Gillette

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2013. július 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Kevés illatanyaggal. Kifejezetten a száraz bőrre kifejlesztett készítmény a finom és selymesen sima bőrért. A hidratáló hatású formula segít megóvni a bőrt a nedvességvesztéstől a borotválás során. A penge jobb siklását biztosító gél a bőrét hihetetlenül puhává és finommá varázsolja.

postareb

2017. november 20.

Nekem abszolút bevált, kifejezetten csak ezt a termékcsaládot használom. Sűrű az állaga és nagyon jó illatú, nem irritálja a bőrömet. Próbáltam már az avokádósat, barackosat, levendulásat és a vanília-kasmír változatait is, mindet nagyon szeretem és örülök, hogy ilyen sokféle illatban kapható. Biztosan továbbra is ennél a terméknél maradok. Az árával kapcsolatban annyit, hogy a drogériákban/szupermarketekben valóban elég drága, mert 1500 forint körül van és akciósan általában 1000 vagy 1300 forint, DE több kínai kis üzletben vagy piacokon csak 700-800 forint, ami meg szuper ár érte. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

maedusa

2017. július 27.

Nagyon jó temék, nem szárítja a bőröm mint a többi borotvagél, kb 5 éve ezt használom. kiváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

onecrimsonnight

2017. február 14.

Először kicsit drágának tartottam, de olyan sűrű állaga van, hogy nem folyik szét és így kicsi is elég belőle egyszerre. Egy ideje érzékeny a bőröm a borotválásra és nagyon viszketett utána, de ez a borotvazselé megoldotta ezt a problémát. Ez után nem is értem, hogy borotválhattam magam tusfürdővel :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Konczt

2016. november 27.

Nagyon jó illata van krémes állah felkenve, ugyan nem olcsó de én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Nagyon jó illata van krémes állah felkenve, ugyan nem olcsó de én szeretem.

kebkeb

2016. július 10.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom.
Mindig is preferáltam a borotvagéleket a borotva habok előtt, ez nem szárít, könnyen használható, szóval szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom.

Juditanna

2016. május 29.

Ez a termék kb két nappal meghosszabította azt az időt amíg nem kell borotválni és nem jelentkezett bőrirritáció mint például a balea zseléknél. Árban kicsit drága viszont elég jól elosztható a zselé így viszonylag hosszú ideig lehet használni. Szerintem jó befektetés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Klau7

2016. május 6.

Számomra egy átlagos borotvagél volt, a Baleas is ugyanennyit tud csak jóval kedvezőbb áron, mivel én gyakran borotválok, majdnem minden nap ezért számomra ez elég drága mivel hamar fogyó termék, így nem tudnék érte mindig ennyi pénzt kifizetni. Az illata rendben van, a bőrömet viszont nem táplálja na nem mintha azt egy borotvagéltől várnám de zuhanyzás meg borotválás alatt még puha utána ugyanúgy jó száraz, szóval én maradok az olcsóbbnál nekem az is teljesen jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

DianaS

2016. május 6.

Használtam már őt is, semmi különös, viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Használtam már őt is, semmi különös, viszont drága.

NPetraL

2016. április 27.

Egy tökéletes borotvagél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Egy tökéletes borotvagél!

katenn64

2016. március 8.

Nagyon szeretem már többször újravettem, elég nagy a kiszerelése, így sokáig bírja. Csak az ára lehetne jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0