Givenchy

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Seahorse82, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: orientális-fás

Illatösszevők: jázmin, pacsuli, ámbra, bőr, vanília, mósusz

Timi8

2018. március 31.

Nagyon különlegesnek érzem Őt. Ange ou Damon-ok közül rajtam ez muzsikál legszebben. Az itt felsorolt illatjegyek közül rajtam a pacsuli-ámbra-bőr triò valamiért szinte semennyire nem jön elő, nemùgy a virágok. Jázmin vanìliás-pézsmás alapon. Egyszerű, lineáris, mégis nagyszerű illat.
Stìlusában Lancome Trésor Louminous. Csak mìg az egy az egyben ròzsalekvár, ez lágyabb, kevésbé édes és nem ròzsás, de ettől függetlenül mégis mindìg ez Trésor ugrik be ròla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

noemi1990

2017. szeptember 23.

Nekem ez az őszi parfümöm. A hűvös, borús, ködös időben kifejezetten jól esik a parfüm édessége, de nem cukorszirup hatású, hanem kifinomult, nőies, elegáns, olyan franciás. :) A reggeli fújás a nyakra és az egyik csuklóra egész nap kitart, tehát tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 3.

Nem hasonlit a tobbi le secretre es valoszinu hogy nekem ezert tetszik annyira.
Rajtam tartos es finoman korul olel. En nagyon szeretem nalam biztos helye van ☺ kulsore nagyon szepnek tartom. Nekem az egyik nagy kedvencem ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Nem hasonlit a tobbi le secretre es valoszinu hogy nekem ezert tetszik annyira.

K@tica

2016. június 5.

Senki más nem érzi szinte rajtam kívül pár perc után, viszont az orromban nagyon tartós volt. Mintha saját kis titkos illat lenne. Nem hasonlított más Ange ou Demon parfümökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

nyarigabi

2015. október 21.

Kellemes, de az osszetevők és a küllem alapján vmi nagyágyúra számítottam, de semmi extra. Az edp jegyei letompítva és enyhén édesítve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Seahorse82

2015. augusztus 25.

Szeretem a Le Secretet és a sima Ange ou Demon edp-t ezért ismeretlenül megvettem ezt a parfümöt.
Kicsit hasonló a Le secrethez, de sajnos nem olyan tartós. Egy picit édes rágós beütést is éreztem magamon az első percekben.
Tartósságával és a hatósugárral annyira nem vagyok megelégedve.
Azt gondoltam, hogy valami édes tömény erotikus illatot kapok majd. Természetesen finom és viselhető, de nincs az az érzésem, hogy na megtaláltam az Igazit. Az üveg szép, de az illat semmi extra kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Tartósságával és a hatósugárral annyira nem vagyok megelégedve.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol