Gillette

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbi-Lou, Módosítva: 2012. június 11.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Egyéb

Beépített MoistureRich zselépárnák extra bőrápoló krémmel és lágy, krémes illattal. Borotvahab használata nem szükséges.

3 pengés.

DianaS

2016. március 2.

Én a 4db-os változatban vettem még meg. Kettőt nagy nehezen elhasználtam, aztán a többi a kukában landolt. Irritált és ezt a zselés megoldást nem tudom hová tenni, nyálkás és egyszerűen borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

Rony

2014. április 28.

Mivel nem volt a Riviera, ezért őt vettem meg, plusz akciós is volt, így gondoltam miért ne venném meg.
Maga az elgondolás tetszik, viszont azok a párnák olyan nagyok rajta, hogy az intim területen elég nehezen használható. (legalábbis nekem nem ment könnyen vele a dolog)
Lábra egyébként biztos, hogy tökéletes, de mivel borotvát csak intim területen használok, így nekem annyira nem vált be ez a termék. A pengéi jó minőségűek.
Elhasználom, de újra nem fogom venni.
Én 2 db-os eldobható változatban vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Elhasználom, de újra nem fogom venni.
Én 2 db-os eldobható változatban vettem meg.

sydney

2013. február 18.

Nekem ez teljes pénzkidobás volt. Tény, hogy könnyű használni, szépen siklik, nekem a hajlatokban sem volt vele nagyobb gondom. De ezt másik borotvával is el tudom érni. Viszont egyszerűen gusztustalan ahogy a párnákból víz hatására kioldódik a zselé. Vizes tisztításakor úgy lóg róla ez az anyag, mint az a bizonyos váladék a szaglószervünkből... Emiatt tárolni is kicsit körülményes, amíg nedves mindent összeken. Utazáshoz is max a saját csomagolásában lehet magunkkal vinni, ami nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Missglamorazzi

2013. február 2.

Nagyon jó borotva, szép sima a lábam utána, viszont a kicsit nagy párnák és a széles feje miatt tényleg csak nagy felületen használható. Bikinivonalra pl a Wilkinson sokkal sokkal alaposabb munkát végez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

G

2012. december 24.

Az alapotlet jo, de a parnak olyan vastagok, hogy a pengek nem erintkeznek teljesen jol a borrel, es kell picit buveszkedni a tokeletesen sima hatasert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Heli

2012. október 18.

Nagyon sok éve Gillette Venust használok, szerintem mindet kipróbáltam már. Nyár elején láttam meg a Tescóban ezt, akkor még máshol nem volt kapható. A többi borotvával mindig az volt a bajom, hogy közvetlenül a szőrtelenítés után még a sima víz is csípett. Ez az első, aminél egyáltalán nem érzem ezt. Az elődeinél is csak minimálisan, de ennél abszolút nem. Ha elfogynak a pengék, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

liliom07

2012. október 18.

A Cosmopolitan ruhacsere akción kaptam egyet, és örültem mert amúgy olyan drága, hogy tuti nem venném meg. Viszont ez a legjobb borotva amit valaha használtam. Nagyon érzékeny a bőröm, de ettől semmi bajom nem volt, még borotvahab vagy zselé sem kellett mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

bunieka

2012. október 12.

Nekem is nagyon tetszett. Egyébként utálom a borotvát, de néha muszáj, nem lehet mindig megvárni hogy megnőjön egy gyantázásra. Ezt annyira jó volt használni, hogy legszívesebben abba se hagytam volna. Olyan jól siklik, nem kell hozzá semmi sem, szóval lusta lányoknak tökéletes ;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

stillgot.theblues

2012. július 18.

Borotva, nem vártam tőle csodát, biztos votlam benne hogy reggel használom és estére már szúrni fog a lábam, mint eddig mindig. Láss csodát, reggel ugyanolyan sima volt a lábam mint amikor kimásztam a tus alol. Csodás :D Élvezet használni, kénylemes és jó az illata és nem tudom hogy csinálta, de másnak is sima tőle a lábam!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

HBrigi

2012. július 13.

A Gillette borotvák közül nekem csak az 5 pengés vált be, sokkal tovább sima a lábam, mint ezzel. Ha már 3 pengés, akkor a Wilkinson Xtreme 3 Beauty a "hajlékony" pengéivel verhetetlen! De azért borotvahabot mindíg használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lila színű.

Színezőanyag. Zöld.