Gillette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A puha és szaténsima bőrért.

ausmorzs

2019. április 28.

Jól hangzik, könnyű vele borotválni és az illata is kellemes. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Jól hangzik, könnyű vele borotválni és az illata is kellemes. Elégedett vagyok.

anitaanett

2019. április 22.

Én még mindig látom az Auchan-ben, szóval szerintem még lehet kapni. Tetszik az illata, nem irritálja a bőrömet, az állaga is megfelelő, könnyű eloszlatni és remekül habzik. Amikor megvettem kicsit drágának találtam, de mivel nagyon kevés kell belőle így sokáig tudja használni az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

littlefairy

2018. augusztus 12.

Egyáltalán nincs levendula illata és elég drága. Akciósan vettem, teljes áron nem venném meg. Ezeket leszámítva minden rendben van vele, jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

pattelin

2018. március 17.

Nagyon szeretem, most is ezt használom! Megéri az árát, mert sokáig kitart, kevés is elég belőle! Könnyen habosítható és borotválkozás után finom puhává varázsolja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Jelizz

2018. március 2.

akciosan vettem, valamiert a borotva gelt jobban szeretem mint a habot, lila gel es nagyon jo illata van noies de nem tul eros🙂 sajnos nem erzem jol a levendulat benne de nembaj. Nagy adag sokaig eleg, nekem bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

mliptak

2017. augusztus 28.

Szerettem az állagát, az illata is kellemes volt, jól "csúszik" rajta a borotva és puha volt után a bőröm. Viszonylag gyorsan elfogyott, ez egy mínusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

tzsofiaa

2015. június 24.

Kellemes illat, hatalmas élmény a borotválkozás! Imádat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

Kellemes illat, hatalmas élmény a borotválkozás! Imádat!

albertinablogg

2015. április 24.

Kedvenc borotva gélem. Egyetlen hátránya, az ára, mert viszonylag hamar elfogy. Puha tőle utána a bőröm, jól csúszik rajta a borotva. Ha feléért adnák, akkor mindenképpen megadnám az öt csillagot, de így csak négyet kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0