Gin Tonic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamoca, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Kombinált

Illatcsalád virágos-gyümölcsös

Összetétel lime, neroli, grapefruit, alma, frézia,lótusz, rózsa, málna, cédrus, borostyán, vanília, pézsma

magyaredina

2015. szeptember 20.

Nem gondoltam, hogy citrusos, friss illat lehet szexi, ez pedig az! Nagyon friss, nagyon citromos púderes is és vad, de nem értem hogyan csinálja.
Olyan egyszerűnek tűnik, ugyanakkor nem bírom ki, hogy ne szagolgassam magam, ha ez van rajtam.
Csak egy kis mintám van belőle, amit egy kedves KM-ezőtől kaptam, de azt kell mondjam ez kell nekem. Picit talán férfias, de jó értelemben.
Egyértelműen nyári, szerintem jó nappalra és éjjelre is.
Tartóssága közepes.
VONZÓ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Egyértelműen nyári, szerintem jó nappalra és éjjelre is.
Tartóssága közepes.
VONZÓ!

svivko

2014. április 10.

Ahogy Bubis írta; egy üveg boldogság!
Egy nagyon üdítő, kellően szexis illat volt ez. Talán picit túl üdítő is volt, kicsit erőszakosabb a kelleténél, de akit egy alkoholos (hadd éljek az ide vágó szóval;) pia után neveztek el, felőlem lehet picit agresszívabb illatú. :)
4-5 órás tartósságú csoda, alacsony árkategóriájú, aranyos üvegű.
Újravenném, de így csak tartogatom az utolsó cseppeket az aján. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Ahogy Bubis írta; egy üveg boldogság!
4-5 órás tartósságú csoda, alacsony árkategóriájú, aranyos üvegű.
Újravenném, de így csak tartogatom az utolsó cseppeket az aján. :/

Bibus

2014. január 9.

Nagyon szerettem réges régen ezt a parfümöt, de sajnos már nem lehet kapni. Pedig mit meg nem adnék egy üvegcséért. Egy üvegcse boldogság...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

betti921215

2013. február 3.

Ahhoz képest, hogy nem tul dràgàn juthatunk hozzà, egészen tartos és kulonleges illat. Friss, néha kissé pikàns, hétkoznapra, nyàrra tokéletes vàlasztàs, és olyan napokra, amikor nem akarunk mély, nehéz illatfelhobe burkolozni, viszont mégis fujnànk magunkra valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

kriszta852

2012. május 7.

Igazi nyári,frissítő illata van.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

Igazi nyári,frissítő illata van.:)

Catcake

2012. május 6.

Isteni illata van, nagyon tartós,újravenném!!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Isteni illata van, nagyon tartós,újravenném!!:(

szamoca

2012. április 25.

Nekem nagyon megtetszett. Először csak a citromossága dominál, de később előbújik belőle valami igazán nőies, púderes illat. Nyárra tökéletes és jól tartja az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 25.

Antioxidánsok: BHT