Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: körte,csillagánizs,áfonya,szegfűszeg,napraforgó,magnólia,lóhere,frézia,bazsarózsa,viginiai cédrus,szantálfa,pézsma

Terkabarka

2019. augusztus 29.

Most került a kezembe (és a nyakamra) újra, ezer éve vettem, de parfümhalmozóként a kezdeti intenzív használat lecsengése után viszonylag ritkán nyúltam érte.
Kellemes, puha, púderes, de könnyű illat. Könnyű szeretni és könnyű elfeledkezni róla :)
Nem hiszem, hogy újravenném, mert hasonlít a Gucci Rush II-re, de ez utóbbit jobban szeretem és örök kedvencként mindig van belőle otthon.
Tehát a maradékot mindenképp elhasználom, de számomra nem dől össze a világ, ha soha többé nem találkozunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Liacska85

2018. július 26.

Annyira, de annyira szerettem. Valaki nem tudja, hogy melyik országban lehet beszerezni?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

nyuszo

2018. július 7.

Mivel az ARANY és a PIROS nagy kedvencek voltak, ezt is szerettem volna, mikor megjelent.... látatlanba kaptam duty freeből, és már az első fújásnál éreztem, hogy ez teljesen más, mint a két elődje, sajnos nem a jó értelemben.... nagyon fiatalos volt, nagyon modern, és nagyon mű! Elég nehezen fogyott el, és természetesen visszatértem az ARANYhoz….

(azért lepontozni nem fogom, mert csak a 2 elődjéhez képest volt gyengécske....)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

biusjj

2017. június 30.

Sajnos ezt sem lehet kapni, pedig benne volt a top 5 illatom között. Nagyon szerettem. Erős és tartós illat. Nem tudom mihez hasonlítani. Ha tudnám, most azt használnám. Kifejezetten jó hatósugara volt. Nem volt tolakodó de mégis masszívan körül ölelt. Gyümölcsös, kissé fűszeres illat volt. ******** ha lehetne 100 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Pirkadat

2016. január 7.

Annyira de annyira szerettem. De már évek óta nem lehet kapni. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Annyira de annyira szerettem. De már évek óta nem lehet kapni. :((

nyarigabi

2014. május 14.

Ma jött meg, cseréltem .Régen szagoltam, magára az illatra nem emlékeztem, csak arra, hogy tetszik.Igazam volt! Púderes, krémes, meleg, nagyon finom. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni. Egyelőre ötös. Az üvege, vagy doboza (vagy hengere) :-) pedig különösen tetszik, praktikus, táskába dobós, nem szokványos.

Upd: Közepesen tartós, 4-5 órát bír, utána újra kell fújni. Legalábbis nekem, én szeretek nagyon illatozni. Egyre jobban szeretem, egy olyan esős tavaszi napon, mint a mai, a legjobb kedélyjavító.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

lauran

2014. április 25.

Jaj de jó, hogy előhoztátok! 7-8 évvel ezelőtt elválaszthatatlan voltam a Remix-től, szuperszonikus gyorsasággal fogytak az üvegek, annyira ott volt: nappal és este is viselhető volt, kellően letisztult, ugyanakkor dögös illat volt. Rajtam a csillagánizs jött ki a legszebben. Mostanság már sehol se találni... Ti hol bukkantatok rá? Kellene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

GlamourAndStyle

2013. január 14.

Fúúúú ezer éve volt ilyen illatom, azt hiszem 5-6 éve pontosabban és imádtam. A csomagolást is nagyon érdekesnek tartottam, maga az üveg is nagyon ötletes és amikor reklámozták, maga a kampány is nagyon megfogott akkor. Ha jól emlékszem egy finom, fiatalos, kissé krémes illat, számomra kifejezetten a fiatalabb korosztályt veszi célba, tökéletes hétköznapokra és lazább estékre is. Akkoriban imádtam és nagyon kellemes érzéssel tölt el, ha rá gondolok, ma azonban már nem hinném, hogy ez lenne számomra a meghatározó illat, úgyhogy nem hiszem, hogy visszatérek hozzá, lehet, hogy nem is tudnék, mert sehol sem látom, ami viszont azért jó, mert biztos, hogy nem tömegillat. Tinilányok a vattacuki parfümök helyett, használhatnák ezt, a fiatal korosztályhoz nagyon passzol :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Mya

2012. szeptember 1.

Egy igazi fiatalos, kellemes, tartós, különleges illat. Én évek óta imádom, több db. is van belőle mindig itthon. Aki nem ismeri, mindenképp ajánlom próbálja ki, nekem örök kedvencem marad. Nem tipikus gyümölcsös, számomra igazi különlegesség, szexi, nőies, csábító, enyhén púderes. Pasik megőrülnek érte!:) Szerintem telitalálat!!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate