Givenchy

Ár:   27 790 Ft, 38 990 Ft és 46 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. július 21.

Ár:   27 790 Ft, 38 990 Ft és 46 490 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2021

Fejjegyek: vérnarancs, gyömbér

Szívjegyek: pimiento levél, tubarózsa, jázmin

Alapjegyek: vetiver, pacsuli, szantálfa

Givenchy L'interdit EDP Rouge parfümszóróban
Ár: 5 ml/2000.- 10 ml/4000.- , Eladó: illatvarázs*
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs
Ár: 2200/5ml 10ml/3900 , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

6vilag

2021. október 13.

Ünneprontó leszek, amit nagyon rossz érzés.
Imádom Adrey Hepburnt, az eredeti L’Interdit parfümöt külön számára kreálták. Ma kerültünk közelebb egymáshoz. Ezt nekem nem kellett volna magamra fújni, szerintem -és bocsánat attól akinek jól áll- ezzel engem ölni lehetne. Nagyon-nagyon erős, lemoshatatlan és levakarhatatlan. Nem hiszem, hogy Audrey ezzel képes lett volna összhangban lenni. Mondjuk én sem, pedig én még "díva" sem vagyok. Szerintem minden légiességet, bájt nélkülöz, nagyon harsány és tömény. Ez elpusztít mindent és mindenkit 1 zárt helységben. Vagy csak rajtam ilyan brutális? Vagy csak túl sokat fújtam? Nem tudom. Lerohan azonnal és megfojt.
Bocsánat -azoktól, akik szeretik-, hogy lehúztam. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 13.

Ünneprontó leszek, amit nagyon rossz érzés.
Bocsánat -azoktól, akik szeretik-, hogy lehúztam. Sajnálom.

széva

2021. október 1.

A társai nem jók rajtam, de ez tetszik! Ma egész nap viseltem és éreztem is néhány mozdulatnál. Szeretem ezt az érzést és sokszor keresem régi kedves parfümjeim használatakor, de sajnos annyira megszoktam már őket, hogy csak akkor érzem mikor huzamos ideig mást használok. Az a különleges illatfoszlány szerintem a paprika levél, vagy a gyömbér? lehet. Ő lesz az őszi illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 1.

Verona5

2021. október 1.

Első nekifutásos Mülleres tapasztalataim a tegnap esti portyáról:

Húhh, ez sokkal fincsibb, mint a fekete üveges mogyorós tavaly őszi kiadású példánya!
Amolyan "dögös-vörös / októberi hűvös éjszakák melengetője" stílben nyomja, szerencsére a tubarózsa nem teng benne túl, számomra is viselhető. Talán túl száraz volt a bőröm, mert annyira nem éreztem erősnek, mint itt lent többen, de mivel a kezemben levő papírra is jutott a puffokból (nem sajnáltam!), ami itt mellettem szép szillázzsal illatozik ma is a pacsulis/vaníliás-nak ható alappal, mégis lehet benne valami igazság.

További próbák még lesznek belőle szerintem, de addig is nálam 5 csillag, mert végre egy L'interdit, ami úgy igazán tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 1.

Első nekifutásos Mülleres tapasztalataim a tegnap esti portyáról:

Kamea

2021. szeptember 22.

Nem nagyon figyelem az újdonságokat, erre a parfümre is az egyik kedves ismerősöm hívta fel a figyelmemet. Miután itt elolvastam róla az addigi véleményeket, már sejtettem, hogy ez olyan nekem való illat lesz. Mifelénk, a végeken persze még nem lehetett kapni, de épp akkor utaztam Budapestre, ahol sikerült bőrön többször is kipróbálnom és nagyon megtetszett. Annyira, hogy 1-2 hétre rá, egy adandó alkalommal megrendeltem üvegében.
Már maga a „rouge” franciásan elegáns fantázianév, a vörös üvegével nagyon meggyőzött, mert az élet minden területén kedvelem és előszeretettel választom is ezt a marsala színt. Továbbá tetszik az a boudoir hangulat is, amit kelt. Ezt a vöröses-feketés, félhomályos boudoir hangulatot idézi az üvegben lévő illat is. Érzéki, titokzatos, elegánsan füstös, ugyanakkor van benne valami szívből jövő, jóleső fájdalom. Külön örülök annak, hogy az üveget ilyen letisztultra, nem pedig valami giccsesen közönségesre formatervezték. Így van egyensúlyban a külcsín és a belbecs.
Az első fél órában én is érzem benne a gyömbért (amit amúgy is kedvelek). Nem igazán szoktam a parfümök összetevőit külön-külön kiérezni, sajnos nincs ebben tehetségem, ezért bátortalanul írom ide, hogy sót és papírt is érzek benne. Majd átmegy egy ízlésesen púderes, édes illatba, otthagyva maga mellett azt a fanyarságot, ami nem engedi, hogy geil legyen.
Rendkívül tartós, 6-8 órán át is illatozik. Ez idő alatt többször is leperegnek a szemeim előtt a Moulin Rouge c. filmmusical egyes jelenetei, Nicole Kidman főszereplésével.
Vörös és fekete, mámor és szenvedély, egy kis bujasággal fűszerezve. Vágyakozás és szerelem, ami bár reménytelen, mégis jóleső.

„Én nem tudom mi ez, de jó nagyon,
Fájása édes, hadd fájjon, hagyom.”

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

„Én nem tudom mi ez, de jó nagyon,
Fájása édes, hadd fájjon, hagyom.”

egyboszorka2.0

2021. szeptember 19.

Felemásak az érzéseim, de lehet, hogy csak azért, mert nagyon vágytam rá, hogy kipróbálhassam. Végül kaptam egy 80 ml- es példányt, mert a férjemnek megtetszett, amit pedig én szerettem volna (Kors Super Gorgeous), az neki nem jött be, így aztán a kecske is jól lakott és a káposzta is megmaradt.
Maga a parfüm jó. Kifújáskor friss a gyömbértől, ez nem sokáig tart, hamar előbukkan a lényegi rész, ami rajtam édeskés púderes jázmin, meglepő módon az amúgy meglehetős dominanciájáról ismert tubarózsa nem érezhető. Nem érzek fűszerességet leszáradáskor sem, annál inkább édesedik a parfüm, kicsit szomorúan kell írjam, hogy valahogy jelentéktelenedik is az idő múlásával. Ennek ellenére mégis azt mondom, hogy nem rossz illat, lehet, sőt, majdnem biztos, hogy hidegebb időben jobban ki tud bontakozni. Igazság szerint az Intense nekem nagyon bejött, abban van egyedi, jellemző karakter, ha megszemélyesítssel élhetek, azt mondanám, hogy neki van önálló véleménye, míg a Rouge kicsit passzívan viselkedő szépasszony, de lehet persze, hogy ő a csendes megfigyelő, aki aztán egyetlen megjegyzéséval mindent visz. Hát így állunk mi egymással egyelőre, és most, hogy ezt leírtam szépen bújik elő az Intense tubarózsája is, megjelenik a pacsulis alap. Nem szeretek elhamarkodott véleményt írni, illetve valahol azt érzem (vagy csak szeretném?), hogy több van ebben a parfümben annál, mint amit jelenleg mutat. Az üveg maga nagyon szép, apró marokfegyvernek is elmegy végszükség esetén.

Kiegészítés: a férjem szerint senki ne hallgasson rám, ez egy nagyon dögös, nőies illat, van erre egy vulgárisabb kifejezés is, de annak a leírását megtagadtam, még így egy pohár Tricollis után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Nemtudoommm

2021. szeptember 19.

Elsőre tetszett , bár szerintem a L'inderdit vonal leg "idosebb " illata. Ezzel el is mondtam mindent. Tartósság megegyezik a simaval. Valami zavar benne de biztos valakinek jól áll ezért nem fogom lepontozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Forster

2021. szeptember 9.

Nagyon jó! Nekem való, jó kis öregasszonyoknak, végre valamennyire tartós is, nem úgy, mint a többi újdonság. Igazából túl nagy különbséget nem érzek, de mivel az összes verzióját szeretem, ezt is. Most ez a kedvenc, fújom, ha kell, ha nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Nightfallzone

2021. szeptember 2.

Elnézést mindenkitől, akinek tetszik, de nekem borzasztó élmény volt.. Tipikus vörös rúzsos, vörös körömlakkos, cicaszemüveges öregasszony illat.. Számomra egyátalán nem fiatalos. Erős, nagy hatótávú, alig lemosható. Pedig nagyon vártam, főleg a pozitív véleményeket olvasva..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

audreyenn

2021. augusztus 30.

Ma szagoltam, nekem túl füstös, túl púderes, a társai jobban tetszenek, kis citrussal vagy virággal. Persze télre valakinek lehet hogy ez fog bejönni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Tarzicia

2021. augusztus 28.

Szeretem a tubarózsát, de nekem eddig egyik L'Interdit verzió se jött be.
Az EDP-ről még írtam is véleményt, 4 csillagot adtam akkor neki, ma már nagy jóindulattal is csak kettőt adnék. Nem az illattal magával van a bajom, az továbbra is tetszik, csak éppen agyonvágja az egészet a minősége. A legharsányabb, legszintetikusabb parfüm, amivel valaha találkoztam. Szinte vegyi fegyver.
Az EDT szebb, lágyabb, de én még azt se tudom elviselni magamon.
Az EDP Intense fekete üvege gyönyörű, és kb. ennyi, számomra az a legrosszabb flanker. Nem annyira szintetikus, mint a másik kettő, viszont rém egysíkú és fura. Az a tömény vanília, és hozzá a bors és a szezám nekem teljesen testidegen így egy parfümben. Olyan, mintha ételt szaglásznék, szinte érzem az olajat is. Nevetséges. Én nem szeretnék pirított szezámmagos vaníliasodó illatú lenni.
Ez a Rouge viszont az eddigi legszebb L'Interdit!
(A Fragrantica-n is 4.19 ponton áll, az összes verzió közül ez a legmagasabb érték, tehát nem az én orromban van a hiba.)
Tetszik benne a gyömbér, én imádom a gyömbért parfümökben. A tubarózsa mellett a jázmin visszafogottabb, és az alapban pacsuli és szantálfa van, végre kihagyták belőle azt a nyomulós, tömény vaníliát!
Ez egy nagyon finom, melengető, hűvösebb időre való tubarózsás illat. Picit púderes, picit krémes, de nem túl édes, mert végig benne van egy friss szál. Nagyon nőies, és nem erőszakos, nem harsány, csak karakteres. A szillázsa ideális, a tartóssága pont megfelelő. Természetesen ez sem egy niche színvonal, nem is vártam el tőle, de itt nincs az az orrbavágó szintetikusság.
Van pár ennél szebb tubarózsás parfümöm, de nagyon csábító ez az új jövevény ebben a gyönyörű mélybordó üvegben.
Maximális csillag, nem kérdés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Szeretem a tubarózsát, de nekem eddig egyik L'Interdit verzió se jött be.
Az EDT szebb, lágyabb, de én még azt se tudom elviselni magamon.
Ez a Rouge viszont az eddigi legszebb L'Interdit!
Maximális csillag, nem kérdés.