Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Innovatív, hibrid textúrájú szemhéjpúder, mely se nem krém, se nem por. Az árnyalatok színe egy második pigmenttel van érdekesebbé és intenzívebbé téve. Akár 24 órán át is fentmarad.

Kapható 12 gyönyőrű, kétszínű árnyalatban.

Guttmann Natasa

2013. január 13.

Tündöklő, szemhangsúlyos sminket lehet készíteni ezzel.
Visszaveri a fényt, és úgy ad ragyogást a tekintetnek. Tartósság szempontjából is kiváló, alappal fenomenális. Nem ül a ráncokban, könnyen eldolgozható, de bombabiztosan tart egész nap, remek a paletta is.
Eyes to kill- szerintem ez mindent elárul.
Nagyon-nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Tündöklő, szemhangsúlyos sminket lehet készíteni ezzel.
Eyes to kill- szerintem ez mindent elárul.
Nagyon-nagyon szeretem.

szambi

2012. április 11.

A színválaszték bőséges és mindenki megtalálhatja benne a magának valót. Könnyen kezelhető, tartós viselet. Nekem aranyban van, de tervezek még beszerezni más árnyalatokat is. Kiváló termék, aki teheti próbálja ki, szerintem nem fog csalódni benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 11.

noemimehesova

2012. január 11.

Egy ilyen szemhéjpúder plussz az eyes to kill szempillaspirál és a férfiaknak befellegzett. Imádom, nagyon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

wishes

2011. december 8.

Valóban nagyon különlegesek a színek, és mind más-más arcát mutatja különböző fényviszonyokban. Talán nedvesen a legjobb használni őket, mert nem tűnnek annyira el a második szín mikrocsillámjai, mint mikor sima ecsettel satírozzuk fel. Ez zavar is benne egy picit :( Alap nem kell alá, a színek intenzívek és tartósak natúran is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

Judiit

2011. november 22.

Amikor megláttam csak annyi volt a reakcióm, hogy wow.... :)
Gyönyörű, életteli színek. A kékbe esélytelen volt nem beleszeretni :) Én alappal használom ki is tart egész nap. Szinte semmit nem fakul még este sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 22.

Amikor megláttam csak annyi volt a reakcióm, hogy wow.... :)

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Én minden bizonnyal így is, úgy is a pokolra kerülök egyszer, úgyhogy engedtem a kísértésnek és legnagyobb sajnálatomra egyszerűen imádom ezeket a szemfestékeket! A textúrájuk valami egészen zseniális és a színek! Arról nem is tudok mit mondani… egytől egyig ellenállhatatlan mindegyik…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.