Giorgio Armani

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, feketeribizli, bergamott, frézia, feketeribizli levele, illatvirág, üröm, keserűnarancs, rózsa, ambroxan, fás tónusok, vanília, pacsuli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Linett21

2021. július 11.

Ez egy vérbeli fekete párduc, egy csúcsragadozó!
Annyi negatív, nyári, fehér virágos rettenetélmény után végre itt van Ő! Az alap Sí gyümölcsaromát tekintve jóval "lucskosabb" nagytesója. A feketeribizli aromáját hűen és rendkívül intenzíven hozza egy csipetnyi citrusossággal együtt az elején. Érdekes, rajtam ebben a nagymelegben működik, nem "túmács". A bőrömön (bár amúgy mindent feliszik percek alatt) ennek a tartóssága is oks volt, koraestétől hajnalig érezhető volt, bókokat is kaptam rá. Újrafújást nem igényelt, szép aurát vont körém végig.
Minden, amit az alap Si-ből hiányolni lehet, az ebben megvan. Nem édesebb, hanem egyszerűen gazdagabb illatvilágot hordoz anélkül, hogy fullasztó lenne. Érződik a szélesebb spektrumú összetevők jelenléte, a többféle citrusféle pedig a leszáradása során szépen játszik, mindig másik érződik; néha a bergamott, néha a mandarin, néha a neroli, stb.
Úgy tudom, sajnos, ezt már nem gyártják, helyette kijött a barna lötyis, ismét átlátszó üvegben lévő, 2021-es Intense verzió. Ha megvan a lehetőséged választani közülük, mindenképp ezt, a 2014-est ajánlanám. Az új verzió (az én orromnak) valóban csak az alap Sí még erősebb változata, amúgy tök ugyanaz, mintha csak felemelték volna benne a hangerőt...
Nem kérdés, max. pontszámot érdemel :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 11.

Ez egy vérbeli fekete párduc, egy csúcsragadozó!
Nem kérdés, max. pontszámot érdemel :-)

aydua

2021. április 5.

Nagyon mély, feketeribizlis-chypre illat, a sima Sí "szappanossága", hétköznapokra kiváló volta nélkül. Én imádom, de aki az eredeti Sí EDP tartósabb, intenzívebb illatát szeretné, annak az új 2021-es Sí Intense-t ajánlanám, mert ez különbözik az anyaillattól. Ezt inkább az éjszakai, kicsit bevállósabb változatnak gondolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

Patrysa

2021. március 20.

Parfümfüggőségem véleménye: a standard Armani Sí-vel összehasonlítva minimális a különbség illat szempontjából. Tartósságot tekintve egyértelmű, hogy hogy a sima Sí-t választanám. Ezen a téren csalódás volt, de aláírom, hogy bőrfüggő is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

Amygdala88

2021. március 18.

Nagyon intenzív illat! Karácsonyra kaptam meglepetésként, korábbi kedvencem a piros verziója. Eddig nem sokat használtam a karantén alatt. Ez még intenzívebb, inkább alkalmakra, különleges napokra tudom elképzelni, pl. randira. Nekem a különlegesség és a minőség jut róla eszembe. Nem tudom, hogy aki 45 perc után nem érezte, az hogy lehetséges, mert tapasztalatom szerint nagyon tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

floracska6

2020. október 27.

Na ha a Sí família akkor nekem ő! Kevésbé édes mint az anyaillat és tartósabb is, az üvege pedig egy mestermű! Többször próbáltam és nagyon tetszik, szupernoies illat de picit nekem talán szomorkás. Nem beszélve arról, hogy a legdragabb Sí.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

sarosilaura

2020. október 20.

Erős -ütős parfüm.2 napig érzem az illatát.Ajándékba kaptam,mert ennyi pénzért meg nem engedném magamnak,hogy megvegyem.Viszont van egy utó illata,ami kicsit savanykás,mintha-mintha meg savanyodott volna már,vagy elromlott volna a parfüm.Ezért 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

evipapp1990

2020. május 27.

Nagyon kellemes illatú, tartós parfüm. Egyetlen ami ennyire a szívemhez nőtt! A párom is imádta:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Lenaeri

2020. május 2.

Karácsonyra kaptam (kértem). Erről a parfümről a határozott, elegáns nő jut eszembe, aki belép egy terembe és minden szem rászegeződik.
Brutál mély és nőies. Szerintem nem a fiatal korosztály illata.
A tartóssága is csúcs. Fura, hogy mennyire különböző a bőrünk. Rajtam egész nap kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Brutál mély és nőies. Szerintem nem a fiatal korosztály illata.

mizantrop

2019. július 4.

hasonlít a régi nagy kedvenchez, az Armani City Glamhez, amit beszüntettek. nekem az is tetszik, hogy nem leng körül, de mégis ott van, érezni. bőrközeli, decens, de nagyon is jelenlévő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Melani79

2019. május 18.

Ma a Müllerben tesztelgettem. Valaki írta itt, hogy 20 perc utàna nyoma se volt rajta, hàt ezt én is elmondhatom, jó ha 45 percig lehetett érezni. Ilyen nagy màrka 0 tartóssàgal nevetséges. A Halle Berry natural sprayt még 4-6 óra utàn is ugyanúgy érzem.
Akartam fujóst koràbban belőle de ezek utàn nem. A La Rive In womanja sokkal többet bír, az illata egy az egyben a Sí.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.