Genera

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judittttt, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mélyre hatolva, belülről táplálja és védi a hajszálakat. Természetes rizs olajat tartalmaz, mely nagyon könnyű, folyékony, így táplálja és védi a haját. A shea vaj, mely lágyító összetevőkben gazdag, segíti, hogy haja fényes és könnyen kifésülhető legyen. Erősíti és újra életre kelti haját anélkül, hogy elnehezítené azt.

Fruzsina0620

2017. január 7.

Én az Auchanba vettem kb 600 Ft-ra volt leértékelve 800 Ft-ról. Én amúgy is azt vettem észre, hogy a shea caj nagyon jól puhítja a hajamat. Nekem abszolút nem zavaró az illata. Nagyon sokáig elég. Ezt a hajpakolást annyira megszerettem, hogy biztos újra veszem! Csodaszer a száraz, szálkás, durva tapintású hajamra. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Virvatuli

2016. október 15.

Volt ebből is egy dobozzal, egy fokkal jobban bevált, mint a kókuszosnak mondott társa. Puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam. Semmi negatívumot nem tudok írni róla, sokáig ki is tartott (ami azért nagy szó, mert tonnányi balzsam kell a hajamra), de újra azért nem venném, még keresem az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 15.

Judittttt

2013. március 11.

Hidratálni hidratál, de nekem ettől zsírosodik a hajam, fura utána a tapintása, mintha zsíros lenne már egy kicsit ... ezért csak akkor használom ha itthon maradok még a következő napokban, akkor elhasználgatom, de a zsírosítás miatt máskor nem. Ez elég baj, és nekem más pakolás nem zsírosította még soha így a hajamat... emellett az illata szerintem kifejezetten nem jó. Nem tudom mihez hasonlítani, de nem jó. Fura, szinte picit férfias, de nem férfiparfüm, mert egyáltalán nem kellemes. Nem venném újra az biztos, a fura illattal még kibékülnék de hogy zsírosít azzal nyilván nem, a hatása meg ugyanolyan mint a többi olcsó pakolásé kb. De nem egy Latte. Ez így egy nagyon jóindulatú 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.