Giorgio Armani

Ár:   14 500 Ft és 20 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: fungiiiii, Módosítva: 2017. október 20.

Ár:   14 500 Ft és 20 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Emporio Armani She a nő és férfi örök, kölcsönös vonzalmának és illeszkedésének kifejeződése, a férfi és nő találkozásának szimbóluma. Érzékiség, intimitás és gyengédség jellemzi. Az illat orientális-púderes, elegáns, friss, mégis fás kompozíció a finom jázmin és a vanília találkozásával.

Emporio Armani White EDP dupe+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ejszakaikoboldmaki

2022. január 13.

Ezt a véleményt több krémmániázó is házirendellenesnek jelölte, így a szövege adminisztrátori jóváhagyásra vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

Lici81

2021. december 23.

18. szülinapomra kaptam először 22 éve. Azóta használtam, imádtam. Sajnos nem lehet kapni már, teljesen kiborultam. A másik nagy szerelem parfümöt sem gyártják már. Hiába volt olyan vélemény, hogy olyan szaga van mint a borotvahabnak, nekem ez örök kedvenc, teljesen azonosulni tudtam vele. Egyetlen gondom a tartóssága volt, vagy én nem éreztem magamon, mert egy volt velem. Ez az én illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 23.

Marcsi66

2021. szeptember 19.

Armanitól őt imádom a legjobban,hajszálnyival mögötte a Mania Ma rendeltem újra,a negyedik üveg,és még az előzőben is 20ml van (félek h ez is a Mania sorsára jut,ugyanis annak a gyártásával leálltak ) Egy komfort illat,ami viselhető hétköznap de,én fújtam már alkalomra is,,,,az erotikát,a Nőiességet ennyire diszkréten tálalni,és mégis érezni h tűz ég a szívében,,,,púderessége a maszkulin vonal felé húz,,majd visszatalál hozzám,és azokhoz akik értik ezt a kalandot,,,,ajánlom nagyon finom,minősége kiváló.tartóssága közepes,,,,

UP: Nem a múltban élek ,,,,,és haladjunk a korral!! Parfümök terén ezt nem tudom vállalni,nagy hiba lehet ha úgy keresgélünk h csak a trendet vizsgáljuk!
Púderes illatban nekem a legszebb ezen a vonalon,nagyon nőies és izgalmas olyan módon ahogy én szeretem,,,ennyi év használata után merem a legnagyobb kiszerelést rendelni belőle.,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Lenaeri

2021. május 8.

Nagyon érdekes illat. Vakon rendeltem. Amikor magamra fújtam, nagyon erős férfi parfüm illatot éreztem. Nagyon csalódott voltam.
Aztán lecsendesedett és olyan illata lett, mint anno a Barbie babábimnak. 😀 Babás, púderes.
Tetszik, de még barátkozunk.

Azóta is tesztelgetem. Adom a férjemnek. 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

Tetszik, de még barátkozunk.

Azóta is tesztelgetem. Adom a férjemnek. 😅

emitaylor23

2020. február 6.

Na, ez tipikusan az az illat, amiért máson érezve megőrültem, de rajtam nem úgy muzsikál. Egyszerre ismertem meg kb. 20 éve a CK Contradiction illatával, még hasonlóságot is véltem köztük felfedezni. Rajtam sajnos nem voltak jók. Mostanság megint beszereztem egyet a She-ből, de rajtam nem a púderesség jelenik meg, hanem valami más. Viszont, mivel zseniális kreáció és mint 90-es évekbeli, nyilván egyedi, igy megtartom azért. Fújóst örömmel kiadok belőle, ha valakit érdekel. Az illat ötös, amiatt nem fogom lepontozni, hogy rajtam nem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Neszterr

2020. január 20.

A barátságunk 15 évre nyúlik vissza ezzel a parfümmel. Nagyon finom, lágy, puha, púderes. Olyan igazi visszafogottan elegáns. Nem kiabál, mégis olyan biztonsági játékos. Tavasztól őszig működik a legjobban. A Férjem kedvenc illata volt rajtam azóta, amióta használtam, szinte mindig volt otthon belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

dago21

2019. június 5.

A leg...leg...leg!!!! A legkülönlegesebb, legsejtelmesebb, legerzekibb illat! Évek óta szerelem! A férfi változatról ne is beszéljünk....♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Zsuzsixy

2019. május 3.

Hát ismerkedek vele ..a piros tesótól fényévekkel jobb de nem is tudom elmegy parfüm kifújnám ha nem lenne más olyan drámai várod a hatást hogy mutat valamit mégis egy Armani..
De semmi és összetörsz.hát rajtam ez is férfias és ebbe is azt a szintetikus hatást érzem.vanillia sehol rajtam sz..r.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

gazelle

2019. április 4.

Nekem új ez az illat, bevallom sokat vártam tőle. Rosszat nem tudok mondani rá, igazán mégsem fogott meg, finom, finom, de használtam már ettől jobbat is. Finom bőrközeli, púderes, rajtam kissé citrusos illat, már kifújáskor sem nevezném erőteljesnek, néhány óra elteltével pedig már nyoma sincs rajtam... Tetszik az egyszerű, letisztult csomagolása, de zavar, hogy nem látom mennyi van az üvegben. Hétköznapokra ideális választás, de sokakkal ellentétben a kis fekete rucihoz én nem ezt választanám...
Update: Egyre többször nyúlok hozzá, nagyon megszerettem! Ma már ez a legtöbbet használt parfümöm! A hatósugarával van talán egy kis bajom, de ehhez az illathoz talán nem is passzolna nagyobb, finoman körbeölel, és ez elég is..! Imádom :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

rafi

2019. március 10.

A páromtól kaptam karácsonyra, azóta nem vagyok hajlandó semmi mást használni, csak őt (pedig van itthon jó pár másik parfümöm). Az illata első fújásra nagyon erős maszkulin vonalat képvisel, majd szépen elkezd lágyulni, kinyílni. Minél később szagolja az ember a felfújáshoz képest, annál másabb az illata, mindig egy új illatjegy bontakozik ki belőle. Érdekes, alapvetően baromira utálom a jázmin illatát, ebben nem érzem, vagy pont megfelelő arányban keveredik a többi jeggyel, ezt nem tudom. Rajtam első sorban púderes, édeskés-orientális, de mégsem tolakodóan jön elő egyik vonal sem.
Szerintem ez az az illat, amit bármely korosztályon el tudok képzelni, ugyanakkor tudni kell viselni. Holmi tornacipős, bőrdzsekis szetthez nem megy, nőnek kell lenni hozzá. Nálam a tartósságával nincs probléma,ha reggel felfújom, még este is érezni, a hatósugara az, ami kisebb, mint általában ennek az árkategóriának a parfümjeinek, ezzel viszont nincsen probléma szerintem (nem tolakodva, de egész nap belengi így is az embert).
Alapvetően őszi-téli illatnak mondanám, de biztos nem fogom kibírni, hogy ne használjam nyáron is.
Az egyetlen negatívuma számomra a csomagolása. A szórófej működik, értem ezt a minimalista vonalat, de nem tetszik. Nem is látom, mennyi van még benne, és valahogy nem tükrözi a flakon a benne rejlő titokzatos és a flakonnál sokkal csábosabb illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: BHT