Giorgio Armani

Ár:   15 290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2022. május 16.

Ár:   15 290 Ft
Kiszerelés:   3,1 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Azajakrúzsban lévő olajok szaténos végeredményt, magas fedést nyújtanak, és egyúttal egy védelmező rétegként segítenek megakadályozni a kellemetlen, feszülő érzést az ajkakon. Különleges csepp alakú formája megkönnyíti a felvitelt.

• Erősen pigmentált
  • Hosszan tartó
  • Csábító és érzéki ajkak

10 árnyalatban kapható

Az összetevőlista az 504-es Flirt árnyalatra vonatkozik.

5900Ft-Giorgio Armani Lip Power 504 árnyalatban
Ár: 5900Ft (+900Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: a képen látható állapotban, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Giorgio Armani Lip Power / 201 majestic
Ár: 5000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, vagy előre utalás esetén postázom

Madison

2023. január 24.

Imádom ezt a rúzst, én a 103 Androgino, és az 503 Eccentrico boldog tulajdonosa vagyok. Az előző inkább barackos nude, míg az utóbbi egy rózsaszínesebb árnyalat. Krémes állaga extra hidratálttá varázsolja az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 24.

2023. január 5.

502, 108 és 303 árnyalatok vannak meg. Elsőre, amikor üzletben próbáltam kézfejen, túl krémesnek tűnt, nem is foglalkoztam vele, mert az én számról alapvetően hamar eltűnnek a rúzsok, krémeseket nem is nagyon szoktam venni, úgyhogy jó ideig csak a Lip Maestro-ját és a matt rúzsait ismertem Armaninak. Aztán csak nem hagyott nyugodni, hogy annyi jó vélemény van róla netszerte, és egy Karácsony előtti Sephorás akció keretében megvettem az 502-est. És óriási kellemes meglepetésben volt részem, mert igen, krémes, de csak pár percig, utána valahogy tényleg "ráköt" az ajakra, de nem úgy, mint egy szokásos folyékony rúzs, nem lesz később sem olyan nagyon matt, szárazabb hatású, sem kinézetre sem érzetre. Felvitele egyszerű, nagyon könnyed maga az anyag, egyenletesen vihető fel magából a tokból is, ecset nélkül, az én 3 színem kontúrozás nélkül is szépen felvihető. Tartóssága is nagyon jó, ivást mozdulatlanul bírja, evésnél való viselkedése nyilván attól függ, hogy mit és hogyan eszik az ember. Újabb akciót kihasználva (a teljes ára az pofátlanul magas sajnos) vettem meg a 303 és 108 színeket néhány napja, ezek sem okoztak csalódást. Szerencsére a színskálán nem igazán van több olyan szín, ami megmozgatná a fantáziámat, így valószínűleg több színem nem lesz belőle, de a meglévőket nagyon szeretem, az egyik legjobb rúzs, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 5.

Izar

2022. augusztus 5.

108-as In Love árnyalat (neten néztem ki és nem csalódtam)
Egy nagyon szép, gyöngyházas világos korall pink szín, ami a hétköznapokra tökéletes.
A legtartósabb rúzsom: ha nem eszem, akkor a végtelenségig fennmarad, de az evést is jól bírja, meglepően sok maradt belőle utána, szint újrakenni sem kell. Nem mászik el, nem hagy nyomot. Mindezért cserébe viselés közben azért érezni, hogy rajta van a számon, de szerintem nem kellemetlen, nekem még teljesen tolerálható. Felkenés után egy rövid ideig krémes, aztán valahogy "megköt" a számon és onnantól lerobbanthatatlan. Amikor végre kezd kopni, akkor is szépen teszi, nem marad egy ronda kontúr utána.
A kialakítás zseniális, a forma és a mechanika miatt a hegyes rész végig megmarad és nagyon könnyű így dolgozni vele.
Biztosan fogok még más színeket is beszerezni belőle (a 303-as és az 507-es jelenleg a szívem vágya), de majd csak ha már elfogyasztottam pár másik rúzsomat.
Abszolút kedvenc ez a termék, az egyik legjobb rúzs, amit valaha próbáltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

108-as In Love árnyalat (neten néztem ki és nem csalódtam)
Abszolút kedvenc ez a termék, az egyik legjobb rúzs, amit valaha próbáltam!

Tarzicia

2022. július 11.

102 Romanza.
Az első Armani rúzsom, és nagyon örülök neki. Régóta szemeztem vele, de meg akartam adni a módját, és mindenképpen személyesen, üzletben szerettem volna megvenni, ha már Armani.
A fő vonzerő számomra a külseje volt. Élőben még jobban néz ki, mint a neten. Engem teljesen levett a lábamról ez a merész piros-fekete tok, rajta a pici ezüst Armani logo. Dögös és elegáns egyszerre. És nem utolsósorban a rúzs formája izgatott. Nagyon tetszik ez a csepp alakú forma. Ennél a nude színnél ugyan nem sokat nyom a latba, de élvezet használni. Elképzelem, hogy egy élénkebb színnél milyen precízen lehet vele dolgozni.
A színválasztásnál biztosra mentem. Ez a 102-es egy nagyon szolíd, neutrális nude, se nem meleg, se nem túl rózsaszín, a kedvenc árnyalatom. A nude rúzsaim közül ez a leghalványabb, nem sok látszik belőle a számon, de a fénye valami gyönyörű. Jó választás volt, mert önmagában és másik rúzs fölé is tudom használni. Szájkontúrceruza kell hozzá, úgy szebb, de anélkül se mászna el a helyéről, meglepődtem rajta, hogy milyen tartós. Optikailag nem teszi teltebbé a számat, hidratálásban is van ennél jobb rúzsom, de nem érdekel, teljesen bele vagyok szeretve. Lehet, hogy még egy élénkebb színt is be fogok szerezni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 11.

102 Romanza.

lauran

2022. június 21.

Ugyanaz a csúcs minőség, mint a Rouge d'Armani. Sajnos, utóbbiból már alig találni árnyalatokat (vajon kivonják?), így erre esett a választásom. Flirt árnyalatban vettem meg egyelőre, nagyon tartós, nem szárítós, szépen terülő, konfortos, pigmentált rúzs. 502 a következő kiszemelt. Évek óta csak Armani a nyerő nálam rúzsok terén, és nagyon kiadós a kiszerelésük, sokáig használhatók. Ár-érték arányban nyerő termék nálam, mivel nagyon könnyen szárítják a rúzsok az ajkam, kivéve ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 21.

szeliger

2022. február 14.

504 Flirt árnyalatban. A szín egy barnás árnyalata a vörösnek, nem én választottam, szett része volt. Nem szoktam ilyen búsba hajló sötét árnyalatokat hordani, öregebbnek érzem magam, ha ilyen színekbe öltöztetem az arcom, de most már ez van, megpróbálok a minőségére koncentrálni és a tulajdonságait a helyén értékelni.
A fényes piros-fekete külső inkább vagány, vampos, semmint elegáns. A tok mindkét vége felé oválissá válik, középen pedig a két szín találkozásánál szűkebb kerek formát vesz fel, ezért aztán mindegy, hogy milyen irányban rakom vissza a kupakot. A rúzs maga csepp formájú, ezért a felvitelnél könnyen követhető az ajkak íve. Nagyon jól előkészített alapot kíván, ugyanis ha kicsi egyenetlenséggel vagy cserepesedéssel találkozik, akkor azon csúnyán megül, nagyon kiemeli. Amikor először próbáltam, akkor csak úgy feltettem, hát... igencsak elkeserítő volt a végeredmény, ez a szín, ezekkel a nagy foltokkal?
Következőre már ügyesebb voltam, szép sima, előkészített, hidratált felületre húztam fel, figyelve arra, hogy ne nagyon nyomjam rá a rúzst az ajkak bőrére. Egyetlen rétegben is szépen, krémesen és egyenletesen fedett. Amíg a szájon van, határozottan érezni, hogy ott van, kellemetlennek ugyan nem mondanám, de ezt én nem annyira szeretem. A ráncokba szájceruza nélkül sem fut ki és az ajkakon is egész tartós. A végeredmény szaténfényű, igazán szép. Jó hír még, hogy a fogak biztonságban vannak, nem mászik át rájuk, bátran lehet mosolyogni.
Mindent összevetve nem rossz, de nem kaptam kedvet ahhoz, hogy más színben is megvegyem. Ha már ennyi pénzt kiadok egy rúzsra, annak azért külcsínben is és funkciójában is többet kell hoznia. Négy csillag, de inkább csak alulról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 14.

Kamea

2022. január 21.

Mint már a korábbiakban se, úgy ebben az újabb maszkviselős hullámban se voltam/vagyok hajlandó a rúzsozás öröméről lemondani. Így aztán az utóbbi időben bár „kivégeztem” néhány rúzsomat, mégse volt szükségem újabbra. De köztudottan nem attól sminkmániás valaki, hogy időről-időre ne kívánjon meg újdonságokat, még ha a neszesszere dugig van is. Hajtott a kíváncsiság és a szenvedély, na!
Mivel itt a végeken nincsen lehetőségem Armani sminkeket élőben meggusztálni, újfent a neten kellett árnyalatot választanom. Nem könnyű dolog. Ráadásul egy hétköznapokon is hordható, mégse nude színt szerettem volna. Sok-sok netes swatch tanulmányozása után a 301 Friendly árnyalatra esett a választásom. Ez egy korallosba hajlóan irizáló élénkpiros. Fel merem kenni munkába is, mert bár határeset, mégse lépi át azt a küszöböt, ami a hétköznapokban is viselhetővé teszi.
Megfelelően pigmentált, az első húzásnál a szín már szinte ott is az ajkakon, de a szebb végeredmény érdekében azért én kétszer szoktam a számon átmenni vele. A rúzs kiképzése könnycsepp formájú, ami nagyon kényelmessé teszi a felvitelét. A finish-e enyhén fényes a benne lévő mikrocsillámoknak köszönhetően, de az összhatás nem csillámos, hanem shimmer. Tapadós az ajkakon, mégse kellemetlen a viselete. Nem szárít, és nem csúszik-mászik, ami a halálom. Bár szinte mindig használok szájceruzát (az én koromban ez már kötelezően ajánlott), nem fut ki a szájkörnyéki apró ráncokba. Óvatos evés, ivás mellett vállalhatóan kibír akár fél napot is. De ha nem, akkor az újrarúzsozás se szokott nekem gondot jelenteni.
Olyan is van, hogy egy mattabb finish-ű rúzsom fölé kenem, így adva neki élénkséget és fényt.
A megvásárlását – a borsos ára miatt - mindenképpen csak egy izmos leárazás keretében ajánlom. Illetve nem érzek késztetést egy újabb árnyalat megvásárlására, ugyanis a netes színválasztás nagyon megizzasztott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 21.

Bettina0225

2022. január 11.

Annyira szuper a formulája, na meg a gazdag színválaszték, hogy szinte mindet haza akartam volna hozni :D Végül három árnyalatban sikerült beszereznem ezt a kis csodát (az ikonikus vörös 400, a 102-Selfless ami egy nude rózsaszín és az 504-es Flirt árnyalat, ami vöröses barna). Nagyon tetszik benne, hogy egyszerűen és szépen el lehet dolgozni a kialakításának köszönhetõen. Krémes és tartós, valamint egyenletesen kopik. Attól függ mennyit eszik/iszik az ember, de simán kibír fél napot is max egy kicsit ki kell igazítani. Egyáltalán nem nehezíti el az ajkakat, nem mellesleg hidratálja is ôket. Aki ismeri az Armani rúzsokat azok nem csalódnak, mert ez is olyan jó és minôségi akár a többi. Akik meg még nem, nyomás a webshop. :D (A színek teljesen azonosak a honlapjukon feltüntetett képekkel.) Csatlakozom az elôttem szólóhoz, ez SZERELEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

NovakneViki

2021. szeptember 15.

A Velencei filmfesztivál idején a Douglas rendezett egy Armani sminkpódiumot, ahol mindent ki lehetett próbálni, ami érdekelte a vásárlót.
Általában a rúzsokat nem szeretem, de mivel ez újdonság volt ezért kipróbáltam. Az ajkaim színéhez leginkább közelálló árnyalatot próbáltam ki, ami az 504-es Flirt árnyalat volt. És részemről teljes szerelembeesés lett.
A rúzs állaga krémes van egy halvány fénye, nem az a tipikus most divatos halottmatt.
Kialakítása hosszított vékony rúzs, így azok is könnyen használni tudják, akiknek vékony formájú az ajkuk , akinek duzzadt ajka van az maximum többször keni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide