Giorgio Armani

Ár:   68 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. december 8.

Ár:   68 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zsálya, rózsabors, tubarózsa

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, narancsfa virág, arab jázmin, kasmeran, benzoin

Alapjegyek: ámbra, tubarózsa

Decant ❤️ Armani Prive Rouge Malachite
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 2/5/10 ml a saját parfümömből frissen adagolva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően KIZÁRÓLAG FOXPOST
Ár: 8000 Ft + szállítás , Eladó: Fapapucs
Állapot: 10 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Marcsi66

2024. március 31.

'Boldogság gyere haza' címmel,,,,,nagyon sokáig tartott az út,de végül azért csak ideért,2016-ban több társával,én töltöttem fel,azóta próbáltam megszerezni,most nemrég sikerült is. Kis túlzással,de sírba tesz,h az ALIEN már nem tündököl,az új kiadása messze nem lehet már az aki volt rég.
Ezért is akartam ennyire ezt a parfümöt,bár inkább Fusion, a jázmin helyett tubarózsás ,,,,napsütötte fehérvirág bódulatába,egy kis zöld árnyalat fészkel,kapott még egy kis fűszerezést,ami tényleg nem sok....Igéző szép illat,amit hétköznapokon sem félek fújni.nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 31.

Terkabarka

2023. január 20.

Bevallom őszintén, ez az illat számomra nem lett elsőre szerelem, igazából csak azért vettem meg, mert annyira ikonikus és felröppent, hogy már nem gyártják, mondom akkor még csak beszerzem, hátha... (azóta sem tudom, hogy csak Amerikába nem viszik, vagy valóban megszűntetik; vagy egyik sem, csak épp hiánycikk volt :DDD)
Sokáig nem is nagyon nyúltam érte, aztán egyszer csak átkattant bennem valami, megkívántam és azóta is folyamatosan előkerül. A kifújáskori édes-fojtós illatbomba nekem kicsit sok, a leszáradása azonban nagyon bejön, különleges, nagyasszonyos, és már inkább a száraz jelzőt mondanám az édes helyett. Férfin elképzelni sem tudom.
Nagyon megszerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 20.

Nagyon megszerettem

leila0803

2022. június 24.

Valoban nehezebb illat, de jo kompozicio. Viragosabb es edesebb, de van benne kellem.
Erzodik, hogy minőségi illat, de fojtogató...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 24.

Erzodik, hogy minőségi illat, de fojtogató...

Yeticica

2022. június 24.

Friss az élmény de nem bírom megtartani magamnak, mert jött és elsöprő erejű volt!
Az elején pindurit erős nekem az a fajta tubarózsa, amit sok sok éve egy Kurkova illatban ismertem meg (nem tudom jól leírni, de se nem animalis, se nem gömb rágós, olyan zöldes/fás nekem). De aztán ami érkezik, az egy csoda! Tényleg napsütéses, erős, feherviragos, krémes nehéz bombázó! Édes is de nem zavaróan, ez a nektár szirupossaga, nincs itt sem pékáru sem nutella se semmi ehető nyalánkság.
Gyengém ez a fajta, erősen a 90es évek elejére hajazó illatkompozicio, számos kedvencem ebből a zsanerbol kerül ki, sejtettem, hogy szerelem lesz.
Hosszú órák után egy Alienre emlékeztető, de sokkal gyengedebb illat marad rajtam, egyszerűen meseszép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 24.

Luna1024

2021. szeptember 30.

Demi Rawling Youtuber hatására próbáltam ki, mert több videójában is szuperlatívuszokban beszélt róla, aztán sorra kezdtek megjelenni mindenhol a magasztaló vélemények. Értem az okát, mert tényleg gyönyörű illat. A tubarózsa nagy mumusom, nem szokott rajtam szép lenni, és először itt is megijedtem, mert semmi mást nem éreztem az intenzív tubarózsa-dömpingen kívül. Aztán csillapodott, és lett belőle egy nagyon finom krémes, bőrbesimuló, enyhén édeskés fehérvirágos illat. Nagyon szép. Egyetlen szívfájdalmam, hogy Demi a videójában azt mondta, van egy enyhe naptejes feelingje, de ebből én semmit nem érzek (vagy csak más fogalmaim vannak a naptej-illatról). Egyébként tényleg hasonló az Alien-hez, csak jázmin helyett tubarózsával. Olyan ellentmondásos illat, egyszerre mentolos, hűvös fehérvirágos, elegáns, ugyanakkor forró, krémes, hívogató. Nagyon minőségi, elegáns, sőt inkább előkelő. Extrém feminin. Én is nőies típusnak tartom magam, de erről a nőiességnek az a ceruzaszoknyás-magassarkús-csinos blúzos formája jut eszembe, ami nem az én mindennapi stílusom, farmerben és hagyományos sportcipőben olyan furán érzem benne magam... Azt mondanám, hogy nagyon tetszik, gyönyörű illat, de kissé karakteridegen.

Ha rám szakadna a bank, biztos vennék belőle egy üveggel, de nem prioritás a számomra, főleg azért, mert bitang drága, és bár sokan "szillázs-szörnyetegként" írták le, rajtam egyáltalán nem erőteljes, inkább lengedezik körülöttem, kb. 6-7 órán át.
Ja, az üvege CSODÁLATOS, sose láttam még ilyet, még ránézni is élmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Ja, az üvege CSODÁLATOS, sose láttam még ilyet, még ránézni is élmény!

silence

2021. február 12.

Alien EDP jázmin helyett tubarózsával - na mi az? - persze hogy Alien Fusion :)
Valószínűleg ez csak nekem új, mert már sokan, sok helyen leírták... épp emiatt figyeltem fel rá... saját orrommal, saját bőrön akartam megtapasztalni, hogy vajon rajtam is Alien Fusion lesz?
És igen!
Nem teljesen egy az egyben, de majdnem..... Alien Fusion, csak talán nem annyira intenzív, “erőszakos”, picit puhábbak, simulékonyabbnak érzem.
Míg az A. Fusion szinte vadmacskásnak mondható, addig ez annak kifinomultabb, elegánsabb megfelelője........
Eleinte intenzíven fűszeres, majd egyre sikamlósabb, krémesebb, finom simogató meleg illattá alakul, kb. 5-6 óra tartóssággal.
Az A.Fusion hasonlóság miatt nem érzem kiemelkedően egyedinek, viszont ha azt nézzük, hogy ki koppintott kiről, akkor egyértelműen Mugler (2019-es kiadás) a ludas, mert ez az Armani már jóval hamarabb volt a piacon (2016)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Alien EDP jázmin helyett tubarózsával - na mi az? - persze hogy Alien Fusion :)
És igen!

Timi27

2020. december 20.

Szép fűszeres illat,elsősorban télen , hideg időben érvényesül a legszebben. Nekem kifújáskor Armani Code Edp jutott eszembe, rajtam erre hasonlít. Pedig nem ugyanazok az összetevők, de mégis..így maradok az Armani Code-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

laracroft

2020. szeptember 29.

Rajtam pedig egy az egyben TM Alien.
Milyen érdekes, hogy mindenki hasonlítja valamihez. :)
Egyébként nem rossz, jó minőségű, finom, jázminos illat, közepes hatósugárral és nagyon jó tartóssággal, de rajtam akkor is nagyon-nagyon hasonlít az Alienre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Rajtam pedig egy az egyben TM Alien.
Milyen érdekes, hogy mindenki hasonlítja valamihez. :)

Dottir

2020. július 31.

Rajtam lekvárillatú...borsos hecsedlilekvár! Meglepő és egyedülálló kompozíció, olyan mint egy nem klasszikusan szép, hanem pikáns és különleges nő. Mondjuk mint Rossy de Palma. Ha a borsot és a zsályát kivonjuk, valóban van hasonlóság az Alien Fusion-nel. Ez mondjuk egy hecsedlis-currys Fusion. Nem nekem való, de rendkívüli, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

Parfuwoman

2020. június 2.

2 alkalommal viseltem és a benyomásom változatlan ,illetve tesóm is megerősítette. Ez az illat az én bőrömön egy az egyben Sun di Gioia (megvan és szeretem nyáron ),illetve Alien Fusion(mintám van belőle ,rajtam egy kicsit harsány ). Ennek a kettőnek a minőségi ötvözete ez az illat. Édes ,enyhén fűszeres ,légies illat,kissé poros is. Nagyon tetszik,de ha valaki tényleg szeretné ezt az illatot ,akkor ajánlom a fent említett 2 illatot és még mindig kb a felét költöttük el az 50 ml-s verzió vételárának.
Delicious delights is nemrég elemezte YouTube -on és szerinte Alien Fusion Leszáradáskori illata van. Én nagyon kiérzem a Sun di Gioiát is ,de egyebekben igazat adok neki.
Szép darab,de ahhoz képest ,milyen dekandens,vad ,érzéki Illatot sejtet az üveg designja ,ez nem az a parfüm. Vannak a Privé vonalon izgalmas illatok (Bois d’encens, Cuir amethyste pl.),de ez szerintem most nem sikerült elég kiemelkedőre,ebben az árkategóriában ez nekem kevés .
Tartósság ,sillage teljesen rendben van,tehát a juice maga minőségi ,csak nem elég eredeti szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.