Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Racka, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: gardénia, aldehidek, mandarin, galbanum, barack, bergamott

Szív: jácint, szegfű, rózsa, gyöngyvirág, orrisz gyökérorrisz gyökérorrisz gyökér, nárcisz, jázmin

Alap: szantálfa, vetivérfű, pacsuli, borostyán, kókusz, tömjén, moha

Ár: 3000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó

szucsnecsilla

2019. augusztus 14.

Már írtam véleményt a régi üveges zöldhöz, de most megint egy új epizód az új csomagolással. (Gyanítom, hogy régit már nem igen lehet használható tartalommal beszerezni.) Újabb üveg és nem tudom megunni. Ugyanaz a kellemes, én zöldnek nevezném, de ugyanakkor szappanosan friss. Csakis öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

syssy48

2019. január 14.

Imádom, elsősorban a régit. Elegáns, finom illat, tartós, nem erőszakos. A mostani egy kicsit gyengébb, és nem is olyan tartós, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

Emli70

2018. június 16.

Aldehides, friss, kellemes finomság.
Viselve olyan tisztának, energikusnak érzem magam, és tartást ad, nagyon nőies. Nem tudom semmihez hasonlítani, nincs más ilyen jellegű parfümöm.
Számomra különleges. Üde és egyedi. Nem marad észrevétlen a viselője, de egyáltalán nem kihívó, és nem lehet nem szeretni.
40 felettieknek ajánlom, mert maga az illat kreáció sem mai csirke. Szerintem nem illik tinikhez.
Ahogy Tella fogalmaz, ő tényleg egy klasszikus illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 16.

Aldehides, friss, kellemes finomság.
Ahogy Tella fogalmaz, ő tényleg egy klasszikus illat.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.