Giorgio Armani

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas Mammut és Westend   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   Douglas Mammut és Westend

• kecses, mégis sűrű és vastag pillákat éehet vele elérni
  • mélyfekete árnyalat

Phyllis

2019. május 30.

Két szerelmem van spirálok terén: ő és a Lancome Hyponse Drama. Azoknak ajánlom akik szeretik a látványos, drámai pillákat.
Próbáltam mellette más spirálokat is (Diorshow Iconic Overcurl, Lancome Grandiose, EL spirálok.. stb. de egyik sem vált úgy be..vagy túl gyenge volt a látvány, vagy öreges lett tőle a tekintet..szóval valami gond mindig volt a többivel..
A black ecstasyban mindig lehet bízni ha WOW hatásra vágyom :)

Még egy apróbb trükk: előfordul hogy 2 hónap után kezd beszáradni, akkor 1-2 csepp kontaktlencse folyadék bele és utána egy nap pihentetés megoldja. Azt gondolom hogy a spirál higiéniájának is használ (de biztos hogy nem árt), hiszen ez a steril folyadék a kontaktlencsék fertőtlenítésére szolgál...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

A black ecstasyban mindig lehet bízni ha WOW hatásra vágyom :)

Glowla

2019. április 14.

Régebb óta használom ezt különböző árnyalatokban. Kb. 3 hónapig bírja egy tubus, ha a visszacsavarásnál rendszeresen le van tisztítva a felrakódó réteg a peremnél.
A keféje hagyományos, az én rövid pilláimhoz egy cseppet nagy, de ennek ellenére jól lehet vele dolgozni. Nem csomósodik, szépen szétválasztja a pillákat.
Egy rétegben szoktam felkenni és csak a felsőkre. Nap végére nem pereg, nem potyog. Néha a bal külső szemzugban van egy gondolatnyi pandafoltocska, ami nálam signature-nek számít.
A feketének nagyon szép drámai fekete színe van, a barna árnyalat is szép, nem vörösbe hajló, amit külön értékelek, de az igazi kedvencem a sötétkék (navy) volt eddig, ami nem feltünően kék, de mégis különbözik a feketétől felkenve (talán nem teszi olyan keménnyé a tekintetet).
Külföldről szoktam általában rendelni a jobb ár miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Külföldről szoktam általában rendelni a jobb ár miatt.

ramici

2019. január 3.

Tökéletes lenne a szempillaspiral, de iszonyatosan nehéz lemosni. És ugy veszem észre roncsolja a pillaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Wey1122

2017. április 23.

Régóta keresem azt a spirált amit újra tudok venni. Ő volt a következő na akkor legyen Armani. Első hónap 5 csillag csodaszép, egész nap tart,nem potyog könnyen lemosható és még a szempillám se lesz kemény!
Második hónapba már érezhető festék szárad,de még tűrhető és érzed a tudat alatt hát ez nem lesz hosszú életű!
Harmadik hónap festék sűrű és nehezen kezelhető szemcseppet csöpögtetek vele,mert ilyen drága spirált még nem akarok kidobni! Használható mèg mindig szép és imádnám,mert tényleg szép és könnyen kezelhető szépen lemosható!
4 hónap vége ma a kukába landolt használhatatlan és a külső díszités is megkopott!
A gyártási kódja is jó nem járt le és nagyon sajnálom!
Nem veszem újra és szerintem nem éri meg az árát,pedig nagyon ígéretesnek tűnik! Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

A gyártási kódja is jó nem járt le és nagyon sajnálom!

Barbika4

2017. január 23.

16'09.:Természet adta hosszú, de szőke és lefelé álló pilláim vannak. Már egy ideje "szintet ugrottam" , isadora spirált használtam, fontos lett az is számomra, hogy telejesen bontatlan terméket vegyek.
Majd én is ide sodródtam...Medora véleménye óta rajta volt ez a spirál azon a bizonyos kedvenc (lassan ex) KM-esek által generált listámon, így most amikor minden körülmény adott volt, az Armaninál álló lány kérdésére egyből rávágtam, hogy igen, ezt akarom. Szavát adta, hogy senki nem bontogatta ki, és már fizettem is. Tiszta revület.
Vonat út haza, legyen már másnap reggel.

Legelső használatnál kissé lefelé állt a szám, de közel egy hét használat után minden a helyére állt, legelőször láttam a pilláimat felfelé íveltnek, szép mély feketévé váltak már a tövektől, nem tapaszt, dúsít és mióta ezt használom, annyira szép a végeredmény, hogy a tusvonal sem hiányzik sietős reggeleken.
Két rétegben szoktam felvinni, egész nap mozdulatanul, hegyesen ívelnek felfelé a pillák, semmi pergést, maszatolódást nem tapasztaltam.
Ez A szempillaspirál, egész életre szóló újravételt jósolok magamnak.

Ud: sajnos 3 hónapig se bírta, a végén már olyan rosszul teljesített, hogy a pillákról le kellett mosnom, mert olyan szárazzá vált a pilláimon, hogy ha megérintettem pergett is le az egész, a szempilláimat már be sem tudta festeni feketere...
Sajnos mindezek fényében 2 csillag, az is csak az első 2 hónap eredményéért.
Nagy csalódás a kezedeti lelkesedés vége...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Vonat út haza, legyen már másnap reggel.

Ez A szempillaspirál, egész életre szóló újravételt jósolok magamnak.

Sajnos mindezek fényében 2 csillag, az is csak az első 2 hónap eredményéért.
Nagy csalódás a kezedeti lelkesedés vége...

szeliger

2016. október 11.

2016.10.07. Lányok, köszönöm Nektek ezt a spirált, itt tanultam ki, hogy ezt kell kipróbálni! A tavaszi Glamour napok pár drogériás spirállal bővítették a szépség polcot, kínlódtam is velük rendesen, de ha már megvoltak, akkor azt gondoltam, karácsonyig kitartanak, tessék őket elhasználni. Nos a türelem elfogyott, az összes spirál megy a kukába, ezt meg nagy boldogsággal kenegetem. Mindent elmondtatok már róla, a tökéletestől nálam az választja el, hogy estére egy icipicit azért ez is megfeketíti az alsó szemhéj alatti bőrt, de én is azok közé tartozom, akik ezt gyakorlatilag minden spirálnál tapasztalják. Felüdülés nekem most ezt használni, nagyon örülök neki.

2016.10.11. Korai volt az öröm, ez sem az én szempillaspirálom. Mivel mindenki csak dicséri, felmerült, hogy valami állott darab, de nem, a checkfesh szerint 2016.06. havi gyártás, a WestEnd Douglas üzletében vettem az Armanis pulttól, ezért mégis azt kell feltételeznem, hogy olyan, mint amilyennek elképzelték. A hozott anyag sok-sok, kellően ívelt és elég hosszú szempilla, aminek a vége szőkés színű. Tehát egy olyan spirálra van szükség, ami elejétől végéig befesti a pillákat, miközben azok ívét megtartja. A legnagyobb bosszúság nekem ezzel az Armanival, hogy a pilláimat kiegyenesíti, mégpedig annyira, hogy az alsó és felső sor összeakad, alkalmasint ha kinyitom a szememet, szabályosan egymásba hurkolódik egy-egy felső szempilla a szemközti alsóval.
Az első használat után úgy tűnt, hogy nincs pandaszem, csak minimalis, időközben kiderült, hogy ez sem igaz. Időről időre ellenőrizni kell, mert bizony szép nagy fekete karika képződik az alsó szemhéj alatt. Sajnos akkor is, ha csak a felső pillákat festem ki. Ki fogom próbálni, hogy primer segít-e a helyzeten, mert ez így nemigen használható. Legjobb indulattal is három csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.

Pöti

2016. augusztus 13.

Drága Medora előttem mindent leírt erről a spirálról, én csak ismételni tudnám. A Doll Eyes-t nem üti, az Eyes to kill-t pedig a kefe kialakítása miatt veri meg. Nekem ezek a normál spirálok jönnek be, utálom a szilikonkeféket. Legdrámaibb hatása egy egyszerű tusvonallal, vagy világos szemsminkkel van, mert gyönyörűen hosszabbít és dúsít, igazi műszempilla hatása van. Első pár alkalommal kicsit folyósnak találtam az állagát, de ahogy kicsit sűrűsödött, úgy már teljesen jó lett. Nem tapaszt, nem potyog, nem pereg, nem irritál, szerelem a javából.. Az ára förtelem, de aki szán ennyit egy spirálra és szereti a normál spirálkefét, annak érdemes egy próbát tenni vele, mert ez egy jól sikerült darab.
Update: 2015 májusában vettem, és bőven tovább használtam a megengedett fél évnél. Most januárban se volt még semmi baja, de akkor valahova elkutyultam és csak most júliusban találtam meg.. Mostanra kezdett úgy igazán besűrűsödni, így megváltam a drágától, de biztos vagyok benne, hogy a piac egyik legjobb (ha nem a legjobb) spirálja ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

marek.adrienn

2016. július 28.

A legjobb amit eddig próbáltam. Nem találok benne semmi kivetnivalót. Kíváncsi voltam és kipróbáltam az Eyes to kill Excesst is, de most már tudom, hiba volt. Visszatérek a kicsikéhez, mert ő a tökéletes spirál számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

tothbarbara74

2016. május 9.

Nagyon szép fekete, megemelt, hangsúlyos pillákat csinál, nem csomóz egyáltalán, szép hegyesek a pilláim tőle és mégis dúsít is. Alsó pillasoron csak egy kicsit maszatol (de nekem minden spirálnál ez a problémám, úgyhogy lehet ez csak egyedi gond), de azért nem kell másikat használnom alulra. Újravenném, de valszeg nem bírok magammal és ki kell próbálnom a Doll Eyes-t, Ha Pöti szerint az jobb, mert igazából nagyon elégedett vagyok vele, de ha ennél is van jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

agnetalie92

2016. január 16.

Egyszerűen csodás! Nagyon könnyen lehet vele dolgozni. Jobb, mint az egyik Chanel spiràlom, biztos hogy ezt fogom újra megvenni *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 16.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2