Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: szabob1996, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Modern, fiatalos, orientális-citrusos EdT férfiaknak tonkababbal, citrommal, olajfavirággal és bergamottal.

Armani Code EDT fújósok
Ár: 950 Ft, 1400 Ft, 2300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Ár: 1000 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pannonvalley

2022. január 9.

Komolyabb férfiaknak való, nem kisfiúknak! Markáns,elegáns, kifinomult illat!

A ható ereje már nem a régi és csak ezért a 4*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Komolyabb férfiaknak való, nem kisfiúknak! Markáns,elegáns, kifinomult illat!

A ható ereje már nem a régi és csak ezért a 4*!

TomFordfun994

2021. december 29.

De szerettem régen használni. néhány évvel ezelőtt volt 125 ml kiszerelésben alkalmam használni armaninak szerintem ez volt a egyik legjobb alkotása egy egyszerű lineárisan összerakott magára minden szempontból igényes férfi illata. A mostani reformáció a kanyarba sincs a régi önmagához képest meg az hogy 600 másik flanker jött ki a piacra az évek során ami a hírnevét ennek az illat a már jócskán lefelé görbítette kár érte pedig nagyon szerettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Nandor

2021. november 22.

Nagyon titokzatos, puderes, elegáns illat, messze a legjobb Armani parfüm. Inkább a Codeot nevezném klasszikusnak mint a GIOt. Kicsit hasonlít a Dior Sauvage parfümhoz. Ami szintén egy jól sikerült darab. Ősszel és télen működik igazán, lehet hogy ma már kissé hetkoznapi lett...de ez a népszerűség átka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

SminkesAnyuci

2020. július 11.

A három Gyermekem Apja, akit szerelemmel szeretek évek óta ezt az illatot viseli. És tudja viselni, mert szerintem ez az illat csak egy igazi Férfinak való. És az a szerelem minden nap pillangók a pocakban effektussá alakul, valahányszor beparfümözi magát, felveszi a frissen vasalt ingjét, puszit ad és elindul munkába. Most mégis arra bíztatom, szeretettel engedjük el ezt az illatot és válasszunk neki egy másikat, mert nem cruelty free. A vegán Szerelem az Élet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Atter76

2020. április 12.

Valóban egy tipikus biztonsági illat, semmi nagy dráma, kb az elejétől a végéig ugyanaz a produkció, de ami nem mindegy, ugyanaz a minőségi, igényes,"elit" produkció, és mióta a 1M, és (főleg klón) társaik lettek a tucat-tömegillatok, a Kód egy kissé háttérbe szorult, amit egyáltalán nem bánok, legalább nem jön velem szembe minden alkalommal amikor emberek közé megyek.
Egyetlen komoly probléma van vele, (az árán kívül) a tartóssága (ez amúgy is tipikus Armani probléma, az Emporio He is egy iszonyatosan jó illat, nulla tartóssággal), kb 2-3 óra az amikor valóban teríti saját magát, aztán pillanatok alatt elillan, bőrközelivé válik, de semmi több, mintha nem is fújtuk volna magunkra.
A töményebb verzióival egyelőre nem kísérleteztem, tartok tőle, ahogy a Dior Sauvage esetén is, az EDT verzió az aminek jobb az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 12.

Lapo

2019. december 31.

Mindig is tartózkodtam a parfümériák szembetűnő plakátjain és marketing célú hirdetményein látható illatoktól.. éppen csak, hogy nem ordítják le az ember fejét: "Engem vegyél meg".. ezek általában 1-1 márka alap illatai, bőven a nagyközönségnek kreálva.

Eddig erősen tartózkodtam tőlük, de be kell látnom, vannak közöttük értékelhető kivételek, akár (bocsánat de) mérföldkövek is.. Tulajdonképpen némi felületes próbák kivételével, nem is ismerem igazán ezeket az illatokat.. DE, igyekszem pótolni a hiányosságaimat. :)
Az egyik ilyen az Armani Code.. Nincs tűzijáték, nincs őrületes "úristen ezt még nem éreztem" gondolat.. mégis, egy csodálatos illat.

Az egyik "legbiztonságosabb", illetve ebben a kategóriában a legkellemesebb és designer létére az egyik legminőségibb illat amit valaha próbáltam. Egyszerűen nem lehet vele mellé lőni.. nincs az az alkalom, élethelyzet, rendezvény, esemény amin sok vagy kevés lenne.. minden szempontból végtelenül kiegyensúlyozott.. ha kell határozott-komoly, ha kell vonzó és sexy és ha arra van szükség (citrusoknak köszönhetően) tud felhőtlen, jókedvre, és gondtalanságra is fordítani.. Azt gondolom, ez minden, csak nem a designer szegmens zanzásított mélytengere..Valós, értékelhető képességekkel felvértezett csodás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Lupiluuu

2019. augusztus 16.

Számomra minden parfüm egy emlék egy érzés....ez maga az emlék. Egy férfi barátomnak ajándékoztam azzal a szándékkal, hogy tudja szeretem.....mivel én olyan vagyok ,hogy akit én szeretek azt azzal ajándékozom meg amit én a legjobban szeretek és az nem más mint a parfüm. Szerintem csodás ajándék és még annál is jobb ,ha örömet okoz. Mivel búcsú ajándéknak szántam ,mert tudtam ,hogy hosszú időre elutazik munka ügyben és egyhamar nem fogom őt látni ezt mondtam neki: azért adok neked parfümöt mert akarom,hogy tudd szeretlek és erről az illatról én fogok az eszedbe jutni akárhányszor viselni fogod! .....Másnap nevetve meselte el nekem,hogy az edesanyja megszólta,hogy milyen nagyon jo illata van ,hogy jutott az eszébe parfümöt venni ,mert hat nem az a típusú férfi aki parfümre költené a pénzét...Erre azt válaszolta:nem én,hanem az egyik kedves barátnőm lepett meg....Erre a mama: micsoda világban élünk a lányok kényeztetik a fiúkat a helyett,hogy te vettél volna neki 😂😂😂 A storry ennyi lenne de maga az illat mesés ....édeskés sportos fűszeres illat ,pont mint a drága barátom aki egy kedves helyes fiú aki keményen sportszerűen űzi a boxot...mint maga az illat szép szép de nagyon ütős!😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Timi8

2018. december 30.

"Jézuskám tojta" Lacinak. Code Ultimate-je volt eddig is csak az inkább őszi-téli, ez a Code edt pedig simán 4-évszakos. Olasz szìvtipròs, lezserebben elegáns, de szintén nagyon kifinomult, valòdi férfias (értsd: biztonságot, erőt sugárzò), karakteres illat. Én 1000 körül is felismerném. Bárki, bármilyen alkalomra viselheti, nem lehet vele mellényùlni.
Bár nem vagyok hìve a "vakon" parfüm-ajàndékozásnak de ez olyan ami akár még ajándékba is simán adhatò, mert bármennyire karakteres, olyan mindenki szàmára egyöntetűen tetszetős, megnyerő illat.
Mindenhol azt olvastam, tucat-illat, én sajnos vagy szerencsére marha ritkán futottam bele eddig. (Vagy hasznàlták csak nem volt szillàzsa, hogy megérezzem? No, majd kiderül.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

széva

2018. szeptember 26.

Én is kipróbáltam :-) Pasin azért jobb....kell hozzá egy jó pasi. Nem tolakodó az biztos. Jó hozzábújni.Emlékeztet engem az armani több női illatára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

rosa.love

2018. szeptember 26.

Mint a regi randevuim a ferjem elott: adott egy jokepu, normalis, intelligensnek mondhato, sportos ferfi...es megsem tetszik. Ez a parfum ugyanez: szep is, jo is, dogos is, es megsem tetszik annyira. Talan tul tokeletes, es eppen ez a hibaja? Nem tudom. De nekem szemely szerint nem igazan jon be, ez biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Antioxidánsok: BHT