Giorgio Armani

Ár:   23 300 Ft, 32 700 Ft és 44 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   23 300 Ft, 32 700 Ft és 44 800 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenési év: 2020.

Fejjegyek: citrus, bergamot, mandarin, tengervíz

Szívjegyek: levendula, rozmaring, ciprusfa

Alapjegyek: borostyán, pézsma, patchouli

Giorgo Armani Acqua di Gió Profondo EDP fújósok
Ár: 1350 Ft, 2000 Ft, 3300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Giorgo Armani Acqua di Gió Profondo EDP 5ml / 10ml
Ár: 1700 Ft / 2800 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost

Jolti

2021. április 12.

Szerintem hasonlít a sima AdG-rá.
Csak olyan, mintha azt felturbózták volna.
Igazi tavaszi illat nekem. Meg persze nyári is, de nekem jobban passzol a tavaszhoz valamiért.
Nagyon finom, bergamotos, tengeri, minőségi' illat!
Igazán tartós rajtam, szerintem erre nem lehet panasz.
Bőrön 7-8 óra, ruhán jóval több.
Elég jó a silage is.
Hölgy ismerőseimnek kivétel nélkül tetszik.
Én is imádom!
5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Szerintem hasonlít a sima AdG-rá.
Csak olyan, mintha azt felturbózták volna.
Nagyon finom, bergamotos, tengeri, minőségi' illat!
Igazán tartós rajtam, szerintem erre nem lehet panasz.
Bőrön 7-8 óra, ruhán jóval több.
Elég jó a silage is.
Hölgy ismerőseimnek kivétel nélkül tetszik.
Én is imádom!
5 *

Rhodesian Ridgeback

2020. március 15.

Még csak a Douglasban szagoltam meg tesztcsíkra és bőrre fújva egyaránt, és nem csalódtam. Ha mégis, akkor inkább kellemeset. Jobb, tartósabb, mint az eredeti (de nem annyira, mint az Essenza és a Profumo), és ez sokkal közelebb van az eredeti illathoz, mint mondjuk az Absolu. Egyébként Bírom, hogy Jeremy szerint az Absolu flop, vagyis bukás volt. Ő már csak tudja Akkor vajon az ő középszerű, de niche árral bíró brandje mi volt? Massive flop!
Kellemes, tartós nyári fás-aquás illat, levendulás leszáradással. Szerintem be fogom szerezni, csak várok vele addig, amíg lejjebb viszik az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.