Genera

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Violet 1, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Rossmann, Euro Family
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hűsítő mentát tartalmaz, védi a fogínyt. Csökkenti a fogkő kialakulását, hosszan tartó friss leheletet biztosít.

6vilag

2019. október 13.

Ismeretlenül vettem meg. A fenti leírással szemben a flakonon az áll, hogy ez egy olasz termék. Teljesen jó szájvíz, kellően mentolos, nem csíp, friss érzetet kelt, ami hosszan is tart. Higítatlanúl használtuk a párommal, mindkettőnk megelégedésére szolgált.
A leírásban az áll, hogy antibakteriális, biztosan fogok még venni, én megszerettem. Nem csodaszer, de jó, és viszonylag olcsóbbnak is számít a többi drogériással szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 13.

Violet 1

2017. április 19.

Már egy flakonnal elhasználtam. Íze kellemes, nem csíp. Bár eddig nem sok különbséget tapasztaltam szájvíz és szájvíz között, de azt kell mondjam érzetre tud ez is annyit mint egy Listerine. Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.