Gerovital

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gerovital, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Testápolók

Speciálisan a striák kezelésére kifejlesztett testápoló krém, amely rugalmassá teszi a száraz bőrt. A természetes avokádó és szója olajok megelőzik a bőr időelőtti öregedését, növelik rugalmasságát, könnyedségét és hidratáltsági fokát, kellemes bársonyos érzést és jó közérzetet biztosítva. A szerves havasi gyopár kivonat, valamint az A- és E-vitamin védelmet nyújtanak az elasztin és kollagén rostok számára.

Vanesszaeszter

2018. február 17.

Nem rossz testápoló, de semmi extra, az illata nem kiemelkedő, és a hatása sem. Nehezen szívódik be, de elég jól hidratálja a száraz bőrt is, az állaga tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

gothmarypoppins

2016. május 16.

2015. 11. 04. Semmi különös, kellemes testápoló, bajom nincs tőle, könnyű eloszlatni. Nyáron naptejet használok, ősszel és télen valami enyhe testápolót, erre elég.

Up: Valószínűleg ettől lettem mitesszeres és pattanásos, mert abbahagytam, és azóta nyaktól lefelé semmi bajom. Nem venném újra, ennek fényében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Riccah

2015. április 26.

Elég sajátos, de cseppet sem rossznak nevezhető illata van, elég könnyű, gyorsan beszívódó krém. A striáimra vettem, annak idején túl gyorsan nőttem-híztam, és ennek látható eredménye maradt, gondoltam hátha eltünteti, úgy kentem, mint egy varázsszert, szinte szertartásosan. De egy idő után lejjebb adtam a lelkesedésből, sajnos igazán nagy eredményt nem értem el vele. Ettől eltekintve nem olyan rossz krém, de azt hiszem így sem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Nefertiti

2013. május 7.

Konnyu, hamar felszivodo krem. Az illata eleinte kellemes, friss, de egy ido utan mar tul sok :s
sajnos vasarlas elott nem olvasgattam a velemenyeket, tobb kulfoldi blogon is olvastam rola, hat nem tul jo velemenyeket sajnos! Megvettem, 200 ml, az ara nem veszes, elhasznalom testapolonak, nyarara jo lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

jibjab

2013. április 10.

Mint könnyű, jól felszívódó testápoló jól működik. Kellemes,bár kicsit erős az illata. Nyáron használtam,fűtési szezonban kevés. Se újra nem strukturál se nem feszesít, de nem is vártam tőle. Az viszont meglepett, hogy natúr termékhez képest nem túl jók az összetevői. Kb. 1000 Ft volt 150ml-ért nem a legjobb ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 10.

Bogsz

2012. október 20.

Elég híg állagú, ám jó illatú, könnyen beszívódó testápoló. Bababőrt hagy maga után, bár a striákra eddig nem hatott. Árához képest nagyszerű tavaszi-nyári-őszi krém ez, télre kicsit kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycosphingolipids, Cholesterol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Trideceth-6, Sodium Surfactin, Cholesterol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Trideceth-6, Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract, Sodium Surfactin
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Phenethyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: BHA

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.