Giorgio Armani

Ár:   68 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   68 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zsálya, rózsabors, tubarózsa

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, narancsfa virág, arab jázmin, kasmeran, benzoin

Alapjegyek: ámbra, tubarózsa

Ár: 50.000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/ posta vagy személyes átvétel
Armani Privé Rouge Malachite fújós
Ár: 2000 Ft/2 ml, 4200 Ft/5 ml, 8200 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

silence

2021. február 12.

Alien EDP jázmin helyett tubarózsával - na mi az? - persze hogy Alien Fusion :)
Valószínűleg ez csak nekem új, mert már sokan, sok helyen leírták... épp emiatt figyeltem fel rá... saját orrommal, saját bőrön akartam megtapasztalni, hogy vajon rajtam is Alien Fusion lesz?
És igen!
Nem teljesen egy az egyben, de majdnem..... Alien Fusion, csak talán nem annyira intenzív, “erőszakos”, picit puhábbak, simulékonyabbnak érzem.
Míg az A. Fusion szinte vadmacskásnak mondható, addig ez annak kifinomultabb, elegánsabb megfelelője........
Eleinte intenzíven fűszeres, majd egyre sikamlósabb, krémesebb, finom simogató meleg illattá alakul, kb. 5-6 óra tartóssággal.
Az A.Fusion hasonlóság miatt nem érzem kiemelkedően egyedinek, viszont ha azt nézzük, hogy ki koppintott kiről, akkor egyértelműen Mugler (2019-es kiadás) a ludas, mert ez az Armani már jóval hamarabb volt a piacon (2016)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Alien EDP jázmin helyett tubarózsával - na mi az? - persze hogy Alien Fusion :)
És igen!

Timi27

2020. december 20.

Szép fűszeres illat,elsősorban télen , hideg időben érvényesül a legszebben. Nekem kifújáskor Armani Code Edp jutott eszembe, rajtam erre hasonlít. Pedig nem ugyanazok az összetevők, de mégis..így maradok az Armani Code-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

laracroft

2020. szeptember 29.

Rajtam pedig egy az egyben TM Alien.
Milyen érdekes, hogy mindenki hasonlítja valamihez. :)
Egyébként nem rossz, jó minőségű, finom, jázminos illat, közepes hatósugárral és nagyon jó tartóssággal, de rajtam akkor is nagyon-nagyon hasonlít az Alienre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Rajtam pedig egy az egyben TM Alien.
Milyen érdekes, hogy mindenki hasonlítja valamihez. :)

Dottir

2020. július 31.

Rajtam lekvárillatú...borsos hecsedlilekvár! Meglepő és egyedülálló kompozíció, olyan mint egy nem klasszikusan szép, hanem pikáns és különleges nő. Mondjuk mint Rossy de Palma. Ha a borsot és a zsályát kivonjuk, valóban van hasonlóság az Alien Fusion-nel. Ez mondjuk egy hecsedlis-currys Fusion. Nem nekem való, de rendkívüli, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Parfuwoman

2020. június 2.

2 alkalommal viseltem és a benyomásom változatlan ,illetve tesóm is megerősítette. Ez az illat az én bőrömön egy az egyben Sun di Gioia (megvan és szeretem nyáron ),illetve Alien Fusion(mintám van belőle ,rajtam egy kicsit harsány ). Ennek a kettőnek a minőségi ötvözete ez az illat. Édes ,enyhén fűszeres ,légies illat,kissé poros is. Nagyon tetszik,de ha valaki tényleg szeretné ezt az illatot ,akkor ajánlom a fent említett 2 illatot és még mindig kb a felét költöttük el az 50 ml-s verzió vételárának.
Delicious delights is nemrég elemezte YouTube -on és szerinte Alien Fusion Leszáradáskori illata van. Én nagyon kiérzem a Sun di Gioiát is ,de egyebekben igazat adok neki.
Szép darab,de ahhoz képest ,milyen dekandens,vad ,érzéki Illatot sejtet az üveg designja ,ez nem az a parfüm. Vannak a Privé vonalon izgalmas illatok (Bois d’encens, Cuir amethyste pl.),de ez szerintem most nem sikerült elég kiemelkedőre,ebben az árkategóriában ez nekem kevés .
Tartósság ,sillage teljesen rendben van,tehát a juice maga minőségi ,csak nem elég eredeti szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Sophieka

2020. május 24.

Finom, fűszeres, elvarázsol....tényleg igaz, türelem kellett hozzá, hogy feldedezzem a varázsát! Mindig kell, hogy legyen belőle itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Andyca

2020. március 22.

Gyönyörű szép illat 💜
Csak imádni tudom 😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 22.

Gyönyörű szép illat 💜
Csak imádni tudom 😍😍

Emli70

2018. május 25.

Tündérkertek illata.
Egyszerűen üvegbe zárták a fényt, a virágokat, a természetet, a kedvességet, az eleganciát, a nőiességet, összerázta egy varázsló, vagy egy boszorkány, de az a jóféle, segítőkész boszorkány. Mert ebben az illatban semmi tolakodó, semmi szexi, semmi rafinéria, semmi dög nincs. Csak boldogság, de az viszont nagyon sok. Boldogság és szépség.
Kellemesen édes, megnyugtató, úgy tökéletes, ahogy van.
Köszönöm, hogy érezhetem, kis mintám számomra egy kincs marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Tündérkertek illata.
Kellemesen édes, megnyugtató, úgy tökéletes, ahogy van.
Köszönöm, hogy érezhetem, kis mintám számomra egy kincs marad.

galagonyanya

2018. május 18.

Az ember természeténél fogva keresi önmagát. Mindenhol. Mindenben. Mindenkiben. Egy házban, egy ruhában, egy ékszerben, egy másik emberben. És persze az illatok között is. Keresi, melyikük az, amelyik őróla szól. Amelyik olyan, mint ő maga. Melyikük az, amelyikben önmaga tud lenni. Boldog, aki minél több ilyet talál életében. Az illatod megtalálni majdnem akkora feladvány. Magamfajta csapodárnak lehetetlenség. Mégis, rátaláltam most valamire, ami elsőre szerelem volt s az még most is. Nem azért, mert piros. Nem azért, mert Armani (az Ambre Eccentrico-val elválaszthatatlanok vagyunk), nem is azért, mert ritkaság. Egyszerűen... elvarázsolt. Nem tudnám mihez hasonlítani. Édes, virágos, akár egy napsütötte kert, kerek, akár a boldogság. Tökéletes. Izgalmas. Szenvedélyes. Jólesik belélegezni, és érzem, ahogy a boldogsághormonok szétáradnak bennem, amikor felismerem ezt az illatot. Megtaláltam, igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Brigitusz

2017. november 22.

Eddig havonta váltogattam a parfümjeim, mindig találtam jobbat, izgalmasabbat..Már vagy 8 hónapja vele járok, nap mint nap! Úgy érzem megtaláltam az igazit :) Nem népillat, egyedi, tartós! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.