Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   17 030 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: eperjeske, az összetevőket feltöltötte: ppcsillus, Módosítva: 2015. március 27.

Ár:   17 030 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gazdag nyugtató összetevőkben, hidratáló és antiallergén hatóanyagokban. Felgyorsítja a bőr regenerációját, a sejtek megújulását és a gyógyulást. Megakadályozza a bőrpírt és az irritációt. Használata után a bőr irritációmentes és bársonyos tapintású lesz.

GELOKA

2019. április 10.

Zsírosodásra hajlamos a bőröm ugyanakkor reggelente nagyon száraz. Ezzel szoktam reggel bekenni, nagyon jól beszívódik nem zsírosodik tőle a bőröm de hihetetlenül jól hidratál. Én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Kencemániás

2015. február 1.

Ezt a terméket és a maszkját akkor használtam, maikor lecsiszolták vagy dermarollerezték a bőrömet és nagyon piros és érzékeny volt 2 hétig. Míg a szalonban ajánlott termék semmit nem csinált, ez és a Maszk tökéletesen lehúzta a pirosságot, remekül nyugtatott.
Kiváló!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Kiváló!!!!

ppcsillus

2014. december 29.

Nagyon sok krémet kipróbáltam (Vichy,Eucerin,Clinique,Nivea,stb) többféle árkategóriában,de sajnos egyik sem vált be az extra érzékeny bőrömnek!Ha bekentem vmivel kb fél óra múlva már kidobta és ragyogott tőle az arcom,ha nem kentem akkor pedig feszült a bőröm.Ráadásul ráncosodásra hajlamos a bőröm,így kifejezetten igényli az ápolást.Másfél éve használom és látványosan javított a bőröm állapotán,és ezt visszajelzések is alátámasztják.Nyáron sem hagyott cserben,nem csillogott a bőröm tőle.Csak ajánlani tudom,ez egy rendkívül jól felszívódó kellemes illatu készítmény,plasztikai műtétek elő- és utókezeléséhez fejlesztették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. február 17.

Kitűnő készítmény! Jó állapotú, de már sajnos nem fiatal arcbőrömet szépen kisimította, régi nyomokat eltüntetett vagy láthatóan enyhített! Finom illat, jó állag! Én önmagában, krém nélkül használom éjszakára, mindig csak néhány cseppet, nem is minden nap, de mégis nagyon hatásos!
Kezdetben nem voltam elég óvatos, ezért elég hamar kifogyott a remekül tervezett, jól használható nem is tudom mi, flakon(?)! De a kozmetikusom mondta, hogy elég csak egy-két nyomásnyi adag, nem kell többet felvinni az arcra! Így az ár-érték aránya már nem is olyan rossz! Rendszeresen ezt használom azóta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 17.

Pávácska

2013. november 26.

Már egy ideje használom ezt a szérumot és csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Pumpás flakonban van, így gazdaságosan adagolható. Kellemes illatú, gyorsan és maradéktalanul felszívódó szérum. A bőrt puhává, bársonyossá teszi. Nem a legolcsóbb krém (30 ml kb. 14.000 Ft), de valóban nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.