Gillette

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jessica, Módosítva: 2013. július 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az irritáció kockázatának minimálisra csökkentéseérdekében parfüm és színezékmentes formulával rendelkezik.

Bettu

2019. február 15.

Aaa, ez nagyon-nagyon jóó! Kb.800 Ft-ért vettem. Nagyon szépen lehet vele borotválkozni. Az illata kellemes. Ezentúl borotválashoz biztos csak ezt fogom használni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

miele

2019. február 12.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Jól habzik, kevés is elég belőle, tényleg kíméli a bőrt és nagyban megkönnyíti a szőrtelenítést. Szerintem az ára sem vészes, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Sziszikee58

2019. január 23.

Imádtam használni, jópárszor újravettem. De mivel találtam egy olcsóbb, (és nekem ugyanolyan jó) borotvahabot, ezért egy ideje már nem használom. Akinek viszont nagyon érzékeny a bőre, próbálja ki, mert szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

blurryface

2018. október 2.

Nagyon szeretem, kevés adag is könnyen habzik és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Nagyon szeretem, kevés adag is könnyen habzik és nagyon sokáig elég.

lovecreams

2018. május 31.

Nagyon jó! Kevés is elég belőle, nem tartalmaz parfümöt és nagyon jól siklik rajta a borotva..többet nem is veszek mást:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Enyke4

2017. szeptember 26.

Az egyik legjobb zselè,pròbàltam màr több fèlét a Gillettetől és mindegyiknek kellemes illata volt. Nagyon könnyűvè teszi a borotvàlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Redlips

2017. augusztus 10.

A legjobb borotvazselé. A bőröm egyedül ettől nem pattog ki. Mindig újraveszem és már nem csábulok el más termékekre vagy aktuális trendkiadásokra. Legszívesebben 10 csillagot adnék. Megéri az árát nem akciósan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Kmerci

2017. május 24.

Szeretem használni csak annyi hogy ettől még ugyan úgy kipattogok sajnos, de valamivel muszáj borotválkoznom mert csak vizesen vagy tusfürdővel nem szeretek.. Ha nem húzom le kézzel a vizet magamról mielőtt ezt kenném a bőrömre nem is habosodik fel. Egyiknek az adagolófeje elromlott és mehetett a fele ki a kukába. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

missbiro

2015. június 14.

Az elottem szolokkal, maximaliasan egyetertek. A Venus borotvammal hasznalom, es mennyei kombot alkotnak. Az en szaraz boromet, nem irritalja, konnyebbe es rugalmasabba teszi a muveletet. Lekorozhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Nix

2014. május 27.

Szuper kis borotvahab.
Én a Venus Riviera borotvával együtt használom. Tökéletes páros így.
Nem irritál és nem szárítja a bőrt, annyira mint másik borotva gél. Eddigi legjobb vételem volt, mivel egy teljes évig bírta. Nem rég kerestem a drogériákban, de már nem találtam ugyanezt a fajtát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Szuper kis borotvahab.
Én a Venus Riviera borotvával együtt használom. Tökéletes páros így.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!