Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huguka, Módosítva: 2012. július 22.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, aktív krém, amely nem tartalmaz zsíranyagot, csak a bőr víztartalmának fokozására, a szövetek regenerálására szolgál. Azonnal felszívódik, természetes színárnyalatot és rugalmasságot biztosít a bőrnek.

nreka

2016. május 13.

A krém jó, kellemes az illata, széppé teszi a bőrömet, de az összetevők....
Ha működik, akkor sem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

A krém jó, kellemes az illata, széppé teszi a bőrömet, de az összetevők....
Ha működik, akkor sem fogom újra venni.

juditkaa70

2016. január 10.

T-vonalban enyhén zsíros az arcbőröm,az orcám vízhiányos. Remek hidratáló,lágy az állaga,és könnyen beszívódik Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

kukkancs

2013. május 3.

Én is csatlakoznék az előttem írókhoz. Nagyon jó krém,csodát művel seborrhea-s, és enyhén vízhiányos bőrrel.A Solar Energy Mud Soaples Soap szappannal együtt használva egy pattanásom sincs. Sokan drágának találják, igen az. De nagyon kevés kell belőle így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

Lolita

2012. szeptember 24.

Ó, felkerült a csodakrém! :)
Már én is fel akartam tölteni, csak nem találtam hozzá normális képet. De rá is térek a krémre.
Kevés is elég belőle, gyorsan felszívódik. Az illata elég semleges, de a jó illat felé tolódik.
És a hatása... hát azt szeretem benne a legjobban. :) Az én kombinált, T-vonalban zsíros, az orcákon száraz bőrömre ez a lehető legjobb választás. Nemcsak, hogy nagyszerűen hidratál, de mióta ezt használom-bő 2 hónapja- egy darab pattanásom sincsen. Este, lefekvés előtt, és reggel, alapozó használat előtt szoktam használni.
Nem szoktam ezt mondani/írni, de ha lehetne, 10000 csillagot is adnék neki, igazi csodaszer, csodát tett a bőrömmel.
Mindenkinek ajánlom, akinek hasonló bőrtípusa van! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Ó, felkerült a csodakrém! :)
Mindenkinek ajánlom, akinek hasonló bőrtípusa van! :)

huguka

2012. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált. Szép egyenletes bőrképet adott. Használata után sokan megjegyezték, hogy mit használok. És a mindennapi bőrápolásom aktív tagja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Hidratálók: Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.