Giorgio Armani

Ár:   19 700 Ft, 27 200 Ft és 38 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   19 700 Ft, 27 200 Ft és 38 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rózsaszín bors, körte, fekete ribizli

Szívillat: rózsa, jázmin, kerti vaníliavirág

Alapillat: cédrus, vanília

Fújós! Giorgio Armani Sí Passione EDP
Ár: 1700ft/5ml 3300ft/10ml , Eladó: Kyttana88
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés után posta
Giorgio Armani Sí Passione EDP fújós
Ár: 2000/3900 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra vagy FOXpost. Személyes átvételt most nem tudok biztosítani.

Naftalin

2020. július 20.

Nos, én értem, miért Passione...:) Párom választotta nekem, pedig nehéz eset vagyok,mert soha nem szokták eltalálni az ízlésem. Kicsit húztam is a számat, mert a vaníliával nagyon hadilábon állok, de annyira odavolt, hogy engedtem a vakvásárnak. Parfümőr is lehetne, annyira érzi, hogy mi passzol a bőrömhöz (és persze ennyire ismer), nagyon betalált vele. Friss és mégis krémes, dögös illat rajtam, szerencsére a vanília nem nehezíti el és teszi gejllé, mintha kicsit füstös lenne, de talán pont ettől dögös. Alkalomra szoktam használni inkább, vagy ha kicsípem magam hétköznapra, és persze csábításhoz :) Egyszerűen tényleg bolondul érte, szóval azért érdemes ezt megpróbálni lányok, ha a nem cukrosan édes illatokat szereti valaki (és a másik fele). Már csak a személyes értéke miatt is 5 csillag, de szerencsére maga az illat is megérdemli, nagyon tartós, és az üvege is gyönyörű szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

dlrexqs

2020. július 16.

Ez nem A szexi és csábító illat, ahhoz valami hiányzik a kompozícióból, így "csak" egy virágos-gyümölcsös aromát érezhetünk, semmi olyat, amitől férfi és nő egyaránt szerelembe esne, ha a reggeli csúcsforgalomban megéreznék a metrón mellettük álló hölgyön. És mégis...
Tartós és intenzív illat, a nyári hőségben lehetetlen viselni, mert fojtogatóan hat, na, de amikor beköszönt az igazi ősz! Számomra átalakul egy megnyugtató illattá, biztonságban érzem magam tőle. Az már csak a ráadás, hogy a nyakam köré tekert sálon, a hideg szélben is a melegség illatát érzem általa, és ettől mindig elmosolyodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

zs001

2020. július 13.

Amennyire szeretem az anyaillatot, ezt annyira nem tudom elviselni. Nem kompatibilis az én bőrömmel, rajtam nagyon szúrós, kellemetlen ez az illat. Papírcsíkon viszont kellemes, szóval ezt is mindenképp bőrön érdemes kipróbálni vásárlás előtt. Tartóssága kiváló, szeretném, de nem tudom lemosni magamról :-D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

széva

2020. július 1.

Engem nagyon emlékeztet egy régebbi illatomra ,talán az armani mániára. Azt is szerettem. Lehet,hogy nem egy csíkhúzós illat,de kellemes tiszta illat. Az eredeti SI től nekem jobban tetszik. Sokan megdicsérték rajtam. A pasinak is tetszik (nála ez nem sok illatról mondható el).
Újra venni nem fogom,de továbbra is az a véleményem,hogy szép ez az illat. Erre is igaz ,hogy számomra azok a parfümök amik kifújástól leszáradásig tetszenek nem olyan tartósak mint azok amelyek kifújáskor erős néha kicsit még kellemetlen aromákat tartalmaznak.Azoknak a leszáradás után tartósabb nagyobb hatósugarú az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

Nuszy

2020. július 1.

Szerintem ez egy nagyon kellemes illatú parfüm, és úgy gondolom, hogy kevés olyan ember van, akinek ne tetszene. Édeskés, de nem fojtogatóan édes :). Mintám van csak belőle, de nekem nagyon tetszik, kellemes. Ahhoz képest, hogy Armani lehetne egy kicsit tartósabb... nekem ez az egy problémám van vele, hogy fújás után is alig-alig érezni. Ha tartósabb lenne, biztos, hogy vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

racheldawes

2020. június 9.

Én is mintaként jutottam hozzá. Pozitívan csalódtam benne, azt hittem, nekem túl "öreges", szúrós, émelyítő illatvilágú lesz. A fantázianevével ellentétben nem túl karakteres, illetve rajtam sem érezni a gyümölcsösséget, talán egy picit a vaníliát - számomra inkább őszi-téli illat. Tartóssága egész jó. Összességében azonban nem fogott meg, biztosan nem venném meg normál kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

pacsalia

2020. május 22.

Notinos mintát próbálgatok..Hát, rajtam egy az egyben Betty Barclay Sheer Delight (tingli-tangli citromos virágos kis "semmiség")
Nem túlzottan jön be, de annyira nem is nagyon rossz😁 Tök más jellegű illatot vártam!
Az én bőrömön semmi de semmi köze az anyaillathoz! Zero vanília, zero édesség😮 De legalább nem émelyítő, mint az.
Viszont felvetődik bennem a kérdés, hogy mitől Passione? Mitől dögös vörös színű? Kissé el van tévedve ez az illat :O Nem igazán értelmezhető számomra...
Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Tartóssága közepes.

MaryMills

2020. május 12.

Imádom az illatát, szerelem elsőre, de a tartóssága nagy csalódás 😭
Legutobb a Gucci Gorgeous Gardenia okozott ekkora szívfájdalmat - sok pénz, kevés illat ☹️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Imádom az illatát, szerelem elsőre, de a tartóssága nagy csalódás 😭

Feketebarbi

2020. május 5.

Mintát kaptam egy figyelmes krémmániástól. Első és második tesztelése: vanília, semmi egyéb, 5 perc múlva elillan.
Húsvét hétfőn kicsi fiam lelkesen matat a parfümjeim között azzal, h szép illatot keres. Fogcsikorgatva, kitessékelve a szobából mondtam adok neki olyat ami nem üvegből van és bírja a "ne adj Isten" leejtést. Ezért jó, h vannak mintáim.
Hatalmas lelkesedéssel, kerítésen keresztül téve eleget kötelességének, nem sajnálva szórta az Armanit arra aki erre tévedt. Gyönyörű illatot ontva mindenkire. Nem éreztem vaníliát, csak boldogságillatot.
Nem tudnám elemezni és illatjegyekre bontani, az is lehet csak képzeltem vagy a meleg miatt változott meg....de hangulatba hozott. Ezt az érzést én úgy szeretem!
Nem tartós, nagyon nem. Pedig akarom érezni! Sokszor és sokáig!
Szász Endre mondta egyszer "A művészet olyan, mint egy gyönyörű nő, akibe az ember szerelmes, csak éppen minden lyuk be van nőve rajta."
Értelmet nyert minden szava!
Pár mintát fogok venni és kergetem azt az álmot, amire már nem is emlékszem igazán, csak az érzésre amit maga után hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Nem tartós, nagyon nem. Pedig akarom érezni! Sokszor és sokáig!
Értelmet nyert minden szava!

emeseee6

2020. április 29.

Kifújásután hmmm robban a gyümölcsbomba wow szuper!! Mindaddig a 3 percig amíg ez intenzíven jelen van. Utána lecsendesül egy krémes alapillattá kb,sillage zéró,tartósság szintén. Ha tartaná a kezdeti illatát néhány percnél (leírni is fáj) tovább jó lenne. Ár-érték arány 0.
Ha valakinek tetszik vegyen Naomi cat deluxe at nightot,rajtam kb 90%ban megegyezik,fekete ribizli,trópusi illat,csak azt kb megkapod 4ezer forintért,és még tartósabb is :D Ezt köszönöm neki,hogy meghozta a kedvem ahhoz,hogy vegyek abból egy kicsit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Citral, Geraniol, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol