Best of Beauty 2019

Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

SPF 12-es fényvédelmet adó, enyhe fedésű, természetes hatású alapozó.

zuzmano

2017. április 16.

Próbáltam így is úgy is de nekem nem jött be. Bb krém helyett vettem mert akartam is vmit meg nem is mint a király a mesében. Hát kb én is így jártam. Van vmi az arcomon mert tudom hogy reggel felvittem de napközben eltűnt. Igazság szerint amint kileptem a lakásból már nyoma sem volt. Furcsa olajos szilikonos érzés a felvitele után de ez is csak pár másodperc. Szerintem egysegesítesre sem elég. Nincsenek hegeim sem tag pórusaim. De semmit sem tett ezért a pénzért. Illetve de egy nagyon fontos kardinális probléma nálam ha vmi a finom kis ráncokat kiemeli azaz belül,na az nálam azonnal qka! Ő nem üli meg sem fel, sem bele ;) Ezért még marad és ha nagyon szépre alszom magam újra eljátszuk a mesét. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

davidlemak

2016. február 6.

Ez az alapozó egyszerűen tökéletes! Szerintem a legtöbben félreértik, hogy mire is való! Ez tulajdonképpen csak szilikon ami csodás blur effektet hagy maga után a bőrön! Nagyon kevest kell belőle használni, előtte jól hidratált bőrön. Nedves szivacssal vagy lapos ecsettel nem fog szépen mutatni, de egy dou fiber ecsettel verhetetlen! Elsősorban fiúknak tudnám ajánlani, mert LÁTHATATLAN a bőrön ha megfelelően van felvíve, illetve lányoknak akiknek szép bőrük van, de mégis szeretnének egy kis plusszt :) Szárazabb bőrön nem szükséges fixálni, kombinált bőrön silica alapú púderrel nagyon jól tart akár a nyári melegben is!

(a tubusban és swatcholva is sötétebbnek néz ki mint arcon, úgyhogy mindenképpen tettessétek fel a westendben vagy a mammutban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Avicky

2013. november 8.

A legborzasztóbb alapozóm ami valaha is volt. Semmit nem fed. Mikor felteszem nagyon matt a bőrömön, egy óra múlva pedig mintha olajjal kentem volna be a fejemet. Kerüljétek el nagyon messziről ezt az alapozót, ennél bármi jobb. És nem az első botrányosan szar Armani termékem, én már hanyagolom is ezt a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

apolka

2011. május 21.

Csak kis mintában használtam több mint egy hétig minden nap. Nagyon selymes, csúszós olajos érzete van, enyhén fed. Viszonylag természetes, de azért nem láthatatlan. Előny, hogy a legvilágosabb szín pont jó a hófehér bőrömre. A Chanel Vitalumiere Aqua viszont jobban tetszik, az még természetesebb, szóval azt hiszem nem fogom megvenni teljes méretben. Ár/érték arányban összességében szerintem közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.