Geo. F. Trumper

Ár:   6800 Ft és 9800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stvdnl, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Ár:   6800 Ft és 9800 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A világhíres Trumper Skin Foodot egyaránt használhatjuk borotválkozás előtt és után is.

Borotválkozás előtti használatát az érzékenyebb bőrűeknek ajánljuk: megemeli és puhítja az arcszőrzetet, így kevesebb problémával jár a borotválkozás. Rendkívül könnyű, nem zsíros, növényi glicerin alapú formulája táplálja és védi a bőrt, így a borotva könnyedén fog siklani.

Borotválkozás utáni használata minden bizonnyal napi rituálénk részévé válik, ha egyszer kipróbáljuk. Fantasztikus érzés, ahogy az új, érzékeny bőrt hűsíti, nyugtatja, és táplálja, hogy ne maradjon száraz.

Limes: A fanyar trópusi zöldcitrom ragyogóan friss illata. Trumper vibráló citrusa életörömöt varázsol minden úr arcára. A frissen facsart Karib-szigeteki lime szikrázó zamatossága páratlanul élethű. Kis idő elteltével a kezdeti majd szétrobbanó frissesség szelídül, és visszafogottabban, szelídebben, de legalább olyan elbűvölően illatozik tovább.

imsad

2016. december 27.

Eleinte még megvolt az újdonság varázsa de mostanra már látom a hibáit.

Elvileg ez egy skin food tehát nem after shave, ebből azt gondolhatnánk hogy akár mehet az egész arcra is. Hát inkább ne. Nekem a szem alatti orr melletti részre ha kerül akkor beszívódás közben éget, a borotvált területeken nincs ilyen mellékhatás (biztos a lime-tól van). Én úgy tapasztalom hogy nem szívódik be teljesen, hanem egy része csak megszárad. Pl.: 3 órája borotválkoztam, bekentem, most ha odarakom az arcomra a kezem akkor a hő hatására elkezd "leolvadni". Most arcot mostam és akkor is érezni hogy van egy réteg "valami" csúszósabb amit le lehet mosni.

A csomagolás béna. Puha műanyag az "üvege", a teteje meg kopogós könnyű műanyag aranyra fújva. Ilyen árkategóriában valamivel minőségibb dolgot várnék el.

Előnyei hogy jó az illata, nyilván annak aki kedveli ezt a citrusos vonalat, illetve sokáig elég. Nekem egy 100 ml-es van, 9 hónapja vettem és még van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Eleinte még megvolt az újdonság varázsa de mostanra már látom a hibáit.