Giovanni Cosmetics

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Ez a termék tökéletesen megvéd a göndöröéstől, és mindennemű párától. Fényt, puhaságot, könnyű kifésülést biztosít, sőt, a hajfestéket is segít megtartani hosszabb ideig!

Egyéb fontos jellemzők: extrém hővédelem, töredezést megállítja, ápol és hidratáltan tartja a hajat, fényt- és rugalmasságot ad.

Édes illatát esszenciális illóolajoktól kapja, nem tetszelték állatokon.

Lucyshyne

2019. augusztus 31.

Imádom! Isteni az illata, és olyan puha, sima lesz tőle a hajam, hogy csak tapogatom egész nap :D még a szanaszét töredezett, tök száraz hajvégeim is puhák tőle. Mondjuk a szanaszét álló babahajakkal ez sem tud mit kezdeni :( ezt leszámítva viszont csillagos ötös! És hihetetlen, hogy csak ennyibe kerül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Alice83

2018. május 2.

Nagyon jó..szépen puhít és fényes lesz tőle a hajam..nagyon sürű am nekem tetszik, valahogy csak a sűrű szilikonos ápolpók működnek csak a vastag sprőd hajamon..kevés kell belőle..
+ vettem mellé egy hajfény sprayt ami igazi tükörfényt ad..megéri rendelni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

+ vettem mellé egy hajfény sprayt ami igazi tükörfényt ad..megéri rendelni..

svivko

2018. január 4.

3 év telt el UPDATE:
Szent ég mennyi tubussal használhattam már el ebből! Még mindig nem találtam ennél jobb szilikonos hajvégápolót, minden szempontból tökéletes, 1800 Ft, elég egy évig, pedig minden hajmosás után használom, vég és táplál, és segít a kifésülésben, egyszerűen szuper!

Sok hajvégápoló szérumom volt már, de egyikkel sem voltam ilyen elégedett mint ezzel a kicsikével -ami nem is olyan kicsit,mert majdnem 1,5x akkora mint az átlag hajvégápolók.
Instant fényt, és könnyű kezelhetőséget biztosít, nem kell plusz hővédő, színvédő, vagy egyéb olajok. Szépek az összetevői, és finom cukros illata van. A hajam imádja, megadja magát neki mint vizsla a németjuhásznak. :D
Könnyen szárítható, szép végeredményt kapok, még 2. 3. napon is csak simogatom, olyan puha hajat csinál, ami még esőálló is! Pedig nekem igazi malacfarok kunkori hajam van!
Nagyon ajánlom! :)
iHerb-ről rendeltem most akciós 2000Ft körüli áron. Ha valaki szeretne kedvezménykupont, szívesen megírom neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

3 év telt el UPDATE:

Nagyon ajánlom! :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.