Giorgio Armani

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magdolnakiss, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajból gélé alakuló habzó arctisztító arcra-szemre-ajakra. Ez a mindennap használható arctisztító innovatív Wet & Dry technológiát tartalmaz: társítja a leöblítendő habzó arctisztító előnyeit a száraz bőrre használatos sminklemosó olaj hatékonyságával, még vízálló smink esetén is. Összetétele kíméletes, bőrradírozó hatóanyag kombinációval és édes mandulával elősegíti a bőr finomabb, puha és ragyogó megjelenését hosszú időn át.

magdolnakiss

2019. szeptember 14.

Veletlenul talatam ra, de eddigi igazi csoda lemoso. Nem is ertem miert nem ertekelte meg senki. Szepen es gyorsan lehozza a sminket. Egy lepeses arcitsztitaskent is eleg. Csoda puha utana a borom, nincs olajos erzet. Draga, de 150 ml-t kapsz erte!
Meg nem regota hasznalom, ha valtozna a velemenyem majd updatelek, de eddig annyira meggyozott hogy ujravevos lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.