Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Testápoló a Giorgio Armani Acqua Di Gioia illatával.

marlu

2017. május 6.

Én is csak dicsérni tudom ezt a terméket. Már 5 éve használom a parfümöt és egyszerűen nem tudok elszakadni ettől az illattól, annyira passzol hozzám. A testápoló maximálisan hozza a parfüm illatát, sokáig megmarad a bőrön. Plusz öröm, hogy az esti zuhanyzáskor újra érzem a testápoló illatát. Nagyon jól hidratál, más testápolót nem is kell használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Cintia04

2016. április 25.

Mivel e parfüm nagy rajongója vagyok ami minden igényemet kielégíti, könnyed, friss, elegáns, édeskés-virágos rajtam picit mentás is így a következő amit beszereztem miután fogyni kezdett a parfüm egy szettet rendeltem magamnak amiben a parfüm mellett egy tusfürdő és egy testápoló is volt. A testápolója is ugyan azt hozza mint a parfüm és parfümmel igazán intenzív, maga a testápoló egész hamar felszívódik és jó pár kézmosást is kibír és illatozik a bőrömön, nem utolsó sorban ápol is ugye amit sok parfüm testápolóról nem igazán lehet elmondani. Nagyon minőségi lett a parfüm mellett. Nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Daisyyy

2016. január 16.

Akik szeretik ezt az illatot, azoknak ez a testápoló is nagyon be fog jönni, mert ugyanazt az illatot hozza, mint a parfüm. (Sok esetben találkoztam már ellenkező esettel.) Maga a testápoló kellemes, könnyen szárad, szinte azonnal lehet öltözni a felkenést követően, az illata pedig intenzív, kellemes, friss és szexi. Nem kell sokat kenni belőle, ezért sokáig elég lesz ez a kiszerelés. Most ez lett a randi testápolóm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak