Gerovital

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden tisztítja az arcot, a szem és az ajkak környékét a micelláknak köszönhetően, amelyek magukhoz vonzzák a sminket, a faggyút és más szennyeződéseket anélkül, hogy károsítanák a bőrt. Az Aquaxyl optimális hidratálást biztosít a bőr számára, a Bisabolol és a mákolaj bőrnyugtató és antioxidáns hatással bírnak.

illesbb

2018. március 11.

Nem rossz ez a micellás víz. Én csak a sminklemosás és arctisztítás után törlöm át vele az arcom, néha a szemsminkem szedem le vele. Erre tökéletesen bevált. Nem ragad, kellemes illata van és tetszik a pumpás megoldás, bár először alig tudtam leszedni a tetejét. Féláron vettem, ennyit megért, de 1500 Ft-ért szerintem már lehet kb ugyanilyen micellás vizet találni, ami még nagyobb kiszerelésű is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

eperturmix

2017. június 23.

Az első termékem tőlük a hialuronsavas micellás víz volt,ami nagyon jó,miután elfogyott ezen felbuzdulva választottam ezt.Elsőre a kupakja úgy tűnt defektes,nem akart lejönni,ha húztam akkor kijött az egész spricnistől-csövestől,de aztán megoldottam.Hatása ugyanolyan mint a másik,szépen leszedi a napi koszt,sminket én nem használok,de a reggeli-esti arctisztítás rituálémhoz jól jön.Hidratáló hatást nem vettem észre,lehet van,de amúgy sem ettől várom.Ami miatt nem 5-s az az illata,nem bánom ha nem illatos a micellás víz,de a másik társának jobb volt,ennek épp,hogy súrolja a -zavaró- határát.De megvagyok elégedve.
Ami viszont mindkettőre vonatkozik,az az,hogy elég gyorsan fogynak,150 ml,többet spriccelsz a vattára,reggel-esti használat,arcra-nyakra is teszek,kevesebb mint két hét és kivégeztem egy üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Vendy254

2017. február 11.

Ő az első micellás víz amit kipróbáltam. Nem nagyon szeretem azokat a termékeket amiket nem kell lemosni, de ezt megszerettem. Nem vettem észre hogy hidratálna de szépen leszedni a szennyeződéseket és az illata is nagyon jó :) biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Leander

2016. december 18.

Jó, hatékony micellás víz ami szépen teszi a dolgát. Valamiért a szívem mégis inkább a L'Oréal, illetve a Garnier hasonló terméke felé húz, azok használata mellett tisztábbnak éreztem a bőröm. De lehet, hogy ez csak egy illúzió és csak a nosztalgia és megszokás húz az előbbiek felé, mert igazából ez is szépen leszedte a sminket és minimálisan sem irritálta a bőröm. Amiben számomra egyértelműen tényleg jobbak voltak az előbb említettek, az az illat: ez a termék szerintem kicsit kellemetlen szagú, de más bajom igazából nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Szidy

2016. december 1.

Én nagyon szeretem, megvettem mert valami újat akartam kipróbálni, mar megintam a niveat. Jo az illata, le szedi a sminket! Számomra tökéletes! ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

dzsanki

2016. szeptember 24.

A világon semmi extra, többet ér a dm-es vagy a garnier micellás víz, anno csak azért vettem meg, mert volt egy 50%-os kuponom, így kipróbáltam. Leszedi a sminket, nem irritál, persze, de ez el is várható egy micellás víztől, de ha azt nézzük, hogy 150 ml kerül 1500 forintba, akkor kissé drága, és nem tud többet, mint bármelyik másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.