Genera

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikcsix, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Hajápolók

A termék segít megelőzni a hajvégek töredezését, erőt és fényt ad a hajnak.

BettiBoop

2018. augusztus 14.

Nagyon meglepett ez a termék, eurós boltban vettem-jó áron nagy kiszerelés. Selymessè tette a hajam, nekem jobban bevalt, mint az eddig próbált drágább hajpakolasok(L'Oréal, gliss kur.. Stb) Simán újra vennem, de mivel már régóta használom, kiprobalok mást is, szeretem váltogatni a kozmetikumokat, mert hiába jó, raunok egyszerűen :D De ettől függetlenül ez egy jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

balankaa01

2017. február 14.

Kedves anyósomtól kaptam 50 ml-t, mert panaszkodtam, hogy épp nem volt semmilyen hajpakolásom, és azt magyarázta, hogy ő erre esküszik. Eddig kétszer használtam, de bőven elég lesz még 3-4 használatra.
Ez a valami nagyon híg... Jónak jó, nem azt mondom, nyilván táplál valamennyire, de ha valami argán olajos, akkor az ember lánya valami zsírosabb masszára számít. Vagyis én meglepődtem. Nekem inkább balzsamra húz.
Szinte kivétel nélkül minden kozmetikum szagát utálom, ezzel sem volt másképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Szinte kivétel nélkül minden kozmetikum szagát utálom, ezzel sem volt másképp.

Nikcsix

2016. november 12.

A második dobozzal vettem a terméket. A hajamról annyit kell tudni, hogy hosszú, vékony szálú és fényes alapjáraton annak ellenére, hogy naponta vasalom a legtöbbször hővédő nélkül, gyakran mosom a hajamat, egyszóval nem vigyázok rá annyira, mint amennyire illene, és mindezt közel egy évtizede. Az utóbbi időben kezdett el komolyabban foglalkoztatni a hajam ápolása. Olyan megoldást kerestem ami nem csak hatékony, de olcsó is [mivel csóró egyetemista vagyok :)]. Megtaláltam!

Nagyon finom az illata, kevés is elég egy használatkor, a hajam selymes lesz tőle és sokkal puhább, és had ne mondjam, hogy fél liter hajpakolásról beszélünk 1000 Ft. alatti összegért. Nekem nagyon bejött, egyelőre negatívumot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.