Giorgio Armani

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Olajmentes, hidratáló hatású púder

Pöti

2015. november 25.

Az utóbbi években végigkínlódtam sok sok púdert, mire eljutottam az utam végére. És igen, azt hiszem ez itt a végállomás, ettől jobbat én elképzelni se tudok. Egy púdertől én nem várok alapozó hatást, sőt, inkább tényleg csak rögzítést, finomítást szeretnék. Próbáltam drágát és nagyon drágát is, ez itt a nagyon drága kategória, de a hatása csodás. Már a kompaktja is egy igazi kis ékszer (na jó, a Guerlain Meteorites Travel kompakthoz semmi se ér fel, de az előző Armani púder kompaktot körökkel veri), ezt külön kell megvenni, legalábbis Magyarországon, és hozzá az utántöltőt. A púder eszméletlen finom benne, annyira puha, selymes, tényleg mintha selyem lenne, persze nem az... A kompakt mágneses, a refillt egy kétoldalú ragasztóval kell beleragasztani. És itt most szívem szerint levonnék nem is egy csillagot a kivitelezés miatt. A ragasztó ugyanis egyáltalán nem tartja meg a púdert, így kénytelen voltam beleragasztani az utántöltőt a kompaktba. Igen, ez gányolás a köbön, de inkább ez, minthogy kiesik belőle. Kis ügyességgel ki fog jönni, amikor kifogyott, de azért tényleg, ennyi pénzért már tehettek volna a belsejébe is egy mágnes, ami a helyén tartja... De mivel a belsejét értékelem a terméknek, így most ettől a bosszantó részlettől eltekintek. Mert ez a púder egy csoda... A zsírosodást is egész jól kordában tartja, nem szárít, a finishe pedig csodás, enyhe bőrfényű, tehát szó sincs maszkos matt hatásról.. :) Imádom.. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.