Best of Beauty 2019

Givenchy

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 17.

Ár:   13 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos

Parfüm összetevők: narancsvirág, rózsafa, ibolya, ámbra

Ár: 5ml/1300 Ft, 10ml/2500,-Ft +pk. , Eladó: syssy48
Állapot: Saját üvegemből átfújva, Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalás után foxpost, vagy postán maradóra
FÚJÓS - Givenchy Amarige
Ár: 5ml / 10 ml 1.500 Ft / 2.600 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
dorkaww

2019. április 5.

Barátnőmön éreztem meg először és azonnal szerelem lett első "szippantásra" :D Kevés (1 max. 2 fújás) is elég belőle és egész nap tartja magát. Kellemes nőies illata van ám tény hogy nem mindenkihez illik. Bár az is tény, hogy akármikor rajtam van több dicséretet is kapok, hogy milyen kellemes az illatom. Ugyanolyan ikonikus illat mint a Chanel nr. 5 vagy az Allure.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Sherka

2019. március 13.

Signature scent (1-2 másik mellett)! A menő nagymamám használta mióta az eszemet tudom, ez az illat mindig rá emlékeztet. Egyszer régen magamra is fújtam, de hát nevetségesnek hathatott nagyon fiatalon. Évekig elérzékenyültem, amikor megéreztem, mostanra viszont eltelt pár év, és úgy érzem megértem erre az illatra. Most már nem menekülök az emlékektől, hanem egyszerűen vonz az illat, akarom. A legkarakteresebb női illat: egyszerre figyelemfelkeltő, tekintélyt parancsoló, elbűvöli az embereket magunk körül, ugyanakkor pajkosan játékos a huncut édességével, amit azért pont csalafinta módon a "dög" lénye alá rejt, ha ennek van így értelme. Kedvencemként emlegetem, pedig a Petit Fracas-t viselem most. Nagyon szeretem a tubarózsát, így nálam csak Amarige vagy Fracas, nem létezik más! :) A Petit vagy az alapdarab Fracas közel sem visszafogott illatok, de olyan, mintha az Amarige még inkább hivalkodóan viselkedne, mintha azt mondaná, hogy "nézzetek ide és ájuljatok el"! :)) Tartósság és hatósugár hihetetlen!

UD: egyszerűen nem vagyok hajlandó mást használni hónapok óta minden egyes nap (mit nekem a Petit Fracas is), nem unom meg, sőt ha mást fújok magamra, hiányzik és kell az az egzotikum, ami ebben az üvegben van, ez az illat én vagyok, mindenki észrevesz, mindenki tudni akarja, mi ez! Szerelem a köbön és még egyidősek is vagyunk! :) A Douglasban egy nagyon készséges és rendkívül kedves eladó fiú mondta, hogy szerinte kicsit "öreg" illat, de én anyatigrisként megvédtem, mondván, hogy ez az illat egy nagybetűs díva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

zsokaw

2019. február 22.

Jaj... elkötelezett rajongója vagyok a Givenchy-vonalnak , már vagy 25 éve, de ez a kompozíció valahogy nem az én ízlésemnek való. Ritka, hogy le kell mosni magamról-de vele most így jártam.Azt gondolom, az ibolya-ámbra variációt nem bírom... pedig bennem volt a szeretni akarás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Ritus33

2019. január 30.

Ő az én illatom! Illatjegyekre nem bontom, mert így teljes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Ő az én illatom! Illatjegyekre nem bontom, mert így teljes!

KBara

2018. november 11.

Számomra ez az egyik legszebb női parfüm illat. Virágos-szappanos, bársonyos illat. Nagyon tartós. A nőies nő illata. Örök darab a gyűjteményemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

havana74

2018. szeptember 8.

Nekem ez egy ellenszenves illat, egy volt orosz tanárnőm aurája. Kitörölhetetlen illatélmény. :-( Most akarok rá utoljára emlékezni, ahogy ezt leírtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Yeticica

2018. június 25.

Jajjj hat ezek a D-es elado holgyikek nincsenek nagyon tulkepezve illatugyileg! Ma (evek ota eloszor ujra) bevetettem magam egy plazaba es sorra vettem az osszes felellheto parfumeriat. Tubarozsa maniamat kielegitendo keresgeletm az illatok kozt. Michael Kors Michaeljet beazonositottam, volt ilyenem ketszer is. Pipa. Kerdem az eladot, van-e esetleg mas? Aszongya: van! Es mar fujna ram (de elrantottam a karom) a bazsarozsas mittomenmit. Mondom neki, TUBArozsa. Aszongya megint , igen, ez a bazsarozsas nagyon finom. Jo, hogy mar nem a good girl-el kell lefujniuk mindenkit.
Aztan meglattam a Givenchy polcot es beugrott Timi ajanlasa, az Amarige. Egyenesen az alkaromra. Tyuuuuu! Isteni, fuszeres, kifejezetten tubarozsas retro-alom! Boldogan mutattam az elado holgyikenek. Aszongya, ez nem tubarozsas illat, hanem fuszeres. Felolem! Kerdezem van-e meg esetleg ezen kivul? Nincs.
Lodorogtem tovabb ha mar szabadnapom (es pulyamentes napom) van, valahogy a Guccik elott talaltam magam. Nem ismerem oket kicsit se. Talalomra elkezdtem szaglaszni. A harmadik vilt a Bloom. Nahat, ezt is tokre tubarozsasnak erzem! De ekkor mar nem fordultam ‘szak’’tanacs’’adasert’ az eladokhoz, csak csendben orvendtem magamban.
Amarige kis valtozekony illat, valoban fuszeres, eleg edes is de nem gejl, noies, kicsit talan nagyasszonyos is - fura volt viselni farmerban-poloban.
Csak azert nem fogom megvenni, mert valaki a gyerekkorombol ezt (vagy valami nagyon hasonlo Impulse sprayt) hasznalt. De csodas illat, ez teny. Nem mai, megis kortalan. Mint az elegancia. Meg a tartas. Szeretnem hinni, hogy nekem mindkettobol adatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Barabu

2018. április 5.

Finom és tartós illat, nálam klasszikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Finom és tartós illat, nálam klasszikus. :)

csakmoni

2018. február 16.

Egy kolléganőm új illata, kértem is egy próbafújást, nem ismertem:)
Rajta nagyon kellemes, nőies,igényes, kicsit súlyos szappanos-virágos illat, szívesen érzem a közelében. Magamon kevésbé tetszett, egyáltalán nem illik hozzám, de mindenképpen egy jó minőségű, tartós parfüm. Nem szeretem korhoz kötni, de talán a kissé retro beütés miatt inkább a mi korosztályunkhoz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Egy kolléganőm új illata, kértem is egy próbafújást, nem ismertem:)

AAndi115

2018. január 23.

Húha! Tényleg volt régen ilyen impulse, de az egy fokkal édesebb volt, ez meg egy fokkal kesernyésebb. Nem tudom, hogy rajtam melyik virág veszik így össze a többivel, de az biztos, hogy narancsvirág és ibolya, sok-sok ibolya harcol, talán a rózsafával, azt érzem ki az első percekben. Túlélésre játszom olyankor, ki kell bírni a kaparós részt. Utána ibolyás dezodor illat (van/volt Herbina golyós dezodor többféle virágillattal, annak a Violája ilyesmi).
Egyébként elegáns, kicsit retro, kedves, tiszta, az a tipikus anyuka illat, akihez jó bújni... Tudjátok, na! Nem rossz illat, szülői értekezletes, csak az első percekben halál nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Eugenol, Methyl 2-Octynoate, Farnesol, Geraniol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)