Givenchy

Ár:   25 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: széva, az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   25 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: tubarózsa,málna, vetiver, rózsa, magnólia, bors, ámbra, musk

Ár: 2500/3500 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Givenchy Hot Couture EDP 100 ml
Ár: 18000 , Eladó: LINA76
Állapot: Új, Helyszín: Lábatlan , fizetés: --

kepviselofank

2020. november 26.

Az egyik vakvásárlásom, amivel nagyon elégedett vagyok. :D Sehol nem tudtam előtte megszagolni sajnos, de nagyon kíváncsi voltam. Szerintem ez egy vidám illat. Tinikoromban ittunk olyan italt a barátnőimmel, aminek az alapja málnaszörp + tabasco szósz volt (hahahaha, lehet, hogy undorítóan hangzik), na arra emlékeztet kicsit. Egyébként azt vettem észre, hogy minél több jó, minőségi parfümöt megismerek, annál kevésbé tetszenek az édesebb illatok, de ebben abszolút semmi zavaró nincs, isteni és imádom érezni magamon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Yvaine

2020. november 2.

Ez volt az első parfümöm, 18 évesen, aztán újra kb. 20-21 évesen. Már akkor megfogott, annyira különleges (és ezt azóta sem gondolom másképp), viszont akkor "kicsi" voltam hozzá, visszatekintve úgy gondolom. Hamarosan szeretném majd újra beszerezni, mert örök kedvenc maradt, nem elfelejthető illat :) Szexi, csábító! Szerintem ezt az illatot mindenki megjegyzi. Fűszeresen édes, szóval nem csak egy szimpla édes illat. Az egész illatvilága komplex, szóval aki az egyszerűbb, légiesebb illatokat kedveli, annak nem ajánlanám. Illetve csak úgy hétköznapra elfújkálni sem. Múltkor egy valakin megéreztem, aki elment mellettem, de egyébként soha nem jött velem szembe az utcán. Nem is baj, hogy kevésbé ismert. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Timi8

2020. október 5.

Update: Édesem, de hiányoztál!

Legédesebb màlna, legnőiesebb vetiver, legszexisebb dohàny, legkìvànatosabb tubaròzsa, legszebb Givenchy. Az egyik legfinomabb női parfüm!
Kb. jò 10 ève, 2008 èv vège felè vettem először. Pàrhuzamosan hasznàltam akkoriban az Escada Magnetism-mel ill.a Sexy Graffity-vel.
/ Akkoriban zártam le egy nagyon komoly, hosszù pàrkapcsolatot, illetve akkor tettem le azt a illatom is amit majd' 7 èvig hasznàltam ezelőtt. Fősuli utàn, hazaköltözès, családi gondok, munkakeresés, első komoly munkahelyen ùj, felelőssègteljes pozìciò, ùj kollègàk, ùj barátok, lakásnèzegetès... Az 1., a saját. Szòval rengeteg ùj behatàs èrt akkoriban. Nem volt egyszerű, de hát semmi sem az, ès tudjuk, ami nem öl meg az megerősìt. Ùgyhogy èn egy igazi Terminator-Predatorrà vàltam akkor, nem csak ezek miatt... És egy percig sem bànok semmit. Ìgy utòlag minden pont jò volt ùgy ott ès akkor! /
Ez volt az első fiatal felnőtt, cèltudatos, magabiztos, önmegvalòsìtò, önállò, dolgozò nőci illatom. Visszaemlèkezve sosem èreztem magam annyira magabiztosnak ès vonzònak (azòta sem!!!) mint akkor, holott igencsak èn-keresèsben voltam, de ebben az illatban pompázva olyannak èreztem magam amilyennè vàlni szerettem volna... Hogy sikerült-e?! Nem tudom... Aztán lassan jött az ùj szerelem is. Az Igazi! :) Tènyleg az Igazi.
Egyèbkènt nem az az azonnali ès mindent elsöprő, de valahogy azzà vált, mègpedig viszonylag rövid időn belül. Az illathoz akkor èrnem kellett mèg ès tapasztalnom, viszont minden adott volt. Összecsiszolòdtunk az èvek alatt, màr sosem szeretnèk Nèlküle lenni, Ő tökèletes szàmomra, ragaszkodom hozzà. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

Update: Édesem, de hiányoztál!

Regi88

2020. augusztus 9.

A legelső komolyabb illatom, bár akkor még " kislány" voltam hozzá...
Mindenképpen be kellett szereznem újra és milyen jól tettem!
Édes, virágos, málnás rajtam, méghozzá a bújós típusú, bár a friss illatokért vagyok oda, de ezt nagyon szeretem, főleg télen.
Nem tudom miért, de nekem Karády Katalin és a búgó hangja jut róla eszembe...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A legelső komolyabb illatom, bár akkor még " kislány" voltam hozzá...
Mindenképpen be kellett szereznem újra és milyen jól tettem!
Nem tudom miért, de nekem Karády Katalin és a búgó hangja jut róla eszembe...

toberedina

2020. május 29.

Nekem a klasszikus, megunhatatlan nagy betűs parfüm már régóta.Többször próbáltam mást is, kanyarodtam el, de mindig visszatérek ehhez az illathoz. Nagyon “orrbamászó” illat, rengetegen megkérdezik, mi ez, és megragad. IMÁDOM!
Erős, hosszantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Erős, hosszantartó.

zsszucs

2020. február 20.

Egyszerűen; A Parfüm. Édes, de egyszerre markáns. Virágos, de egyszerre fűszeres. Imadom. Lassan 20 eve használom, én már nem kifejezetten erzem, csak mikor frissen kifújom, de valahogy eddig még egy új illat sem győzött meg, hogy lecseréljem.
Nagyon nőies, nagyon határozott illat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

Nagyon nőies, nagyon határozott illat!!

berbo

2019. december 28.

Néha szúrós, néha édes, néha fűszeres, néha pedig lágy. Nem tudom pontosan elhelyezni. Ajándékba kaptam, magamon nem a kedvencem, de anyukámhoz például remekül passzol! Érdekes illat, különleges. Viszont csak télen és akkor is csak néha használom, mert elég tömény, nyáron meg is fulladnék :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Yeticica

2019. november 7.

Nagyon sokat agyaltam, leirjam-e a velemenyem, mert nem lesz pozitiv. De miert is ne?
Rajtam, tobbszori boron teszteles utan is ugyanarra jutottam: tomeny, fuszeres tubarozsa, savankas cigi/hamutarto alapon, s az orak mulasaval egyre ferfiasabb kiadasban.
Eros, tartos, elviselhetetlen. De leginkabb savanyuuuuuuuuuu. Az a kellemetlen fajta savanykassag, nem a friss gyulis savanyusag, hanem az aporodott, masnapos, cigifustmaradvanyos taszito savanyusag.
Irigylem azokat, akik ezt nem erzik magukon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Irigylem azokat, akik ezt nem erzik magukon..

Liloo0828

2019. szeptember 8.

tizenpár éves lehettem mikor a nagynéném használta... azóta vágytam rá, de tényleg igaz, hogy megkell érni hozzá.
Mostmár vettem énis, de tipikus téli illat nekem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Mostmár vettem énis, de tipikus téli illat nekem :)

redi96

2019. szeptember 2.

Ez a parfüm nem mindenkinek való szerintem. Meg kell érni hozzá. 22-25éves kortól tudnám ajánlani, de akkor nagyon. Egy szexi, vadmacskás, hívogató illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.