Giorgio Armani

Ár:   68 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. december 8.

Ár:   68 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zsálya, rózsabors, tubarózsa

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, narancsfa virág, arab jázmin, kasmeran, benzoin

Alapjegyek: ámbra, tubarózsa

KERESEM! Armani Prive Rouge Malachite EDP
Ár: ? , Eladó: NinIM
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: --, fizetés: --
Armani Privé Rouge Malachite
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Luna1024

2021. szeptember 30.

Demi Rawling Youtuber hatására próbáltam ki, mert több videójában is szuperlatívuszokban beszélt róla, aztán sorra kezdtek megjelenni mindenhol a magasztaló vélemények. Értem az okát, mert tényleg gyönyörű illat. A tubarózsa nagy mumusom, nem szokott rajtam szép lenni, és először itt is megijedtem, mert semmi mást nem éreztem az intenzív tubarózsa-dömpingen kívül. Aztán csillapodott, és lett belőle egy nagyon finom krémes, bőrbesimuló, enyhén édeskés fehérvirágos illat. Nagyon szép. Egyetlen szívfájdalmam, hogy Demi a videójában azt mondta, van egy enyhe naptejes feelingje, de ebből én semmit nem érzek (vagy csak más fogalmaim vannak a naptej-illatról). Egyébként tényleg hasonló az Alien-hez, csak jázmin helyett tubarózsával. Olyan ellentmondásos illat, egyszerre mentolos, hűvös fehérvirágos, elegáns, ugyanakkor forró, krémes, hívogató. Nagyon minőségi, elegáns, sőt inkább előkelő. Extrém feminin. Én is nőies típusnak tartom magam, de erről a nőiességnek az a ceruzaszoknyás-magassarkús-csinos blúzos formája jut eszembe, ami nem az én mindennapi stílusom, farmerben és hagyományos sportcipőben olyan furán érzem benne magam... Azt mondanám, hogy nagyon tetszik, gyönyörű illat, de kissé karakteridegen.

Ha rám szakadna a bank, biztos vennék belőle egy üveggel, de nem prioritás a számomra, főleg azért, mert bitang drága, és bár sokan "szillázs-szörnyetegként" írták le, rajtam egyáltalán nem erőteljes, inkább lengedezik körülöttem, kb. 6-7 órán át.
Ja, az üvege CSODÁLATOS, sose láttam még ilyet, még ránézni is élmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Ja, az üvege CSODÁLATOS, sose láttam még ilyet, még ránézni is élmény!

silence

2021. február 12.

Alien EDP jázmin helyett tubarózsával - na mi az? - persze hogy Alien Fusion :)
Valószínűleg ez csak nekem új, mert már sokan, sok helyen leírták... épp emiatt figyeltem fel rá... saját orrommal, saját bőrön akartam megtapasztalni, hogy vajon rajtam is Alien Fusion lesz?
És igen!
Nem teljesen egy az egyben, de majdnem..... Alien Fusion, csak talán nem annyira intenzív, “erőszakos”, picit puhábbak, simulékonyabbnak érzem.
Míg az A. Fusion szinte vadmacskásnak mondható, addig ez annak kifinomultabb, elegánsabb megfelelője........
Eleinte intenzíven fűszeres, majd egyre sikamlósabb, krémesebb, finom simogató meleg illattá alakul, kb. 5-6 óra tartóssággal.
Az A.Fusion hasonlóság miatt nem érzem kiemelkedően egyedinek, viszont ha azt nézzük, hogy ki koppintott kiről, akkor egyértelműen Mugler (2019-es kiadás) a ludas, mert ez az Armani már jóval hamarabb volt a piacon (2016)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Alien EDP jázmin helyett tubarózsával - na mi az? - persze hogy Alien Fusion :)
És igen!

Timi27

2020. december 20.

Szép fűszeres illat,elsősorban télen , hideg időben érvényesül a legszebben. Nekem kifújáskor Armani Code Edp jutott eszembe, rajtam erre hasonlít. Pedig nem ugyanazok az összetevők, de mégis..így maradok az Armani Code-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

laracroft

2020. szeptember 29.

Rajtam pedig egy az egyben TM Alien.
Milyen érdekes, hogy mindenki hasonlítja valamihez. :)
Egyébként nem rossz, jó minőségű, finom, jázminos illat, közepes hatósugárral és nagyon jó tartóssággal, de rajtam akkor is nagyon-nagyon hasonlít az Alienre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Rajtam pedig egy az egyben TM Alien.
Milyen érdekes, hogy mindenki hasonlítja valamihez. :)

Dottir

2020. július 31.

Rajtam lekvárillatú...borsos hecsedlilekvár! Meglepő és egyedülálló kompozíció, olyan mint egy nem klasszikusan szép, hanem pikáns és különleges nő. Mondjuk mint Rossy de Palma. Ha a borsot és a zsályát kivonjuk, valóban van hasonlóság az Alien Fusion-nel. Ez mondjuk egy hecsedlis-currys Fusion. Nem nekem való, de rendkívüli, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

Parfuwoman

2020. június 2.

2 alkalommal viseltem és a benyomásom változatlan ,illetve tesóm is megerősítette. Ez az illat az én bőrömön egy az egyben Sun di Gioia (megvan és szeretem nyáron ),illetve Alien Fusion(mintám van belőle ,rajtam egy kicsit harsány ). Ennek a kettőnek a minőségi ötvözete ez az illat. Édes ,enyhén fűszeres ,légies illat,kissé poros is. Nagyon tetszik,de ha valaki tényleg szeretné ezt az illatot ,akkor ajánlom a fent említett 2 illatot és még mindig kb a felét költöttük el az 50 ml-s verzió vételárának.
Delicious delights is nemrég elemezte YouTube -on és szerinte Alien Fusion Leszáradáskori illata van. Én nagyon kiérzem a Sun di Gioiát is ,de egyebekben igazat adok neki.
Szép darab,de ahhoz képest ,milyen dekandens,vad ,érzéki Illatot sejtet az üveg designja ,ez nem az a parfüm. Vannak a Privé vonalon izgalmas illatok (Bois d’encens, Cuir amethyste pl.),de ez szerintem most nem sikerült elég kiemelkedőre,ebben az árkategóriában ez nekem kevés .
Tartósság ,sillage teljesen rendben van,tehát a juice maga minőségi ,csak nem elég eredeti szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Sophieka

2020. május 24.

Finom, fűszeres, elvarázsol....tényleg igaz, türelem kellett hozzá, hogy feldedezzem a varázsát! Mindig kell, hogy legyen belőle itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Andyca

2020. március 22.

Gyönyörű szép illat 💜
Csak imádni tudom 😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 22.

Gyönyörű szép illat 💜
Csak imádni tudom 😍😍

Emli70

2018. május 25.

Tündérkertek illata.
Egyszerűen üvegbe zárták a fényt, a virágokat, a természetet, a kedvességet, az eleganciát, a nőiességet, összerázta egy varázsló, vagy egy boszorkány, de az a jóféle, segítőkész boszorkány. Mert ebben az illatban semmi tolakodó, semmi szexi, semmi rafinéria, semmi dög nincs. Csak boldogság, de az viszont nagyon sok. Boldogság és szépség.
Kellemesen édes, megnyugtató, úgy tökéletes, ahogy van.
Köszönöm, hogy érezhetem, kis mintám számomra egy kincs marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Tündérkertek illata.
Kellemesen édes, megnyugtató, úgy tökéletes, ahogy van.
Köszönöm, hogy érezhetem, kis mintám számomra egy kincs marad.

galagonyanya

2018. május 18.

Az ember természeténél fogva keresi önmagát. Mindenhol. Mindenben. Mindenkiben. Egy házban, egy ruhában, egy ékszerben, egy másik emberben. És persze az illatok között is. Keresi, melyikük az, amelyik őróla szól. Amelyik olyan, mint ő maga. Melyikük az, amelyikben önmaga tud lenni. Boldog, aki minél több ilyet talál életében. Az illatod megtalálni majdnem akkora feladvány. Magamfajta csapodárnak lehetetlenség. Mégis, rátaláltam most valamire, ami elsőre szerelem volt s az még most is. Nem azért, mert piros. Nem azért, mert Armani (az Ambre Eccentrico-val elválaszthatatlanok vagyunk), nem is azért, mert ritkaság. Egyszerűen... elvarázsolt. Nem tudnám mihez hasonlítani. Édes, virágos, akár egy napsütötte kert, kerek, akár a boldogság. Tökéletes. Izgalmas. Szenvedélyes. Jólesik belélegezni, és érzem, ahogy a boldogsághormonok szétáradnak bennem, amikor felismerem ezt az illatot. Megtaláltam, igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.