Giorgio Armani

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföldi drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina73, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   külföldi drogériák

Megjelenés éve: 2008

Illatjegyek: bergamott, mandarin, neroli, rózsa, sárga mimóza

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tarzicia

2021. június 28.

Citrusokkal indít, olyan, mint egy üdítő nyári koktél vagy citromsorbet. Pezseg és nagyon élethű, szinte az ízét is érezni, nem csak az illatát, nekem nagyon tetszik. Aztán a citrusok szép lassan eltűnnek, a rózsa jelenléte egyre nyilvánvalóbbá válik. A végeredmény egy szép és légies rózsaillat. Egyáltalán nem édes, lágy és tiszta. Ez nem klasszikus vagy romantikus rózsa, de nem is igazán modern, olyan arany középút. Az biztos, hogy nem lehet vele mellélőni, kortól és stílustól függetlenül bárkinek jól állhat, és senki orrát nem fogja bántani.
A minőség egyértelmű, az összetevők nem hatnak szintetikusnak, az üveg is szép ezzel a halványrózsaszín parfümmel.
Az illat tartóssága viszont tiszavirág-életű, és még annál is rövidebbnek tűnik, mert a szillázsa meg a nullához közelít. Szerintem ez nem is parfüm, hanem egyfajta illatszer. Zuhanyzás után pár perces frissítésnek egy meleg nyári napon tökéletes, bár én erre a célra is tudnék mást, jobbat ennél.
Aki friss rózsaillatot szeretne nyárra, és a citrusos kezdés alapján elhamarkodottan dönt, csalódni fog, ez nem az.
Aki csak egy ápoltság-érzetet adó, tényleg "privát" rózsaillatot keres Armani stílusában, az jó helyen jár.
Nekem ez csak egy átlagos rózsaillat, és üvegében biztos nem venném meg.
A Privé sorozatból a Rose d'Arabie vagy a Rose Milano színvonalát, egyediségét meg se közelíti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 28.

Nekem ez csak egy átlagos rózsaillat, és üvegében biztos nem venném meg.

KBara

2019. november 12.

Nagyon szép rózsás,virágos, picit citrusos illat. Abszolút nőies, friss, tiszta. Nem tolakodó, de jól érezhető, tartóssága is kiváló. Alig várom, hogy vehessek egy üveggel belőle. Véleményemet az alapján írtam, hogy kipróbáltam Párizsban a Champs-Elysées-n egy parfümériában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Gorgeous

Korcsoport: >54
2018. augusztus 4.

Khmmm drága rózsa víz kis citrommal . Ilyet én is tudok csinálni . Sőt ti is! Még ne vegyétek ! Nem is értem hogy a fekete testvére mellé hogy mertek egy ilyet szülni!! Vicc ! Nem érdemel több szót! Teljes pénzkidobás.
Zéró . 0. - .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Zéró . 0. - .

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Farnesol, Amyl Cinnamal, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.