Gillette

Ár:   1069 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 6.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Borotvazselé shea vajjal a puha és szaténsima bőrért.

A kifejezetten száraz bőrre tervezett formulája segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, hogy az borotválkozás után is bársonyos maradhasson. Glicerint tartalmaz, amely segít fokozni és megőrizni a bőr saját nedvességtartalmát. Puhává és simává varázsolja a bőrt. Könnyed siklás az apró sebek és vágások elleni védelem érdekében.

Asteria

2020. április 11.

Ezt vettem, mert nem találtam meg a vaníliás változatát, meg ez kimondottan száraz bőrre van, az enyém meg az, gondoltam kipróbálom mit tud. Megvagyok vele elégedve teljesen, csak úgy siklik rajta a borotva, nagyon puha lesz utána a bőröm is, és talán mintha nem is viszketne utána annyira. A vaniliás után néha viszketett bőröm, gondolom a parfüm matt, de azt is nagyon szerettem, ez a termék is kiváló. Azért ha elfogy, szerintem kísérletezgetni fogok a másra többi zseléjével, hogy azok mit tudnak, csak kíváncsiságból :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

TKataa

2019. július 19.

Nagyszerű termék. Teszi a dolgát, azt hozza, amit ígér. Puha, nem irritált/piros bőr, jól csúszik rajta a borotva. Amint elfogy, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

wildrose

2018. május 26.

Kellemes illatú, cuki, kék gél, kevés zseléből is nagy, tartós habot képez. Jól csúszik rajta a penge, jól puhít és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0