmosási rutint. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Andrea456

2020. március 3.

Valamiért a Corsodylre emlékeztet az íze, és én érzek egy kis fura ízt, mielőtt kiköpöm és utána is, valószínűleg a mentol miatt (a korábbi szájvizeim nem voltak ennyire mentolosak, nyilván azért szokatlan). Egyébként jó terméknek tartom, nem szárít, és ahogy a többiek is írták, nem csíp és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

6vilag

2019. október 13.

Ismeretlenül vettem meg. A fenti leírással szemben a flakonon az áll, hogy ez egy olasz termék. Teljesen jó szájvíz, kellően mentolos, nem csíp, friss érzetet kelt, ami hosszan is tart. Higítatlanúl használtuk a párommal, mindkettőnk megelégedésére szolgált.
A leírásban az áll, hogy antibakteriális, biztosan fogok még venni, én megszerettem. Nem csodaszer, de jó, és viszonylag olcsóbbnak is számít a többi drogériással szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 13.

Violet 1

2017. április 19.

Már egy flakonnal elhasználtam. Íze kellemes, nem csíp. Bár eddig nem sok különbséget tapasztaltam szájvíz és szájvíz között, de azt kell mondjam érzetre tud ez is annyit mint egy Listerine. Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.